Danışmanlık

Danışmanlık Hizmetleri

Kişilik Kodları ve Yakın Dönemli Hayat Dinamikleri

Randevu Al

Doğum Anı Haritası bir kişinin parmak izi gibidir ve karakterinden, yeteneklerine, aile yapısından, genetik özelliklerine, sağlık açısından taşıdığı risklere ve alınması gereken önlemlere, ilişkilere yaklaşımından, yönelebileceği mesleki alanlara, hayat amacına ve üzerinde çalışacağı  temel hayat derslerine kadar birçok bileşeni gözler önüne seren bir kayıttır.

Doğum Haritası incelemesi kişinin taşıdığı potansiyelleri fark etmesine ve bunları harekete geçirmek için yönetmesi gereken zaafları tanımlamasına, yaşamında tekrar eden bazı ilişki modelleri ve olay döngülerinin altında yatanları çözümleyip, yeni tercihler yapmasına yardımcı olur.

Yine bu haritanın sağladığı bazdan hareketle zaman içinde meydana gelen astrolojik değişimlerin, kişi üzerindeki etkileri, genel yaşam eğilimleri, yakın dönemli hayat temaları gibi 2-3 yıllık tahminler yapmak mümkündür.

Harita sahibi ile yüz yüze ya da yapılan bu çalışma 2 saat kadar sürmektedir. Harita sahibinin doğum tarihini, doğum yerini ve saatini – en azından birkaç saatlik bir zaman dilimi olarak – bilmesi istenir. Kişinin yaşamında meydana gelen bazı önemli olayların zamanları ve diğer özelliklerinden hareketle, tam doğum saati tahmini de -rektifikasyon- bu çalışmada yapılacaktır.

Çalışma spontan bir akışa sahip olduğu için, bir çıktı verilmesi mümkün değildir. Görüşmenin danışan tarafından ses kaydının alınması ve istenirse not tutulması önerilir.

Hayat Ortakları

Randevu Al

İki insan bir araya gelince görünmeyen ellerle birbirlerinin birçok düğmesine dokunarak benzersiz bir duyu akışı başlatır ve kendilerine özgü yepyeni bir enerji dalgası oluştururlar.

İlişkiye giren tarafların Doğum Haritaları, duygusal bağlar, cinsellik, evlilik, dostluk, iş ortaklığı gibi ilişki zeminlerinde nasıl davranabileceklerini ve karşılarındaki kişilerden ne beklediklerini açıkça göstermektedir. (Sinastri) yöntemiyle kişilerin birbirlerinden nasıl etkilendikleri, (Davison) yöntemiyle, ilişkinin genel karakteristiği ve potansiyelleri çıkartılabilmekte ve hatta doğum saatlerinin kesin olarak saptanabildiği durumlarda ilişkinin gelişimi hakkında tahminler yapılabilmektedir. Bu çalışma, eş, sevgili, potansiyel partner gibi duygusal konularda yapıldığı gibi, başlatılacak bir iş ortaklığı için de oldukça yararlı bir değerlendirme olacaktır.

İlişki analizinde ele alınacak kişiler için doğum tarihi, yer ve yaklaşık doğum saati bilgisi şarttır. Yüz yüze ya da online yapılan bu çalışma yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. Çalışma spontan bir akışa sahip olduğu için, bir çıktı verilmesi mümkün değildir. Görüşmenin danışan tarafından ses kaydının alınması ve istenirse not tutulması önerilir.

Ağaçlar ve Meyveleri

Randevu Al

Çocuklarımız, bizim olgunluk sınavlarımızdır ve dünyaya bırakacağımız en değerli mirastır. Geleneksel yaklaşım, çocukları belirli bir norma göre eğitmeyi ve standart beklentilerle yaklaşmayı öngörse de, günümüzde dünyaya gelen çocukların nitelikleri, standart değerleri zorlamaktadır. Bunun en belirgin göstergesi, birçoğunun verili eğitim sistemleri ve otorite araçları ile bağdaşmakta güçlük çekmeleri, standart kriterlere göre bizlerden çok farklı davransalar da, nasıl değerlendireceğimizi bilmediğimiz çok özel yetenekler göstermeleridir. Onların taşıdıkları potansiyeli ortaya çıkartmalarını sağlamak için, önce onlara tarafsız bir gözle bakabilmek ve Rabbin yarattığı muhteşem dizayna hayranlık ve saygıyla yaklaşmayı öğrenmek zorundayız.

Çocuğunuzun Doğum haritası, onun kimliğini, varoluş amacını, yeteneklerini, belirli davranış biçimleri karşısında benimseyeceği tavırları ve vereceği tepkileri açıkça ortaya koyar.

Sağlık, eğitim potansiyeli, sanat ve spor yetenekleri, bilgiyi alma ve işleme biçimi, anne ve baba modellerine ilişkin algısı ve beklentilerini tanımlamak için ideal bir göstergedir. Bunun yanı sıra çocuğun verdiği tepkilerin ailenin diğer bireyleri ile arasındaki enerji alışverişi ile de doğrudan ilgisi vardır. Anne ve Babanın doğum haritaları ile çocuğun haritasının karşılaştırılması sonucunda, her bir ebeveynin ve varsa kardeşlerin, çocuk üzerindeki etkileri, çatışma ve uyuşma noktaları, aralarındaki sorunların (varsa) çözüm noktaları, önerilecek tutumlar, bu çalışmada ortaya çıkartılabilmektedir.

Aile bireyleri ve çocuğun ortak analizinde ele alınacak kişiler için doğum tarihi, yer ve doğum saati bilgisi şarttır. Doğum saatinin net saptanamaması halinde genel özelliklerden hareketle bir tahmin çalışması yapılabilir. Ebeveyn ile yüz yüze ya da online yapılan bu çalışma yaklaşık 2 saat sürmektedir. Çalışma spontan bir akışa sahip olduğu için, bir çıktı verilmesi mümkün değildir. Görüşmenin danışan tarafından ses kaydının alınması ve istenirse not tutulması önerilir.

%d blogcu bunu beğendi: