Sivri, Hınzır & Cüretkar Bir Dille ”Sevgililer Günü Krizi” Nasıl Atlatılır!

46842ec313f9cffaeb8b06dbab74fcb9

Sivri, Hınzır & Cüretkar Bir Dille ”Sevgililer Günü Krizi” Nasıl Atlatılır!

Sevgililer Günü’nü çok şaapmaktan yana değilim. Ama toplum benim Oğlaksı tevazuma daha hazır değil 🙂 Bu nedenle ben sizlere burca göre nasıl davrnamanız gerektiğinin ipuçlarını vereyim:

KOÇ veya Yükselen KOÇ : Ona verdiğiniz değeri hissettirin… Kendisini kral ya da kraliçe gibi hissetmesini sağlayacak bir şey yapın 🙂 Ama dolaylı olarak aslında sizin ne kadar eşsiz bir varlık olduğunuzu fark etsin. Ve bırakın yataktaki şahane kapanışı o yapsın :)))

BOĞA veya Yükselen BOĞA : Onu şaşırtın! Onu memnun etmek için çok uğraştığınızı, hiç bir aksiyondan kaçınmadığınızı HAYRETLE fark etsin. Yalnız dikkat edin bu arada sakın aç bırakmayın :))) Biftek, şarap, çikolata üçlüsünün en iyi çalıştığı burç Boğa’dır’

İKİZLER veya Yükselen İKİZLER : Onu tamamen başbaşa olacağınız bir yere kaçırın! Ama alıştığı gibi bir sosyallik içinde değil, sadece sizinle olduğunda da acayip iyi vakit geçirdiğini görmesini garanti edin 😉

YENGEÇ veya Yükselen YENGEÇ : Asla bu günü unutmaya kalkmayın! Çok istediğini bildiğiniz bir şeyi hediye edin ve yatakta zirve yapın.

ASLAN veya Yükselen ASLAN : Bir kere önceden plan yapın! Kötü tasarlanmış özel günlerden, özensiz ortamlardan nefret ederler… Mümkünse alıp bambaşka bir ortama götürün. Alışkın olmadıkları bir çevrede başlarının dönmesi daha kolaydır 🙂

BAŞAK veya Yükselen BAŞAK : Ona kıyıp da kendisine alamadığı türden bir şey alın! Ve olduğu gibi çok sevilip kabullenildiğini hissettirin.

TERAZİ veya Yükselen TERAZİ : Bir kere kesinlikle bu günü kutlayın! O ayyy amaaaan saçma filan dese de içten içe sizin romantik davranmanıza bayılacaktır. Sakın dandik bir hediye almaya kalkmayın, pintilikten nefret eder :))) Onu rutininin dışında kalan, ummadığı bir yere götürün. Sizin ne kadar sürprizlerle dolu olduğunuzu görmek ona en güzel hediye olur.

AKREP veya Yükselen AKREP : Bugün senin kölenim, ne istiyorsan yapalım deyin :))))

YAY veya Yükselen YAY : Ya bir macera yaşatın… Ya da strip-show filan gibi – sizin erkek onun kız olması fark etmez! – çılgın bir şeyler yapın :))) Sizin onun için zorlandığınızı görsün.

OĞLAK veya Yükselen OĞLAK : Ona bugüne kadar karşılaştığınız en harika insan olduğunu söyleyin ve kendisine verilen değerden başının dönmesini, kendini sizin gözünüzden bambaşka şekilde görmesini sağlayın. Sakın samimiyetsiz olmayın!

KOVA veya Yükselen KOVA : Sonuçta bu bir tatil fırsatı filan ayaklarında accayip eğlendirin :))) Çok sıradışı ve kafadar biri olduğunuzu görüp arada size aşık olsun.

BALIK veya Yükselen BALIK : Onu dış mekan koşturmaları ile germeyin! Ya çok sevdiğini bildiğiniz ama huzurlu bir yere götürün. Ya da evde şahane bir yemek – içki sofrası hazırlayıp, her türlü memnun edin 🙂

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: