Sivri, Hınzır & Cüretkar Bir Dille O Burca ASLA Yapılmaması Gerekenler!

aae31b3edc0c138571bd7587ac88469d
Resim:

Sivri, Hınzır & Cüretkar Bir Dille O Burca ASLA Yapılmaması Gerekenler!

Her insanın bir GİRİLMEZ alanı vardır ya… İşte size Burçlara göre bunun ne olduğunu ifşa edeceğim! Burç ve Yükselen Burç için okumanızı tavsiye ederim. Gündemin fazlaca gergin olduğu bu günlerde hoş bir Pazar Muhabbeti olması dileğiyle…
KOÇ: Arkasından iş çevirmeyin! Önüne çıkıp açıkça ”Sana Gıcığım!” ya da ”Bu Konuda Rakibiz!” demeniz hiç sorun değildir. KOÇ sağlıklı bir rekabetten, itişip çekişecek bir oyun arkadaşı bulmaktan hoşlanır 🙂 Delikanlılık adabına uygun davrandığınız sürece onunla farklı fikirlerin temsilcisi ya da aynı konumun adayı olabilir, gerektiğinde ölümüne kapışabilir ve yine oturup bir masada içki içebilir, birbirinizden hoşlanabilir ”Eyvallah Kardeş! İyi olan kazansın.” kıvamında kalabilirsiniz. Aynı kadını/erkeği beğeniyor olmanız ve bu konuda dürüst davranmanız bile onun sizden nefret etmesini gerektirmez ama yani arkadaşsınız diye geri de çekilmez :)))  Meydana çıkar, sizi kenara iter ve istediğini alır. Ama yüzüne başka görünüp arkasından başka davranıyorsanız, bu onu çıldırtır. Ona böyle davranmış olan kişiyi yok edene kadar uğraşır. İşbirliği içinde olmaya gelince… Valla onunla yanyana yürümek savaşmaktan daha güç olabilir :))) Zira Koç EŞİTLERİYLE yanyana yürümekte zorlanır. Zira o hep bikafa ileride olmayı tercih eder 🙂 Egosunu kontrol altına alamayan bir Koç özensiz  tavırlarıyla yandaşını düşmana çevirmeye, müşterisine patronluk taslayıp gıcık etmeye yatkındır!  Üzerindeki etkinizi korumak için hep ulaşılmayan bir yanınız, beceremediği bir işte yetkinliğiniz, vazgeçemediği tamamlayıcı bir özelliğiniz olması yerinde olur. Yine de arada bir sizi dürtüp gücünü kontrol etmek gibi delilikler yapacaktır! Böyle yaptığı zaman sakın ”Beni Kırıyorsun!” gibi şeyler söylemeyin. Oyunda kalmaya kararlıysanız, ya en az onu kadar sert vurup sonra da kahkaha atmanız ve ”İyi Kapıştık Çok Eğlendik!” diyebilmeniz ya da buzdan bir duvar örerek kuralları sizin koyduğunuzu hissettirmeniz gerekir.
BOĞA: Onun olan şeylere zarar vermeye ya da ondan bir şey çalmaya kalkmayın! ”BANA AİT!” dediği eşyalar, konumlar, insanlar, ortamlar onun için KUTSALDIR. Bir şeye ihtiyacınız varsa nazikçe isteyin… O zaten sizi bollukla donatır. Ona haksızlık etmiyor ya da sunduğu şeylere saygısızca davranmıyorsanız, sofrasında ve hayatında daima bir yeriniz olur. Faydalı olmak, bir ihtiyacı karşılamak onu mutlu eder. Ama size çizilen sınırları aşmamaya, onun vermek istemediği şeylere el uzatmamaya, bir de onun kimseyi sokmak istemediği arka bahçelere bulaşmamaya çok DİKKAT EDİN! Hazinesine izinsiz el uzatanlar kadar çöplüğünü karıştıranları da sevmez. Yaşamı, ilişkileri, geçmişi hakkında size gerekli gördüğü veya güvenli bulduğu kadarını anlatacak, ”üzerinize vazife olmayan” kısımları da kibarca geçiştirecektir. BURAYA KADAR diye çektiği sınırlara saygı gösterdiğiniz zaman SIKINTI ÇIKMAZ 🙂 Herşeyi ağırdan alan ve durumu sindirmeden ileri adım atamayan bir insandır! Tuhaf takıntılarıyla ve düşük adaptasyon hızıyla uğraşmayın :))) Onunla aranızda geçenleri ya da yaşamında şahit olduğunuz  olayları SIR olarak tutun. Bu sizi ayrıcalıklı ve ilişkinizi özel kılar. Yapmayacağınız şeyleri söylemeyin ya da verdiğiniz sözü tutun. O zaman size güvenir ve bağlanır. Kendince bunun karşılığını verir. Haaa bir de sakın onun işi, tercihleri, özel yaşantısı hakkında yerli yersiz yorumlar yapmaya, hele de kırıcı eleştirilerde bulunmaya filan kalkmayın. O zaten fikir sormak istiyorsa gelir açıkça danışır. Ama hadsiz müdahalelere ve aşırı yönlendiriciliğe uyuz olur! Takdir edilmediğini anladığı zaman sizi hayatından uzaklaştırır.
İKİZLER: Bir İkizlerle ANLAŞABİLMEK için yarattığı imaja hiç takılmayın! Zira her anlamda olduğundan daha FAZLA ve daha KARMAŞIK görünür. Onun ne dediğine değil ne yaptığına bakın. İkizlerle doğru iletişim kurmanın sırrı budur! Zira çok laf eder ama asıl niyetini yaptıkları ile ortaya koyar. İnsanların da ne dediklerine değil ne yaptıklarına bakar. Özünde gerçekçi bir insandır, sonuç odaklıdır ve fazla kibarlık ona göre değildir. Pazarlık etmenin ve kendini avantajlı duruma getirmenin ayıbı olmadığını düşünen bir tüccar gibidir. Onunla ilişkinizde DUYGUSAL ve ALINGAN olmayın. Ne istediğinizi veya istemediğinizi AÇIKÇA SÖYLEYİN. İma etmeye, örtülü beklentilere girmeye filan kalkmayın. İşine gelmiyorsa anlamamazlıktan gelir ya da zaten kendi istediğine odaklı olduğundan söylenmeyenlerin farkına bile varmayabilir. Sizin için bir şey yapacaksa detaylar konusunda rahat bırakın ama kurallarınızı ve sınırlarınızı, kırmızı çizgilerinizi NET OLARAK TANIMLAYIN! Ana hatları çizilmiş bir durumu kendi bildiği gibi yönetmek hoşuna gidecek, hatta yaratıcı eklemelerle sizi etkilemeye de çalışacaktır 😉 Ama tam olarak NEYİ ve en geç NE ZAMAN istediğiniz hakkında keskin olmazsanız, sizi loloya getirecektir :))) Siz onun için bir şey yapacaksanız, ne istiyorsa bütün detayları ile baştan söylemesini talep edin. Yoksa sizi ikide bir icat çıkartarak deli edecektir. Haa bir de onunla ilgili tahminlerde bulunmaya kalkmayın! Sizi yanıltmayı iş edinecektir :)))
YENGEÇ: Beklentiler, bağlar ve görevler sizi sıkıyorsa, bir insanın sizi anaç bir tavırla sahiplenmesinden keyif almıyor ve birini bebeğiniz gibi sahiplenip onun ihtiyaçlarını ve duygularını hayatınızın merkezine koyamıyorsanız, duygusal dalgalanmaları ve dramatik sahneleri sevmiyorsanız,  ASLA bir Yengeç’le yakın mesafe ilişkiye girmeyin!  Yengecin olayı KENDİNİ ve AİDİYETLERİNİ KORUMAK’tır. Duyarlılığı bir silaha, kırılganlığı ise kendisini koruyan bir zırha çevirebilen tek burçtur! Sakin ve edilgen göründüğüne bakmayın. Kesinlikle dominanttır ve olay hep onun etrafında döner! Uykusunu almamışsa veya açsa ya da bir şekilde gergin görünüyorsa, BULAŞMAYIN! Önemsediği insanlar veya konular hakkında özensiz bir cümle kurmamaya çok dikkat edin. Asla ama asla ihmal etmeyin ama uzak duruyorsa da üstüne düşmeyin. Sakın rahat ettiği bir konumda onu huzursuz etmeyin ve onunla beraberken siz sakın fazla gevşemeyin! En ufak bir tedirginlikte kendisini besleyeni tırmalayıveren bir kedi ile bir arada olduğunuzu bilin :))) Aklınıza gelmeyecek şeyler yüzünden size ayar olabilir. Alınganlık, kıskançlık, hesap sorma ve bedel ödetme konusunda rakipsizdir. Kavga ettiğiniz zaman da baştan haksız olduğunuzu kabul edin ve ondan anlayış ve şefkat isteyin. Zira bu haklı bile olsanız ”zalimce üzerine gidip onu üzmüş” olmaktan daha GÜVENLİ bir yoldur. Yengeç onu sorgulayan ve sorumlu tutan biri karşısında saykoya bağlar ve olayı olmayacak yerlere götürür ama affeden ve bundan dolayı bağlılığı hak eden anne rolünü sever 😉
ASLAN: Valla YOK SAYMAYIN da ne yaparsanız yapın :))) Haşmetmeap’ın tahammül edemeyeceği tek şey, adam yerine konulmamaktır. Konuşunca sözünün kesilmesine, fikrinin ya da tercihinin alaya alınmasına, küçümsenerek cevap verilmesine katlanamaz! Anlatıyorsa dinleyin… Soru soruyorsa cevap verin… Espri yapıyorsa gülün… Bir iş yapıyorsa takdir edin… Hediye veriyorsa kıymetini bilin… Aynı fikirde olmayabilirsiniz ama kendinizi ifade ederken saygısız olmaktan özenle kaçının! Eğer ona kendini önemli ve değerli hissettiriyorsanız, sizi baş tacı edeceğinden kuşkunuz olmasın. Bir konuda eleştirecek veya akıl verecekseniz, lafa onu ne kadar önemsediğinizi söyleyerek girin. İyi ve doğru yaptığı şeyleri takdir ettikten sonra, bu muhteşem yeteneği taçlandıracak bir kaç katkıda bulunmanıza izin verip vermediğini sorun 😉 Asla reddetmeyecektir! Sevecen bir sahiplenmeye ve onun ”ayrıcalıklarını” gözardı etmeyen bir otoriteye ihtiyaç duyduğu bile söylenebilir. Eğer ona çok kızdıysanız, davranışının ONA YAKIŞMADIĞINI söylemeniz kadar etkileyici hiç bir şey olamaz. Hakaretler ve ağır suçlamalar onu inatlaşmaya ve sertleşmeye iter. Ancak ”Yakışanı Yapmak” güdülenmesi geri adım atmasına neden olur. Bir de sakın AŞIRI kullanmaya kalkmayın. Zira  pohpohlanıp istifade edilmeye ”azbişey” açıktırlar ama aptal yerine konulduklarını düşününce gururları incinir ve çok sert intikam alabilirler!
BAŞAK: Palas pandıras yaklaşmayın! Aniden nereden çıktığı belli olmayan bir samimiyet göstermeyin. Konuşmanızın belli bir sebebi ve hedefi olsun. Bunu da baştan basitçe tanımlayın. Kendisinden ne istendiğini bilince nispeten gevşer ve daha fazla iletişim kurulur hale gelir :))) Eğer samimiyet kurmak niyetindeyseniz onu gözleyin ve alışkanlıklarını, tercihlerini, rahatsız olduğu şeyleri anlayın. Kişisel alanının sınırlarını fiziksel ve duygusal olarak aşmayın. Masasını karıştırmayın. Eşyalarını ellemeyin. Meşgul ve gergin görünüyorsa tepesine dikilip gevezelik etmeyin. Zira nazik olmaya çalışıp susar ama içten içe size kurulur, sonra da birden patlayıp kalbinizi kırar 🙂 İş edinip yardım ediyorsa asla reddetmeyin! Zira bu size İLGİ DUYUYOR ve SEVGİ göstermeye çalışıyor demektir 🙂 Kendini gerekli ve yararlı hissettiği zaman rahat eder ve ancak o zaman bağ kurar. O size elini uzattığında görmezden gelirseniz kendini küçük düşmüş hissedebilir! Verileni alın ve abartmadan samimi bir teşekkür edin. İşte bu onun için sıkı bir sevgi alışverişidir 🙂 Eğer sizinle dertleşiyorsa bu çok yakın hissettiği anlamına gelir! Sakın ama sakın fikir belirtmeye, çözüm önermeye filan kalkmayın :)))) O kendi yolunu kendisi bulur! Susun, dinleyin, kafa sallayın, tatlı bir şey ikram edin. KORKMA, ABARTMA, ÜZÜLME gibi salakça laflar etmeyin :)))) Sadece onu anladığınızı ve bunun da üstesinden geleceğinden emin olduğunuzu söyleyin. Bir şey yapıyorsa ASSSLAAAAA tepesine dikilip eleştirmeye veya yönlendirmeye kalkmayın. Elinin altında bıçak varsa kalbinize saplamaya kalkabilir!
TERAZİ: Bir kere BAĞIRMAYIN! O öyle yüksek sesle konuşan, kaba saba davranan, düstursuz insan sevmez. Fatsa’da doğmuş bile olsa ruhen İnciluz’dur 😉 Kavga ederken bile konuyu ”Sanırım ortak noktada buluşmamız mümkün değil!” diye kapatıp kibar kibar yemeğini yemeye devam etmek ve sürdürmek istediği ilişkiyi kopacak noktaya getirmemek eğilimindedir. Arkadaşlık etmek için zarif, zeki, gündelik hoşbeşlere yatkın, onun özenle yaptığı mesafe ayarlarına duyarlı insanları tercih eder. Özel bir yeteneğiniz, onun COOL bulduğu bir yanınız varsa, buna BAYILIR ve sizinle ahbaplık kurmanın bir yolunu illaki bulur 😉 Prestijli ilişkiler biriktiren ve gereken insanların birbirlerine ulaşmasını sağlayarak kendi prestijini arttıran biridir 🙂 Bu yüzden de fazla zahmet etmeden VAZGEÇİLMEZ olur. Tuhaf ve sıradışı şeylere garip bir çekim duyar… Dışarıdan pek düzgün görünen bütün insanlar gibi zevk olsun diye yaptığı KİRLİ şeyler, takıldığı uygunsuz ortamlar ve kişiler vardır :))) Ama tavrı, tarzı veya sosyal imajı itibariyle ”yanına yakışmayan” kişilerle teşrik-i mesai içinde görülmeyi HİÇ istemez. Böyle bir ilişkisi varsa bunu ”tamamen kişisel” tutmayı, hayatının diğer alanlarına bulaştırmamayı tercih eder. Hayatınızda bir TERAZİ varsa, onun sizi sokmayacağı çok farklı arka bahçeleri olduğunu daima hesaba katın! Çok yakın hatta bağımlı görünse de daima ”Sınırlı  Sorumlu” tutulmak ve biraz özgür takılmak ister. Size İHTİYAÇ duyduğu için onunla olduğunuzu bilin. Sunabildiklerinizi zarifçe sergileyin. Ama KULLANILMAMAYA da dikkat edin. Zira bir işi başkasına yaptırabildiği sürece parmağını kıpırdatmaz ama sıkıştı mı çok zeki , becerikli ve çalışkan oluverir 😉 Bir de eğer nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz bir konu varsa gidin ona SORUN! Ya kendi bilir ya da bir bileni tanır :)))
AKREP: Biri size ”Ben bu güne dek karşıma çıkan herkesi çözdüm ve idare ettim. Kimse de beni çözmeyi ve etkilemeyi beceremedi!” derse, bilin ki AKREP’tir! Zira sadece bir Akrep’in hayattaki esas derdi insanları ve olayları çözmek, etkisi altına almak ve bir şekilde idare etmektir :))) Dedikleri kadarını yapıp yapamadıkları ayrı bir konu ama yapamadıkları şeylere taktıkları ve dönüp dönüp uğraştıkları bir gerçektir! Üstelik ”Yaw şu konu da bir muamma olarak kalsın ne var?” diyene de salak gözüyle bakarlar. Onlar için her insan ve her olay kendi zekalarını ve yetkinliklerini denedikleri bir laboratuvardır. En büyük güçleri analitik zekaları ve kara saplı bıçak kıvamındaki sabırlarıdır. Dünya döner, Akrep ise durur ve zamanını bekler… Aptalları sevmezler. Ama kendilerine yaklaşanı geri çevirmezler! Zira her insanın işe yarayacak bir niteliği vardır 😉 Onlar birine ulaşmaya ve etkilemeye çalışıyorlarsa mutlaka o kişide AKILLARININ TAM ALMADIĞI özel bir yan vardır! Hem hayranlıkla izler, hem de AÇIK ararlar :))) Zira insansa açığı vardır! Akrep gücünüzü, samimiyetinizi, dürüstlüğünüzü sınayan, tutarsızlıklarınızı fark eden ve not eden, sizi hangi konuda nereye kadar kullanabileceğini, nasıl sinir edebileceğini, hangi aşamada error verdiğinizi bilen bir arkadaştır. Eğer sizi seviyorsa bu bilgilerini size yardım etmek için kullanır. Sizi korur, kollar ve stratejik destek verir. Ama onun düşmanı olduğunuz zaman bu detayların hepsi elinde bir silaha dönüşür. İntikamları PİSTİR! Dolayısıyla bir Akrep’e bulaşmak için yürek yemiş olmak gerekir :))) Bilgiyi silah olarak gördükleri için kendilerini AÇMAYI sevmezler. Akreple iyi geçinmek istiyorsanız görün, bilin, ama YÜZLEMEYİN! İyiliği fazla söze dökmeden yapın geçin. Herşeyi anlatmayın sıkıcı olursunuz ve poponuz fazla açılmış olur :))) Ama yalan söylemeyin ve oyuna getirmeye kalkmayın. Kendini açıkça ifade eden ve mert davranan insanlara hayranlık duyarlar. Ortak çıkarları için düşmanla bile belli bir konuda işbirliği yapmaya açık olan değişik insanlardır 🙂 O yüzden onların yapabilecekleri şeylere kendinize bakarak karar vermeyin! Özel hayatlarında pek yalnız kalmazlar. İlişki kurmaları için ille aşık olmaları da gerekmez. Hatta aşık olmak yerine sadece hoşlandıkları ve rahat ettikleri kişilerle olmayı tercih edebilirler.  Zira Akrep için aşk kokain bağımlılığı gibidir. Hem o yükselişi sever hem de onu kendinden alıp kontrolden çıkartan kişiden azcık nefret eder… O topa girmek isteyip istemediğinize de artık siz karar verin :)))
YAY:  Deniz için su ne ise, Yay için insan ilişkisi odur :))) Kendini ilişkileriyle büyütür, var eder ve etkinlik alanını bağlantıları ile genişletir. Bir Yay ile yakınlık kurmak istiyorsanız, onunla tatlı bir sohbete girmeniz yeterlidir. Eğer modunuz tuttu, diliniz uydu, enerjiniz birlikte yükseldiyse sorun yoktur 🙂 Birlikte akabildiğiniz her yere akın… Ama akan suyun önüne geçmeye, Yay’ı kendinizle sınırlamaya, etrafını boşaltmaya, davranışlarına müdahale etmeye, hedeflerini onun adına belirlemeye filan kalkmayın! BİRLİKTE YAPMAK Yay’ın en sevdiği şeydir. Zira ilişkilerden güç alır. Ama uyum sağlayamadığı, engelleyici veya sıkıcı bulduğu kişiyi de hiç zorlanmadan arkasında bırakır! Zira hayatta onu ilgilendiren hep ULAŞAMADIKLARI’dır. Dolayısıyla sizi kazandıktan sonra yalnız başına ve hatta başkalarıyla yaptığı şeyler de olacaktır. Dostlukya veya aşkta sadakat veya kalıcı bir ilişki peşindeyseniz, onu özgür bırakın. Sizsiz yaptıklarını sizinle paylaştığı zaman kıskanmak ya da eleştirmek yerine onu destekleyin ve vizyonuna bir şeyler katın 😉 Bedeni sizinle olsun istiyorsanız, zihnini tahrik ve tatmin edin. O zaman bir şekilde dönüp dolaşıp size gelir. Sizin de MUTLAKA bağımsız bir hayatınız ve başkalarıyla yaptığınız şeyler olsun. O zaman hayatınızdaki yerini kaybetmemek için UĞRAŞIR :))) Ukala ve bazen yargılayıcı olsa da aslında anlayışlı biridir. Dürüstçe söylenen hataları ve eksikleri affeder… Darda zorda olanı KURTARMAK için her imkanını seferber eder. Bir Yay’ı kızdırmak istiyorsanız, onun fikirleriyle, inançlarıyla, önemsediği davalarla dalga geçin. Fikir tartışmalarını sever 🙂 Görünürde kızsa da bu enerjiden hoşlanabilir ve kolay kolay küsmez. Ama onu temelli kaybetmek istiyorsanız ikili oynayın! Dürüst olmamayı ve arkadan iş çevirmeyi anlayamaz ve kabul edemez… Ne düşündüğü ve ne yaptığı hakkında açık olmayan, gizli düşmanlıklar güden ve onu sinsice inciten insanı defterden siler!
OĞLAK:  Hımmm işte zor anlaşılan, zor yaklaşılan ve zor yönetilen insanın Burç hali! Zor anlaşılır zira içinde kimseye göstermediği bir dünya vardır. Duygularını ve tepkilerini pek fazla dışarıya vurmadığı ve zaaflarını gizlediği için, insanlar onu kibirli bulurlar. Aslında o zor  bela tutturduğu iç dengelerini kaybetmekten korkar :)))) Detaylı planları ve vazgeçilmez öncelikleri vardır! O yüzden işine karışılmasını sevmez. Görünürde kurallara uyar ama aslında dik kafalıdır ve her şeyi bildiği yoldan yapar. Sakın uslu ve uysal olduğunu zannetmeyin :))) Alışılmışın dışında bir rakiptir. Sıcak mücadeleden kaçınır. Kendine bağımsız hedefler koyar ve öngörülemeyen zaferler elde eder. SAKIN KÜÇÜMSEMEYİN! Bir Oğlak’a yaklaşacaksanız ne istediğinizi iyi bilin. Belirsiz veya tutarsız tavırlar onu gerer! Fazla drama ve abartı karşısında da siniri oynar :))) Hemen kaynaşmaz ama zamanla güvenir ve yakınlaşır. Açılan dünyaya şaşırabilirsiniz zira sanıldığından çok daha renkli ve yaramazlık etmeye müsaittir :)))) Bazı katı yanları illa ki olacaktır; Mesela hep kendi istediği olsun diye uğraşmaz ama ortak kararlara uyulmayınca söylenmesi bitmeyebilir. Tutamayacağınız sözler vermeyin. Dert dinler ama hep dert anlatıp hiç çözüm üretmeyenlere ayar olabilir :))) Çok ve boş dırdır etmeyin! Yakınına alır ama hayatında etkin olmanız için fazla yer açmayabilir… Dolayısıyla o İZİN verdiği için orada olduğunuzu ama aslında size ihtiyacı olmadığını zannedebilirsiniz. SAKIN böyle düşünmeyin. Sevginize ve ilginize ihtiyacı olduğundan hiç şüphe etmeyin! Hastaysa çorbanızı pişirip kapısına dayanın. Akıl sorar ve söyleneni dikkate alır ama son kararı yine kendisi alır. Tercihlerini yargılayan insanlardan da sıkılır ve aniden uzaklaşır. Onu kontrol ve takip etmeye çalışmayın 🙂 Hataları sessizce affeder ama incindiğini söylediği zaman dikkate alınmamaya katlanamaz. Hassas noktalarını fazla gizlediği için error verdiği anlaşılmaz, aniden tepesi atıp yıkıcı davranabilir. Bir şeyi YAPMA diyorsa ciddiye alın. Çok kızdığı zaman karşısındakini öldürmez ama her haliyle aşağılar ve BUZDAN DUVAR çekerek süründürür. Siz orada durmaya kararlı olduğunuzu ve ondan vazgeçmediğinizi ısrarla gösterin. Bir süre sonra kesin yumuşar 🙂
KOVA:  İnsanlık fikrini sever ama insanlara dair normal olan hiç bir şeyi kabul edemez ve sevemezler :))) Normalde insanlar ”Seni anlıyorum ve aynı fikirdeyim!” denilmesini isterler. Ama Kova böyle denilince içinden ”Mümkün değil! Kimse benim kadar farklı düşünemez…” diye kendini bir kenara ayırmaya çalışabilir. Hatta karşısıdakine aynı olamayacaklarını göstermek için daha radikal fikirlerini anlatmaya kalkabilir :))) Kesinlikle akıllı ve ASLINDA iyi niyetlidirler. Ama kolayca uzlaştıkları zaman geri adım attıklarını, çaptan düştüklerini, itiraz etmedikleri zaman zayıf kaldıklarını filan zannederler :))) Kova ile geçinmek ya da onu iyice uçlara savrulmaktan korumak istiyorsanız, ona hayran kalın ama aynı olduğunuzu iddia etmeyin ve fikirleri hakkında çok yorum yapmayın! Dikkatle dinleyin. Net olmayan yerler hakkında soru sorun… Kendinizce tutarsızlık veya boşluk gördüğünüz yerleri, uyum sağlanması zor olan noktaları itişmeden dile getirin. Onu kendi mantığını gözden geçirip, makul noktaya kendiliğinden gelmesi için tetiklemiş olursunuz 😉 O normal hayata dair detayları unutur… Konuşma uzadı konu dağıldıysa, gel yemek yiyelim, çay içelim filan deyin :))) Sonra gidin onun söylediklerini de dikkate alarak sizce uygun olanı yapın. Ona da ”konuşmamız gerçekten çok iyi oldu, senin istediğini de dikkate alarak şöyle yaptım” deyin. Tabi o eksikleri, yetersiz kalan noktaları yine anlatacaktır. Ama aslında için için dikkate alınmış olmaktan mutlu olacaktır :))) Sinirlenmeyin… Bu defa bu kadar oldu, bir daha sefere daha iyisi de olur filan deyin :))) O bir süre sonra sizin onun için hayatı daha yaşanabilir bir yer haline getirdiğinizi anlar ve hayatla sizin üzerinizden uzlaşmaya alışır 😉 Ha eğer sevgiliyseniz ya da evliyseniz, bırakın açık evlilik ya da çağdaş ilişki anlayışı hakkında konuşup dursun. Hala yanınızda duruyorsa, başkasına AÇILAMADIĞI ya da kimse onun içini sizin kadar açmadığı, kalbini sizin kadar ısıtmadığı veya zihnini sizin kadar meşgul etmediği içindir :))) Bir KOVA’nın hayatının merkezinde olmaya hele de bunu ona kabul ettirmeye çalışmayın… Ona kendisi olması için izin verin, bu sizden vazgeçmemesi için ona yeter.
BALIK: Hımm geldik Zodyak’ın en açıklanması zor tiplemesine… Sadece şunu bilin; O yanınızdaysa orada olmak istediği içindir. Ve yanınızda olmak istemediği zaman da ne yapsanız tutmanız mümkün değildir. Bu böyle kalsın istiyorsanız onu çok itip çekmeyin! Kendi ritmiyle yaşamasına, biraz içe dönük ve dalgın olmasına kurulmayın 🙂 Balık kendini açıklamaktan sıkılır. Zira karmaşık bir zihin yapısı, anlaşılmama kaygısı ve yerli yersiz eleştirilmek konusuda fobisi vardır. Sessiz ve dalgın hali kendini koruma biçimidir. Onun kendini adadığı şeylerle dalga geçmeyin ve sakın önceliklerini değiştirmesini istemeyin. Balık hayata bağlanmak için kendine mutlaka ”vazgeçilmez” bir şey bulur. Vazgeçilmezi ile arasına girmeye kalkmayın. İçi ilhamla dolduğunda, canı bir konuda gayretli ve üretken olmak istediğinde onu durduramayacağınızı ama bir şeyle ilgilenmek istemiyorsa, zorla harekete geçiremeyeceğinizi ve verimli çalıştıramayacağınızı baştan kabul edin! Başarıya yaklaşımı, önüne çıkan olayları değerlendirme biçimi, şansı ve şansını kullanma tarzı, tanıdığınız hiç kimseye benzemez. Sizi olumlu ve olumsuz anlamda her türlü şaşırtacaktır. Bir yere veya bir insana bağlı hatta bağımlı olsa bile özgürlüğüne düşkündür! Bir şekilde geri gelsin istiyorsanız arka kapıyı hep aralık bırakın. Zira sessize kaçamayacağı ve rahatça giremeyeceği yere yerleşmez :))) İhtiyaçlarına ve tarzına saygı gösterin. Fakat kendi sınırlarınızı ve olmazsa olmazlarınızı belirlemeyi de ASLA unutmayın. Zira FAZLA rahat bırakılınca tepenize çıkacağını, sorumsuz, özensiz, aşırı talepkar ya da her konuda kendi önceliklerini dayatan biri olabileceğini asla unutmayın. En önemlisi de sakinliğine fazla güvenmeyin! Tepki vermezzzz vermezzzz ama canına tak ettiği ya da artık sizinle işi kalmadığı zaman yaratabileceği fırtınayı aklınız almaz 🙂

27 Comments

 1. Selin

  Merhaba yazı için teşekkürler elinize sağlık 🙂
  Ama bir sorum var, yengec hakkinda yazdiklarinizi okuyorum özellikle bagimlilik ve kirilganlik hakkindaki kısım (naçizane fikrim) bi abartılı olmamış mı yav 🙂 psikoloji ogrencisiyim ve biz derste bu yazdiklarinizi kisilik problemi bagimlilik sorunu gibi basliklarda inceliyoruz… yani bu ozelliklere sahipse biri burcundan degildir diye dusunuyorum. Bunların yani sira ben de bir yengecim:) ve kendimi dusundugumde hayat boyu kurduğum tüm dostluk ve romantik iliskilerimde her zaman bağımsız kalmayi arzulayan ve hicbir sekilde yazdiginiz ozellikleri gostermeyen biri oldum. Belki yetişme biçimidir belki haritanin kalan kısımlarıyla ilgilidir belki başka bir şeydir diye cevap vereceksiniz diye tahmin ediyorum ama boyle bir durumda yengec burcu kisileri yanlis yansitmis olmuyor musunuz?
  Saygilarla:)

  1. JUNO

   Ben de sizin eğitiminize çok saygı duyuyorum. Ama aslında bazı burçların bazı psikolojik sorunlara YATKINLIĞI vardır 🙂 Öte yandan bu yazıları özellikle Sivri Hınzır Cüretkar başlığı altında paylaşıyorum. Yani biraz karikatürleştirerek anlatıyorum eğilimleri. Yine de size uymasa bile – beyana inanıyorum – ben hem çok Yengeç tanıdım hem de çok tanıklık dinledim… Yengeçlerin tariflendiği gibi bir yatkınlığı olduğuna çok eminim. Ne var ki Yükselen Burç ve Yengeç söz konusu olduğunda Ay Burcu bu eğilimleri daha ılımlı hale getirebilir. Korunma güdüsü farklı bir görüntü veya özel bir alanda ortaya çıkabilir. Zaten burç değil burç haritası dememizin nedeni de budur. Sevgiler

   1. Selin

    Biraz daha ilkel ve karanlik yuzlerini anlatiyorsunuz sanirim burclarin sivri hinzir yorumlarda. Yani her seyde oldugu gibi kisinin icsel gelisimiyle (ya da psikolojik sorunlara yatkınlığıyla) ilgili olabilir durum o halde. Ya da tabii ki harita yerlesimleriyle de ilgili olabilir dediginiz gibi.
    Peki diyeceklerim bu kadar genellemedeki istisnaları göstermekti niyetim, çok teşekkürler yanitiniz icin:))

  2. Alex

   zaten çoğu yengeç de psikolojik sorunlara sahip hanımefendi.
   su grubu burçlarının çoğu duygularının esiri olduğu için diğer burçlar gibi mantıklı düşünemiyor. mantıklı düşünemiyor derken, aptal falan diye düşünmeyin. bir oğlak kadar mantıklı hareket edemezler mesela.
   Juno hanım varken bana laf düşmez ancak büyük resim bu. Eh, neticede burası da astroloji sayfası, fakülte değil:))))

   1. Bunny Boiler Necla

    Dostum inkar etmeyelim iste psikopatiz her turlu ruh hastaligi bizde fatal attraction filmini yesilcama uyarlamislar adina da YENGEC BURCU koymuslar al bak bu da fragmani:
    http://www.youtube.com/watch?v=OCbJQ2AP5Fg
    Ha ben haric tabi cunku benim ay burcum kova biraz daha coolum sizden.

  3. Huly

   Bi Yükselen Ateş gördüm sanki :)))

  4. ECE

   Bir yengeç burcu olarak yengeçleri tanımlayan cümlelerden alınmış ve tüm yengeçler adına müdafaaya geçmişsiniz :)) Çok burçsal bir tepki 🙂

 2. Leyla Hassan

  Ne kadar guzel yazmisiniz. Bazi burclari tekrar tekrar okudum. Cok yakinen tanimadigim bir kisi hakkinda suphelerim vardi ve yaziniz hislerimin dogrulugunu ortaya cikardi. Kaleminize, pardon klavyenize saglik.

 3. hasooo

  Hocam yine tam süper bi anlatım olmuş.yükselen yay’ım,çevremden biri beni hegomanyası altına almaya çalışınca anında uzaklaşıyom ondan.hemen telefonunu engelleyip hayatımdan atıyom.özgürlüğüm herşeyim.ayrıca akreplerin intikamı hakkaten pis.korkutucu.acik uzak durmakta fayda var diye düşünüyom.

 4. arus özfuruncu

  14 Nis 2019 19:19 tarihinde JUNO ”Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi” yazdı:
  JUNO posted: ” Her insanın bir GİRİLMEZ alanı vardır ya… İşte size Burçlara göre bunun ne olduğunu ifşa edeceğim! Burç ve Yükselen Burç için okumanızı tavsiye ederim. Gündemin fazlaca gergin olduğu bu günlerde hoş bir Pazar Muhabbeti olması dileğiyle… KOÇ: Arkası”

 5. arus özfuruncu

  15 Nis 2019 13:06 tarihinde arus özfuruncu yazdı:

  14 Nis 2019 19:19 tarihinde JUNO ”Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi” yazdı:
  JUNO posted: ” Her insanın bir GİRİLMEZ alanı vardır ya… İşte size Burçlara göre bunun ne olduğunu ifşa edeceğim! Burç ve Yükselen Burç için okumanızı tavsiye ederim. Gündemin fazlaca gergin olduğu bu günlerde hoş bir Pazar Muhabbeti olması dileğiyle… KOÇ: Arkası”

 6. Hulya

  Dişi Aslan bu yaziyi yer yerrrr ?

 7. anne yılan

  güneş burcum yengeç, yükselenim de öyle. çok güzel anlatmışsınız. açıklarımız gizlerimiz böyle gözler önüne serilince rahatsızlığa benzer bir şey hissediyorum, tahmin edersiniz :)) burçlarla oldukça ilgiliyim ve yengeç, boğa ve başak hakkındaki gözlemlerinizi hayranlıkla okuyorum. bilginize sağlık..

 8. damsel in distress

  Harikasınız instagram’a gelin 🙂

  1. JUNO

   Ben varım instagramda

   1. damsel in distress

    aa bulamadım sizi kullanıcı adınızı alsam o zaman 🙂

 9. libilaylay

  Gerçekten inanılmaz. Burcum Balık, yükselenim Oğlak ve bu ikisine yazılanların kombinasyonuyum. Çoğu zaman Oğlak ağırlıklı da olsa. Ama Balık özelliklerim yoğun olduğu zamanlarda daha huzurlu bir bireyim.

  1. Piscesaries

   Siz kendi kendinizi oğlak sayesinde topraklayabilirsiniz.. Balığı topraklayın. Ya da oğlağa balık freshliği katın diyeceğim ama oğlak sallamaz. :))) Ayakları yere bassın yani keçi yardımıyla balığın. O balık, oğlak sayesinde o denli güzel başarılara imza atar ki.. Sentezleyin. Çok şanslısınız.

 10. Piscesaries

  Müthiş, müthiş, müthiş!? Her zamanki gibi.. Ailecek doyamıyoruz okumalara. Dönüp dönüp tekrar okuyorum şu hınzırları. Bayılıyorum.?Sivri hınzır, cüretkar yorumlar için aylık dergi çıksa keşke. Renkli renkli sayfalarda Juno kelimeleri.. O espritüel Mona Lisa tiplemeleri. Mükemmel olurdu gerçekten. Kafa dergileri gibi anısı kalırdı yıllarca.. Ben bir şey sormak istiyorum belki cevaplarsın bilemiyorum. Güneşi su yükseleni ateş olan insanlar kendilerini nasıl dengeleyebilirler.. Ben gerçekten içimde iki insan barındırıyorum ve bu sorunu tüm su ateş kombinasyonlular yaşıyor. Geçici mi yoksa yıllar geçtikçe kendi kendine rayına mı oturur şüphelerim var. :)))

 11. Piscesaries

  Yorumumu n’için kaldırdınız? Trajik…

  1. JUNO

   Seyahatte olduğum için siteye son günlerde yapılan hiç bir yoruma onay vermek fırsatım olmadı… Sanırım sizin hayata dair algınız azıcık TRAJİK :))) Üstelik bana da epeyce ayıp etmişsiniz! Çok yüksek övgülerle başlayan çizginiz umduğunuz tepkiler gelmeyince aşağılamaya kadar gitmiş… Ama benim bunların hiç birinden haberim bile olmamış. Dilerim bu umduklarınızı bulamadığınız zaman bunun size karşı bir KOMPLO olmayabileceğini, arka planda hayatın sizden bağımsız bir akışı olduğunu hatırlamanız için bir küçük deneyim olur.

 12. Esra

  Juno’m daha çok yazsana 🙂

 13. Zeyno

  Yay yükselenim , gayet güzel uyuyor yazdıkların . Lakin Kovayım ve özellikle ilk paragrafdan rahatsız oldum . Uzun süre bıraktım yazıyı hatta , sonra tekrar okurum diye . Sürekli onaylanmak , pışpışlanmak isteyen insanlar değildir kovalar ; başkalarının kendileriyle ayni fikirde olması mutluluk verir . Yazı kova için baya bi Narsisist kişilik bozukluğu çiziyor … benden söylemesi :))

  1. JUNO

   Yazıda Kovalar ONAYLANMAK ve PIŞPIŞLANMAK istiyor demiyor ki! Aksine fazla onaylanınca kendilerini SIRADAN hissedip şaşırırlar diyor 🙂 MUHALEFET ETMEK Kovanın kendini gerçekleştirme şeklidir. Ama söyleneni anlayarak muhalefet etseniz daha bir mutlu olurdum yaw 😉

 14. terazi olmakla onur duydum resmen 🙂

 15. Pınar

  Merhabalar,
  Çok güzel bir yazı olmuş. Burcum balık yükselenim başak ve resmen kendimi buldum yazıda🤣🤣🤣.Diğer burçlarda da çok belirgin detayları yakalamışsınız muhteşem🤩Teşekkürler emeğinize sağlık💖💖💖

 16. Bir Terazi anca bu kadar etkileyici anlatılabilirdi… Kaleminize sağlık… Şu sıkışınca çalışkan becerikli hamarat kısmını sıkışmadanda yapabilsem tam süper olacak bence :))

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

Son Yorumlar

10 Eylül 2022, Balık Burcu… için Sevcan
10 Eylül 2022, Balık Burcu… için Övgü Tunçdemir Eyubo…
10 Eylül 2022, Balık Burcu… için Seren
10 Eylül 2022, Balık Burcu… için JUNO

Etiketler

1 ağustos 2019 yeniay 1 Ekim 2016 YENİAY 1 Ekim 2016 YENİAY'ın Etkisi 1 Eylül 2016 1 Eylül 2016 Güneş Tutulması 1 Eylül 2016 YENİAY 1 Mart 2014 Yeniay 1 Nisan 2022 Koç Burcunda YENİAY 1 Ocak 2014 Yeniay 1 şubat 2022 yeniay 2 Ağustos 2016 Yeniay 2 Ekim 2020 dolunay 2 eylül 2020 dolunay 2 Haziran 2015 Dolunay 2 mart 2018 dolunay 2 mart 2018 dolunayın etkileri 2 mart 2022 yeniay 2 Ocak 2018 DOLUNAY 2 Temmuz 2015 DOLUNAY 2 temmuz 2019 güneş tutulması 2 Temmuz 2019 yeniay 3 Aralık 2013 3 Aralık 2017 DOlunay 3 Aralık Dolunay 3 Ağustos 2020 DOlunay 3 haziran 2019 yeniay 3 Temmuz Oğlak - Yengeç Ekseninde Dolunay 3 Şubat 2015 Dolunay 4 Aralık Güneş Tutulması 4 Aralık Tutulmasının Burçlara Etkisi 4 Kasım 2017 DOLUNAY 4 Mayıs 2015 Dolunay 4 nisan 2015 Ay Tutulması 4 Nisan 2015 DOLUNAY 4 Temmuz 2016 YENAY 4 Temmuz 2016 Yeniay Burçları Nasıl Etkileyecek 4 Şubat 2015 Dolunay 4 şubat 2019 yeniay 4 şubat kova burcunda yeniay 5 Ekim 2017 DOLUNAY 5 Ekim 2018 Venüs Retrosu 5 Eylül 2013 Yeniay 5 Haziran 2016 YENİAY'ın Burçlara Etkisi 5 haziran 2020 ay tutulması 5 haziran 2020 dolunay 5 kasım 2021 yeniay 5 Mart 2019 Merkür Retrosu 5 Mart 3015 Dolunay 5 mayıs 2019 yeniay 5 Nisan 2019 Yeniay 5 Ocak 2015 Dolunay 5 temmuz 2020 tutulma 6 Aralık 2014 DOLUNAY 6 ekim 2021 yeniay 6 Eylül 2017 DOLUNAY 6 mart 2019 YENİAY 6 Mayıs 2016 YENİAY 6 ocak 2019 güneş tutulması 6 ocak 2019 yeniay 6 ocak güneş tutulması 6. Ev 7 Ağustos 2013 Yeniay 7 Ağustos 2017 AY Tutulması 7 Ağustos 2017 DOLUNAY 7 Haziran - 1 Temmuz 2014 Merkür Retrosu 7 Kasım 2018 YENİAY 7 Kasım Dolunay 7 mayıs 2020 dolunay 7 Nisan 2016 KOÇ Burcunda YENİAY'ın Burçlara Etkisi 7 Nisan 2016 Koç Burcunda YENİAY 7 Nisan 2016 YENİAY 7Aralık 2019 Yeniay 8 AĞustos 2021 yeniay 8 Ekim 2014 DOLUNAY 8 Ekim Güneş Tutulması 8 Haziran 2013'deki Yeniay Burçları Nasıl Etkleyecek 8 Haziran YENİAY 8 nisan 2020 dolunay 8 Temmuz 2013 Yeniay 8 Şubat 2016 YENİAY 9 Ekim 2018 YENİAY 9 Ekim 2018 YENİAYIN Burçlara Göre Yorumu 9 Eylül 2014 Dolunay 9 Eylül 2018 YENİAY 9 Haziran 2017 DOLUNAY 9 Mart 2016 Balık Burcunda Tutulma ve YENİAY 9 Mart 2016 Güneş Tutulması 9 Mart 2020 9 mart 2020 dolunay 9 Temmuz 2017 DOLUNAY 10 Ağustos Dolunay 10 Eylül 2022 dolunay 10 haziran 2021 güneş tutulması 10 Mayıs 2013 Güneş Tutulması 10 Nisan 2013 10 Nisan 2013'de Yeniay Koçta 10 Ocak 2016 YENİAY 10 Ocak 2020 AY Tutulması 10 Şubat 2013 11 Aralık 2015 Yeniay 11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması 11 Ağustos 2018 Tutulmalar 11 Kasım 2015 YENİAY 11 Kasım Akrep YENİAYI'nın Burçlara Etkisi 11 Mart 2013 Yeniay 11 Mayıs 2017 DOLUNAY 11 Mayıs 2017 dolunayın etkileri 11 Mayıs 2021 YENİAY 11 Mayıs 2021 YENİAY'ın Burçlara Etkisi 11 Nisan 2017 DOLUNAY 11 Ocak 2013 11 Şubat 2017 Ay Tutulmasının Etkileri 11 Şubat 2017 Kova Burcunda DOLUNAY 11 şubat 2021 dolunayı 12 Aralık 2019 İkizler DOlunayı 12 kasım 2019 dolunay 12 Mart 2017 DOLUNAY 12 Mart 2017 DOLUNAYIN Etkileri 12 nisan 2021 yeniay 12 ocak 2017 DOLUNAY 12 Ocak 2017 Yengeç Burcunda Dolunay 12 Ocak 2017 Yengeç Dolunayı 12.12.2012 12. Ev 13 Aralık 2012 13 Aralık 2012 Yeni Ay 13 Ekim 2015 YENİAY 13 Eylul Güneş Tutulması 13 Eylül 2015 Yeniay 13 Haziran 2018 YENİAY 13 mart 2021 yeniay 13 ocak 2021 yeniay 13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması 13 Temmuz 2018 Parçalı Güneş Tutulması 14 Aralık 2016 DOLUNAY 14 aralık 2020 Yay Burcunda Tutulma 14 Aralık Güneş Tutulması 14 Aralık Güneş Tutulmasının Burçlara etkisi 14 Ağustos 2015 Aslan Burcunda YENİAY 14 Ekim 2019 Koç Burcunda Dolunay 14 Eylül 2019 Balık Burcunda DOlunay 14 Eylül 2019 Dolunay 14 kasım 2012 14 Kasım 2016 DOLUNAY 14 Kasım 2016 Dolunayın Etkileri 14 Şubat 14 Şubat 2013 15 - 16 Şubat 2018 Ay Tutulması 15 Ağustos 2019 DOlunay 15 Ekim 2012 Yeni Ay 15 kasım 2020 yeniay 15 mayıs 2018 yeniay 15 Nisan 2014 Ay Tutulması 15 Ocak 2018 Güneş Tutulması 15 Şubat 2014 Dolunay 16 Ekim 2016 DOLUNAY 16 ekim 2020 terazi burcunda yeniay 16 ekim 2020 yeniay 16 Ekim KOÇ Burcunda DOLUNAY 16 Eylül 2016 Ay Tutulması 16 Eylül 2016 Balık Burcunda Dolunay 16 Eylül 2016 Balık Burcunda Dolunayın Etkileri 16 Mart 2014 DOLUNAY 16 Mart 2015 16 Nisan 2018 Yeniay 16 nisan 2018 yeniayın etkileri 16 nisan 2022 dolunay 16 Ocak 2014 DOLUNAY 16 Ocak 2018 Güneş Tutulması 16 Temmuz 2015 Yeniay 16 şubat 2022 dolunay 17 Aralık 2013 Dolunay 17 Eylül 2020 Yeniay 17 haziran 2019 dolunay 17 Kasım 2013 17 Mart 2018 Yeniay 17 Ocak 2018 YENİAY 17 Ocak Yeniayın Etkisi 17 temmuz 2019 ay tutulması 17 Temmuz 2019 Parçalı AY Tutulması 18 Agustos 2016 DOLUNAY ve Tutulma 18 Aralık 2017 YENİAY 18 Aralık Yeniay 18 Ağustos 2016 Dolunay 18 Mart Balık Burcunda Dolunay 18 Mayıs - 11 haziran Merkür Retrosu 18 Mayıs 2015 Yeniay 18 Nisan 2015 Yeniay 18 ocak 2022 dolunay 18 Şubat 2015 YENİAY 19 ağustos 2020 yeniay 19 Ekim 2017 YENİAY 19 EKimde Dolunay ve AY Tutulması 19 Eylül 2013 DOLUNAY BALIK BURCUNDA 19 Haziran YENİ AY 19 kasım ay tutulması 19 kasım dolunay 19 Mayıs 19 Mayıs 2019 DOlunay 19 Nisan 2019 MAVİ DOLUNAY 19 Şubat 2015 YENİAY 19 Şubat 2019 19 Şubat 2019 DOLUNAY 19 Şubat 2019 dolunayı burçları nasıl etkiler 20 Ekim 2021 DOLUNAY 20 Eylül 2017 YENİAY 20 Haziran 2016 DOLUNAY 20 Mart 2015 Güneş Tutulması 20 ocak 2015 YENİAY 20 Temmuz 2016 DOLUNAY 20 Temmuz 2020 YENİAY 21 Aralık 2012 21 Aralık 2014 YENİAY 21 Ağustos 2013 Dolunay 21 Eylül 2021 Dolunay 21 Haziran 2020 Güneş Tutulması 21 Mart 2019 DOlunay 21 Mayıs 2016 Dolunay 21 Ocak 21 Ocak 2019 Ay Tutulması 21 Ocak 2019 Yeniay ve Tutulma 21 şubat 2021 yeniay 22 Aralık 2014 Yeniay 22 Aralık 2018 Dolunay 22 Ağustos 2021 Dolunay 22 Kasım 2014 Yeniay 22 Mayıs 2016 Dolunay 22 Nisan 2016 Akrep Burcunda Dolunay 22 Temmuz 2013 Dolunay 22 Temmuz Kovada Burcunda Dolunay 22 Şubat 2016 DOLUNAY 22 Şubat 2016 Dolunayın Burçlara Etkileri 23 Ekim Güneş Tutulmasının Burçlara Göre Etkileri 23 Haziran 2013 Dolunay 23 Haziran Dolunay 23 Mart 2016 AY TUTULMASI 23 Mart 2016 Burçlara Göre Etkiler 23 nisan yeniayın burçlARA ETKİSİ 23 Temmuz 2017 YENİAY 23 Şubat 2013 23 şubat 2020 yeniay 23-24 Ekim YENİAY 24 Ekim 2018 Dolunay 24 Eylül 2014 Yeniay 24 Haziran DOlunay 24 kasım 2019 24 Mart KOÇ Yeniayı 24 Mayıs 2017 Yeniay 24 Ocak 2016 DOLUNAY 25 Aralık 2015 DOLUNAY 25 Ağustos 2014 Yeniay 25 Eylül 3018 Dolunay 25 Mayıs 2017 Yeniay 25 Mayıs Dolunay 25 Nisan Dolunay 25 Nisan Dolunay'ının Burçlara Etkisi 25 Nsan 2013 Dolunay 25 Ocak 2020 YENİAY 25 Şubat 2013 Dolunay 26 aralik 2019 güneş tutulması 26 Aralık 2019 YENİAY 26 Ağustos 2018 DOLUNAY 26 Ağustos BALIK DOLUNAYI 26 Kasım 2015 DOLUNAY 26 Kasım 2015 DOLUNAY İkizler Burcunda Dolunay 26 Temmuz 2013 Davut'un Yıldızı 26 Şubat 2017 Güneş Tutulması 27 Ekim 2015 DOLUNAY 27 EKim Dolunayının Etkileri 27 Eylül 18 Ekim Merkür Retrosu 27 Mart Dolunay 27 nisan 2021 dolunay 27 Nisan 2021 dolunayın burçlara etkisi 27 Ocak 2013 27 Temmuz 2018 AY Tutulması 27 Temmuz AY Tutulması 28 Aralık 2012 28 Aralık 2012 Dolunay 28 ekim 2019 yeniay 28 Eylül 2015 Dolunay ve Ay Tutulması 28 Haziran 2018 DOLUNAY 28 Kasım 2012 28 Kasım Dolunay 28 Mart 2017 YENİAY 28 mart 2021 dolunay 28 Ocak 2017 Kova Burcunda YENİAY 28 Ocak 2017 YENİAY 28 ocak 2021 dolunay 28 Ocak Yeni Ay 29 Aralık 2016 YENİAY 29 Aralık 2016 YENİAY'ın Burçlara Etkisi 29 Ağustos 2015 DOLUNAY 29 Ekim 1923 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 29 kasım 2016 YENİAY 29 Mayıs 2018 Dolunay 30 aralık 2020 dolunay 30 Ağustos 2019 yeniay 30 EKim 2016 Akrep Burcundaki YENİAY'ın etkileri 30 Ekim 2016 YENİAY 30 Ekim 2016 YENİAY'ın etkileri 30 Eylül 2012 Dolunay 30 kasım 2020 parçalı ay tutulması 30 Kasım 2020 Tutulmasnın Burçlara Etkisi 30 Mart 2014 Yeniay 30 Nisan 2018 Dolunay 30 Ocak 2014 30 Ocak 2014 Yeniay 31 Aralık 2012 31 ekim 2020 dolunay 31 Mart 2018 dolunay 31 ocak 2018 ay tutulması 31 Temmuz 2015 DOLUNAY 135 derecelik Açı 150 derecelik açı 2012 Büyük Venüs Geçişi 2012 Felaket Senaryoları 2013 2014 Merkür Retrosu 2015 Neler Getirecek 2015 Venüs Retrosu 2015 Yılının Burçlara Göre Etkisi 2015'in Astrolojik Analizi 2016 Astrolojik Yorum 2016 Dünyaya Ne Getirecek 2016 Mars'ın Geri Hareketinin Burçlara Etkisi 2016 mars Retrosu 2016 Mars Retrosunun etkileri 2016 Yılının Astrolojik Görünümü 2016 yılının son merkür retrosu 2016'nın Son Yeniayı 2017 Astrolojik Etkiler 2017 AĞustos Ay Tutulması 2017 Ağustos Güneş Tutulması 2018 burçlara neler getirir 2018 ocak dolunay 2018 Son Dolunay 2018 Venüs Retrosu 2018 yılı Tutulmalar 2018'in ilk dolunayı 2019 güneş tutulması 2020 Ağustos Ayı Burçlara Neler Getirir 2020 merkür retrosu 2020'nin son dolunayı 2021 Astrolojik Eğilimler 2021 yılı burçlara göre yorumlar 2021'de bizi neler bekliyor 2022 mayıs tutulma 2022 Merkür Retro Abbey Lincoln A Change is Gonna Come Across the universe Aculeus acı bedeni Acı Bedenimiz Acı Evrenin Dikkatimizi Çekme Yöntemidir Addib Adele Adem adeta Adrasan Age of Aquarius Akrep akrep boğa aksında dolunay Akrep Boğa Ekseninde Dounay Akrep Burcu akrep burcunda ay tutulması Akrep Burcunda Dolunay Akrep Burcundaki Dolunay'ın Etkisi Akrep Burcundaki Dolunayın Burçlar Etkisi Akrep Burcundaki Dolunayın Etkileri akrep burcundaki yemiayın burçlara etkisi Akrep Burcundaki Yeniay'ın Burçlara Etkisi akrep burcunda merkür retrosu Akrep Burcunda YENİAY Akrep Burcunda YENİAY'ın etkileri Akrep Burcunun Özellikleri Akrep Dolunayı akrep dolunayı burçları nasıl etkiler Akrepteki Dolnay'ın Etkileri Akrepteki Jüpiterin Burçlara Göre Etkisi akıl duygu bütünlüğü Aldatmak Aldebaran Al de Miola Algenib Algol Al Green ALPECCA Alp Ersönmez Alpha Draconis Alphecca Alpheratz Altair Altı Köşeli Yıldız alıngan Ama Amlakit Yaylası Anouar Brahem Antares Apocalyptica Aralık Aralık Dolunay ARCHERNAR Arcturus Aretha Franklin Are You Lonesome Tonight? (song) Aslan Aslan'da Aslan-Kova ekseni Aslan Burcunda AY Tutulması Aslan Burcunda Dolunay Aslan Burcunda Güneş Tutulması Aslan Burcundaki Dolunayın Burçlara Etkisi Aslan Burcundaki Tutulma ve DOlunayın Burçlara Etkisi Aslan Burcundaki Yeniayın Etkileri Aslan Burcunda Parçalı Güneş Tutulması Aslan Burcunda Yeniay Aslan Burcunda YENİAY ve Güneş Tutulması Aslanda Jüpiter Venüs Kavuşumu Aslanda Venüs Retrosu Aslan Kapısı Aslan KOva Aksında Dolunay Aslan Yeniayının Burçlara Etkisi Astounding Eyes of Rita Astrol Astroloji Astroloji Analizi Kampanya astroloji eğitimi Astrolojik Danışmanlık Astrolojik Karakter Analizi Astrolojik Portre Astrolojik Uyum Analizi Astrolojik Çiftler astroloji ve tatil Astronomy Atatürk Ateş Ejderhası Ateş Üçgeni Atlas Psikozu Ay Ay-Güneş-Merkür kavuşumu Ay-Güneş Karesi Ay - Juno karesi Ay-Juno kavuşumu Ay-Jüpiter karesi Ay-Jüpiter Üçgeni Ay - Mars 60lık Açı Ay-Mars Kavuşumu Ay - Merkür & Mars Karşıtlığı Ay-Merkür 60'lık açı Ay-Neptün Karşıtlığı Ay-Pluto Karesi Ay-Pluto karşıtlığı Ay-Satürn Karesi Ay-Satürn Üçgeni Ay-Uranüs karşıtlığı Ay - Venüs kavuşumu Ay Akrepte Ay aslanda Ay Ay Düğümleri ile Ilımlı Açıda Ay Ay Düğümleri ile çatışma halinde Ay Ay Düğümlerine kare Ay Ağır Ay Balıkta Ay Balıkta Neptünle kavuşumda Ay Balıkya Ay Başakta Ay Boğa Burcunda Ay Boğada Ay Boşlukta Ay Chiron Karesi Ay Chiron karşıtlığı Ay Chiron kavuşumu Ay Chiron Üçgeni Ay Düğümleri Ay Düğümleri Chiron Merkür arasında Uçurtma Ay Düğümleri Chiron Venüs arasında Uçurtma Ay Düğümleri Yengeç - Oğlak Aksında Ay Güney AY Düğümü Kavuşumu Ay Güney Düğümü ile kavuşum halinde AY Güneş 60'lık Açı Ay Güneş Üçgeni Ay ile Güneş 60 derece açı Ay Juno karşıtlığı Ay Junoya kare Ay Jüpiter 150 derece açı Ay Jüpiter Chiron Üçgeni Ay Jüpiter Güneş T-Kare Ay Jüpiter Karşıtlığı Ay Jüpiter Kavuşumu Ay Jüpiter Pluto Uranüs Karesi Ay Kova'da Ay Koç Stelyumuna 60 derece Ay Koçta Ay Lilith karesi Ay Lilith Kavuşumu Ay Lilith Üçgeni Ay Mars-Merkür kavuşumu ile üçgen Ay Mars Karesi Ay Mars Karşıtlığı Ay Marsla kavuşuyor Ay Mars Üçgeni Ay Merkür Jüpiter Üçgeni Ay Merkür Karesi Ay Merkür Kavuşumu Ay Merkür Uranüs üçgeni Ay Merkür Üçgeni Ay Neptün kavuşumu Ay Neptün Üçgeni Ay Onikinci Evde Ay Oğlakta Ay PLuto Karşıtlğı Ay Pluto Kavuşumu Ay Pluto Mars Bileşkesine Karşı Ay Pluto ve AY Düğümleri arasında Mistik Dörtgen Ay Pluto Üçgeni Ayrılık Ay Satürn Karşıtlığı Ay Satürn kavuşumu Ay Satürn Lilith Üçgeni Ay Satürn Venüs T-Kare Ay Sirius Kavuşumu Ay Terazide Ay Tutulması Ay Tutulmasının BUrçlara Etkisi Ay Tutulmasının Burçlara Göre Etkileri Ay Tutulmasının Etkileri Ay Uranüs Arasında 45 derece açı Ay Uranüs Karesi Ay Uranüs kavuşumu Ay Uranüs Pluto Jüpiter Büyük Karesi Ay Uranüs Üçgeni Ay Uranüs Üçgenii Ay ve Mars Pluto'ya 150'lik açı yapıyor Ay Venüs karşıtlığı Ay Venüs Satürn Juno karesi Ay Yay'da Ay Yay Burcunda Ay yengeçte Ay İkizler Burcunda Ay İkizlerde Azimene Azrail Ağustos 2014 Dolunay Ağustos 2017 Merkür Retro Ağır Abiler Ağırbaşlı Bilge Aşil'in Topuğu Aşk Aşk Haritanız Aşk İstiyorum BALIK Burcunda Güneş Tutulması Balık Balık Başak Aksında Dolunay balık burcu Balık Burcunda Dolunay Balık Burcunda DOlunayın Burçlara Etkisi Balık Burcundaki Dolunayın Burçlara Etkisi Balık Burcundaki Dolunayın Etkileri Balık Burcundaki Yeniay ve Tutulma Burçları Nasıl Etkiler Balık Burcundaki YENİAYIN Etkileri Balık Burcunda Merkür Retrosu Balık Burcunda Stellium 2013 Balık Burcunda Stelyum Balık Burcunda Yeni Ay Balık Burcunda Yeniay Balık Burcunda YENİAY'ın Etkileri Balık Burcu Özellikleri Balık Dolunayının Etkileri Balık Stelyumu Balıkta Neptün Venüs Chiron Kavuşumu Balıkta Stelyum balık yeniayı balık yeniayının burçlara etkisi Barcelona Barış Batın Başak Başak Burcu'ndaki DOLUNAY'ın Burçlara Etkisi Başak Burcunda Dolunay Başak Burcundaki DOlunayın BUrçlara Gre Etkisi Başak Burcundaki Dolunayın Etkileri Başak Burcundaki YENİAY'ın etkileri Başak Burcunda Yeniay Başak Burcunun Özellikleri Başak Stelyumu Başakta Yeniay Başetmekbeden Başı Dumanlı Dağlar beatles BEDİ Banu Damcı Bellatrix Sabit Yıldızı Bene Gessereth Benim Hala Umudum Var Betelgeuse Beth Hart Beyt EL Cevza Beşinci Dağ bilim Billie Holiday Binary prefix Blue Moon Blues Brothers Bobby McFerrin BOĞA Burcundaki Yeniayın Etkileri BOĞA YENİAYININ BURÇLARA ETKİSİ 2020 Boğa Boğa'da Yeni AY ve Güneş Tutulması Boğa Akrep Aksında DOlunay Boğa Burcunda Dolunay boğa burcundaki dolunayın etkileri Boğa Burcunda Yeniay Boğa Burcunun Özellikleri Boğadaki Yeniayın Burçlara Etkisi Boğa Dolunayının Burçlara Etkisi Boğa Stelyumu Boğa Yeniayı Burçları Nasıl Etkiler Boğaziçi University Bugün Dolunay Bugün Yeniay Bulerias Burca Göre Yeni Ay yorumu Burnt by the Sun Movie Track BURÇLAR Hakkında Kısa Kısa Burçlar Burçlara göre Dolunay'ın etkileri Burçlara Göre Dolunay ve AY Tutulması Burçlara göre etkiler Burçlara Göre Kova Dolunayı Yorumları Burçlara Göre Tutulma ve Yeniay Tahminleri Burçlara Göre Yeniay Burçlara Göre Yeniay Yorumu BUrçlara ve Yükselen Burçlara göre Dolunayın etkileri Burçlar Hakkında burçlar nasıl kızar Burçlar Nasıl Tartışır burçlar ve ayrılıık Burçların Kişilik Özellikeri Burçların Kişiliği Hakkında Burçların Yorma Kapasitesi Burçların özellikleri burç yorumu bu sabah Business and Economy Bülent Ortaçgil Büyük Kare Büyük Venüs Geçişi Can Bonomo Capella Sabit Yıldızı Capulus Carl Douglas Carson McCullers Casablanca Castor castor sabit yıldızı Cenk Erdoğan CETUS ch Chet Baker Chicago children of sanchez Chiron Chiron-Satürn-Pluto üçlemesi Chiron Ay Düğümleri ile Ilımlı Açıda Chiron Balıkta Chiron Güneş Karşıtlığı Chiron Güneş kavuşumu Chiron Juno Kavuşumu Chiron Jüpiter karesi Chiron Koç Burcunda chiron lilith kavuşumu Chiron Mars Kavuşumu Chiron Satürn Karesi Chiron Satürn Üçgeni Chiron Venüs 60 derece açı Chiron Venüs kavuşumu Chiron ve Pluto Venüs'e 150'lik açı açı Chiron ve Satürn Ay'a üçgen açı chris botti Christmas chuck mangione City of Angels Concha Buika Corona Crimes of Passion CS Lewis Cure Cygnos cüretkar Damakta Kalan Tat Datça Datça Tatil Davison Davutun Kalkanı Davutun Yıldızı DC Noktası Denebola Denge Deprem Depresyon derin sorular Derman Değişim Değişken Burçlarda Büyük Kare Dheneb Diana Krall Dinah Washington DNA Dolunay Dolunay'ın Astrolojik Etkileri Dolunay Akrepte DOLUNAY ASLAN'da Dolunay Aslan Kova Ekseninde Dolunay Balık Başak Ekseninde Dolunay Başak-Balık Ekseninde Dolunay Başak Burcunda Dolunay Başakta Dolunay Boğa Akrep ekseninde Dolunay Boğa Burcunda Dolunay Burçlarda Dolunay Burçları Nasıl Etkiler Dolunay Oğlak Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkileyecek? Dolunay Terazi - Koç ekseninde Dolunay Terazide Dolunay Yay'da Dolunay Yengeç Burcunda Dolunay Yengeçte DOLUNAY İkizler Burcunca Dolunayın Burçlara Etkileri Dolunayın Burçlara Etkisi DOlunayın Burçlara Göre Etkileri Dolunayın Burçlara Göre Etkisi Dolunayın BUrç ve Yükselen Burca Göre Etkisi Dolunayın Etkileri Doobie Brothers Doris Day Dos Gardenias Para Ti Doz Doğa Doğum Haritası Dua Duman DUNE duygu Duygu Yönetimi Dünyanın Sonu Düş Sanatı e Earth Education Einstein Ejderha Ejderha Yılı Ekim 2014 Merkür Retrosu el choclo Ella Fitzgerald Elvis Presley emek Emre Aydın Emre Kınay Endişe enerji tacirleri Enrico Rava En Uzak Sahil en uzun gece eric clapton Erkan Oğur Erken Bahar Eski Ahit esus Etiler Etta James Eve Dönmek Everybody Was Kung Fu Fighting Everything Must Change Evren Evrende Zarar Yoktur Ayar Vardır Evrenin Fren Pedalı Evrenin Kapıları Evrenin Mimarı Evrensel Enerji Patlaması Eylül Tatili Ezekiel Facies Farkındalık Fikret Kızılok Fomalhaut Formalhaut Frank Herbert Frank Sinatra fresu Frida Kahlo Gabriel Gaia Galaktik Merkez galliano Gamsız Gary Burton Gaudi Genetik Miras George Harrison Gezegenler Geçiş Kapısı Geüneş Jüpiter Üçgeni Ghir Enta Gloria Gaynor Goo Goo Dolls Government Grand Cross GÜNEŞ-NEPTÜN kavuşumu Göklerde Mistik Bileşke Göklerin Ağır Abileri Gölge gölgelerimiz gölgelerin gücü Gölgeler Vadisi Gölgemize Ayna Tutan Burçlar Gönül Gönülsüz Mesih Gönülsüz Peygamber Gül Kuruttum Güney Ay Düğümü Güney Ay Düğümü Oğlak Güney Düğüm Akrep Güney Düğümü Boğada Güneş Güneş - Chiron Karşıtlığı Güneş - Jüpiter Kavuşumu Güneş-Mars karşıtlığı Güneş-Merkür kavuşumu Güneş-Satürn Karesi Güneş-Şiron kavuşumu Güneş Akrepte Güneş Altıncı Evde Güneş Aslanda Güneş Ay Düğümleri ile Ilımlı Açıda Güneş Ay Düğümleri ile Olumlu Açı Güneş Ay Düğümlerine 150 derece açıda Güneş Ay Düğümlerine kare Güneş Ay Düğümlerine olumlu olumlu açı Güneş Ay karesi Güneş Ay Neptün arasında T-Kare Güneş Ay Üçgeni Güneş Balıkta Güneş Chiron Juno Üçgeni Güneş Chiron kavuşumu Güneş Güney Ay Düğümü Kavuşumu Güneş Juno kavuşumu Güneş Jüpiter Karesi güneş jüpiter karşıtlığı Güneş Kova Burcunda Güneş Kovada Güneş Kovanın 15. deresinde Güneş Koçta Güneş Kuzey Ay Düğümü ile Kavuşumda Güneş Kuzey Düğümüne 150 derece açıda Güneş Lilith Karşıtlığı Güneş Lilith Kavuşumu Güneş Mars Karesi Güneş Mars Kavuşumu Güneş Mars Venüs kavuşumu Güneş Merkür Kuzey Ay Düğümü Kavuşumu Güneş Neptün 60'lık Açı Güneş Neptün Karesi güneş neptün karşıtlığı Güneş Neptün Satürn arasında SU Üçgeni Güneş Neptün Üçgeni Güneş Pluto 50 derece açı Güneş Pluto Karesi Güneş Pluto Karşıtlığı Güneş Pluto kavuşumu Güneş PLuto Uranüs T-Kare Güneş Satrün Karesi Güneş Satürn Kavuşumu Güneş Selena Karşıtlığı Güneş Tutulması Güneş Tutulmasının Astrolojik Etkileri Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi Güneş Tutulmasının Etkileri Güneş Uranüs 60 derece açı Güneş Uranüs Karşıtlığı Güneş Venüs kavuşumu Güneş Yay Burcunda Güneş Yengeç Burcunda Güneş Yengeçte Güneş İkizler Burcunda Güneş İkizlerde Güven GİRİŞ SEVİYESİ ASTROLOJİ EĞİTİMİ Hades Hafrry Connick JR HAIR Hamal Hangi Burç Konuyu Nasıl Bitirir Hard Disk Formatı Hasat Zamanı Hatasız Kul Olmaz Havana Hava Üçgeni Helen Grayco Helen Merrill Hera Herbie Hancock heves Horary Astrolojisi hınzır Hınzır & Cüretkar Yorumlar Hınzır Yorumlar I'd Rather Go Blind IC I Can't Get No Satisfaction I Dreamed A Dream ikizler burcunda güneş tutulması ikuko kawai I Love You In The Arms of The Angel IRIS Istanbul It takes two to tango I Will Survive Jack Vettriano James Morrison Jameson Irish Whiskey Jedi Jesse Cook Jessye Norman Jimmy Webb Joe Bonamassa Johnny Walker Joker Jonathan Livingstone Seagull josh groban Juno JUNO'dan Sivri Hınzır & Cüretkar Kitaplar Juno Astroloji Juno Ay Düğümleri ile ılımlı açıda Juno Ay Düğümlerine kare Juno Ay Üçgeni JUno Chiron Karşıtlığı juno ders Juno Kovada Juno Mars karesi Jüpiter Jüpiter-Chiron Karesi Jüpiter - Güneş - Ay Stelyumu Jüpiter-Güneş Karesi Jüpiter-Mars 150 derece Jüpiter - Mars Karesi Jüpiter Akrep Burcunda Jüpiter Akrepte Jüpiter Aslan'a Geçiyor Jüpiter Aslanda Jüpiter Ay Düğümlerine Kare Jüpiter Ay Kavuşumu Jüpiter Balık'ın Burçlara Etkisi Jüpiter Balık Burcunda Jüpiter Başakta Jüpiter Chiron 150 derece açı Jüpiter Chiron Karşıtlığı Jüpiter Chiron Üçgeni Jüpiter düz Jüpiter Güneş Kavuşumu Jüpiter ile Ay Düğümleri arasında Uyumlu Açılar Jüpiter Koç Burcunda Jüpiter Lilith kavuşumu Jüpiter Mars 60 derecelik açı Jüpiter Mars karşıtlığı Jüpiter Mars kavuşumu Jüpiter Merkür arasında Karşılıklı ağırlama Jüpiter Merkür karesi Jüpiter Neptün Karesi Jüpiter Neptün Kavuşumu Jüpiter Neptün Üçgeni Jüpiter Nepütn Karesi Jüpiter Oğlak Burcunda Jüpiter Oğlak BUrçlara Etkisi Jüpiter Pluto 150 derece Jüpiter Pluto Karesi Jüpiter Pluto Karşıtlığı Jüpiter Pluto Kavuşumu Jüpiter Pluto Uranüs Mars Karesi Jüpiter Pluto Üçgeni Jüpiter Retro Jüpiter Retrosu Jüpiter Rigel Jüpiter Satürn Chiron Üçgeni Jüpiter Satürn Karesi Jüpiter Satürn Kavuşumu Jüpiter Satürn Neptün üçgeni Jüpiter Satürn Üçgeni Jüpiter Terazide Jüpiter Uranüs karesi Jüpiter Uranüs Karşıtlığı Jüpiter Uranüs üçgeni Jüpiter Venüs karşıtlığı Jüpiter Venüs Kavuşumu Jüpiter Venüs Merkür kavuşumu Jüpiter Venüs Pluto Uranüs Karesi Jüpiter Venüs üçgen açıda Jüpiter ve Satürn Kovada Jüpiter YAY Burcunda Jüpiter Yayda Jüpiter Yengeç Burcunda Jüpiter Yengeçte Jüpiter Yengeçte Retro Jüpiter İkizlerde Jüpiter İkizlerde Retro Jüpiter İkzilerde Jüpiyer Uranüs Üçgeni Jüptiter Uranüs Karşıtlığı Kabus Kader Kadınlar Venüsten Erkekler Marstan Kanlı AY Tutulması Kanlı Dolunay kanlı mavi ay Kaplanın Kuyruğunu Çekmek Karadeniz Karakter Kara Kuğu Kara Kuğu Efekti Kara Prens Kararlılık Karayılan Yılı Karmanın Lordu Karşılıklı Ağırlama Kay Kaybedenler Klübü kaygılı Kayıp Kaş Gezileri Keep Walking Kehanet Kendi Ayağına Sıkmak kendini bilmek kendini sevmek kendini temize çekmek Kirtan Kirtana Yasemin Kite Kişinin Terkibi Kişisel Dönüşüm Klarinet Knocking on Heaven's Door Kompozit Kontol korona günlerinde aşk Kova Kova Aslan Aksında Dolunay Kova Burcunda AY Tutulması Kova Burcunda AY Tutulması ve DOLUNAY Kova Burcunda Dolunay kova burcunda dolunayın etkileri Kova Burcunda Güneş Tutulması Kova Burcundaki DOlunayın Burçlara Etkisi Kova Burcundaki Dolunayın Etkileri Kova Burcundaki Yeniay'ın Etkileri Kova Burcundaki Yeniay Burçları Nasıl Etkiler Kova BUrcunda Penumbral Tutulma Kova Burcunda Yeniay Kova Burcunda YENİAY'ın Etkileri Kova Burcunun Özellikleri Kovada Dolunay Kovadaki Dolunayın Burçlara Göre Etkisi Kova dolunayının burçlara etkisi kova stelyumu Kova ve Ateş İnsanları Kova ve Su Grubu Kova ve Toprak Grubu Kova Yeniayı Kova Çağı KOÇ Yeniayının etkileri Koç Koç'taki Chiron'un Burçlara Etkisi Koçani Roman Orkestrası Koç Burcu Koç Burcunda Ay Tutulması Koç Burcunda Dolunay Koç Burcundaki DOlunayın Burçlara Etkisi koç burcundaki yeniayın etkileri Koç Burcunda Yeniay Koç Burcunda Yeniayın Etkileri Koç Dolunayının Burçlara Etkisi Koç Kuzey Düğümü Koç Stelyumu Koçta Güneş Ay Uranüs Kavuşumu Koçta Güneş Venüs Kavuşumu Koçtaki Ay Koçtaki Venüs Koçtaki Yeniay'ın Burca Göre Etkileri Koçtaki Yeniay'ın Etkisi Koçtaki Yeniayın AstrolojikEtkileri Koçta Mars Uranüs Kavuşumu Koç Terazi Aksında DOLUNAY koç yeni ayı Kumdan Kaleler Kuyruğunun Peşinde Gezinen Ejderha Kuzey Ay Düğümü Kuzey Ay Düğümü Akrepte Kuzey Ay Düğümü Başak Burcunda Kuzey Ay Düğümü Terazide Kuzey Ay Düğümü Yengeç Kuzey Düğüm Boğa Küba küçülen ay evresi Kızılbük Kızılbük Ahşap Evleri Leonard Cohen Les Miserables let it be Let the Sunshine in leyladan geçeme falındayım mevlayı bulma yollarında Lightsaber Likya Yolu Lilith Lilith Akrep Burcunda Lilith Aslanda Lilith Ay karşıtlığı Lilith Ay Kavuşumu lilith boğa burcunda Lilith Güneş üçgeni Lilith Juno Karesi Lilith Jüpiter kavuşumu Lilith Koç Stelyumuna Üçgen Lilith Kuzey Ay Düğümüne 150 derece Lilith Mars Merkür kavuşumuna kare Lilith Merkür Kavuşumu Lilith Satürn Karesi Lilith Satürn Neptün Üçgeni Lilith Terazi Burcunda Lilith Terazide Lilith Uranüs Üçgeni Lilith Venüse kare Lilith Venüs Kavuşumu Lilith Yengeçte Lilith Yükselen Kavuşumu Lilith İkizlerde Lion London Long Train Runnin Looser Loreena McKennitt Love Me Like A River Does Lovesong Mandala Man in the Mirror Marco Polo MARS Mars-Jüpiter 150'lik açı Mars-Jüpiter karesi Mars-Merkür-Chiron bileşkesi Mars-Merkür Kavuşumu Mars - Merkür Kavuşumu Balıkta Mars - Merkür Kavuşumu Jüpitere Kare Mars-Uranüs Mars - Uranüs üçgeni Mars - Venüs - Pluto Karesi Mars-Venüs Karşıtlığı Mars 12'inci evde Mars Akrep Mars Akrepte Mars Aslanda Mars Ay Düğümleri ile Kare Açı Mars Ay Düğümlerine Kare Mars Ay Karesi Mars Ay Karşıtlığı Mars Ay Üçgeni Mars Balık Burcunda Mars Balıkta Mars Başak Burcunda Mars Başakta Mars Başakta Retro Mars Boğada Mars Chiron ile 150'lik açıda Mars Chiron karesi Mars Chiron Karşıtlığı Mars Güneş Karesi Mars Güneş Kavuşumu Mars Juno kavuşumu Mars Jüpiter karşıtlığı Mars Jüpiter Kavuşumu Mars Jüpiter Lilith Kavuşumu Mars Kova Burcunda Retro Mars Kovada mars koç burcunda Mars Koçta Mars Koçta Burca Göre Etkiler Mars Kuzey Ay Düğümü Kavuşumu Mars Lilith Kavuşumu Mars Merkür Kavuşmu Mars Neptün Karesi Mars Neptün Kavuşumu Mars Oğlakta Mars Pluto Chiron Üçlemesi Mars Pluto Karesi Mars Pluto Karşıtlığı Mars Pluto kavuşumu Mars Pluto Uranüs T-Kare Mars Regulus Kavuşumu Mars Retrosu Mars Satürn Karesi Mars Satürn karşıtlığı Mars Satürn Kavuşumu Mars Terazi'de Mars Terazide Retro Mars Uranüs Karesi Mars Uranüs Karşıtlığı Mars Uranüs Kavuşumu Mars Urnüs Pluto T-Karesi Mars Venüs Karesi Mars Venüs Kavuşumu Mars Yay'da Mars Yengeçte Mars İkizlerde Mart 2014 DOlunay Martin Luther King Martin Luther King Jr. Martin Sexton Martı Martı Jonathan Matta İncili Mavi Dolunay Mavi Tüy Max Richter maya kehanetleri Maya Takvimi Mazaretim Var Asabiyim Ben Mazeretim Var Asabiyim Ben Mazhar Alanson MC Mehmet Erdem Mehmet Erdem Hayat Bu Mehmet Erdem Olur Ya Melanie Safka Melody Gardot Melody Gardot Some Lessons MENKAR menkar sabit yıldızı Merkeür Merkür Merkür - Ay Karşıtlığı Merkür - Neptün Karşıtlıığı Merkür-Satürn Inconjunct Merkür Akrep'te Merkür Akrepte Retro Merkür Aslan Burcunda Retro Merkür Aslanda Merkür Ay Düğümleri ile Ilımlı Açıda Merkür Ay Düğümlerine kare Merkür Ay Karesi Merkür Ay Üçgeni Merkür Balık'a geçiyor Merkür Balık Burcunda Retro Merkür Balıkta Merkür Balıkta Retro Merkür Başak Burcunda Geri Gidiyor Merkür Boğa'da Merkür Boğa Burcunda Merkür Boğa Burcunda Geri Gidiyor Merkür Boğada retro Merkür Chiron Karesi Merkür Chiron kavuşumu Merkür Chiron ve Ay Düğümleri arasında Uçurtma Formu Merkür Durağan Merkür Geri Gidiyor Merkür Geri Hareketi Merkür Güneş kavuşumu Merkür Jüpiter Karşılık Ağırlama Merkür Jüpiter karşılıklı ağırlama Merkür Kova'da Merkür Kova Burcunda Merkür Kovada Retro Merkür Koçta Merkür Kuzey Aydüğümü Kavuşumu Merkür Lilith Karesi Merkür Lilith Üçgeni Merkür Mars Kavuşumu Merkür Mars Neptün kavuşumu Merkür Neptün Karesi Merkür Neptün Karşıtlığı Merkür Neptün kavuşumu Merkür Oğlakta merkür pluto ile kavuşuyor Merkür Pluto Karesi Merkür Pluto Karşıtlığı Merkür PLuto kavuşumu Merkür Pluto Üçgeni Merkür Retro Merkür Retrosu Merkür Retrosu Bitiyor Merkür Retrosu Bitti Merkür Retrosu Burçlara Etkisi Merkür Retrosunun Burçlara Etkisi Merkür Retrosunun Burçlara Göre Etkileri Merkür Retrosunun Burçlara Göre Etkisi Merkür Retrosunun Etkileri Merkür Satürn Kavuşumu Merkür Satürn Üçgeni Merkür Terazide Merkür Uranüse Kare Merkür Uranüs Karesi Merkür Uranüs Karşıtlığı Merkür Uranüs kavuşumu Merkür Uranüs üçgeni Merkür Urtanüs Üçgeni Merkür Venüs karşılıklı ağırlama Merkür Yay'da Merkür Yay Burcunda Merkür Yay Burcunda Retro Merkür Yengeç Burcunda Merkür Yengeç Burcunda Geri Gidiyor Merkür Yengeçte Merkür Yengeçte Geri Gidiyor Merkür Yengeçte Retro Merkür Üçgeni Merkür İkizlerde Merkür Şiron Neptün kavuşumu Metatron MFÖ Mia Farrow Michael Jackson Michael Kiwanuka Michelle Legrand Middle East Mikhail Mirach Mirach Sabit Yıldızı Mistik Dörtgen Mistik Yoga Mistik Yoga Dans Mitoloji model Monalisa Montreal Moon Mozart Mucize Muliphein mutasyon My Best Friend's Girl My Favorite Things My Way Narnia Chronicles Nasuh Mahruki Natal Astroloji Nature Boy Nefs Tesviyesi Neotün Balık'ta Neotün Venüs SU Üçgeni Neptune Neptün Neptün - Venüs Karşıtlığı Neptün Balıkta Neptün Güneş Karesi Neptün Güneş Kavuşumu Neptün Güneş Üçgeni Neptün Lilith AY üçgeni Neptün Mars karesi Neptün Mars Karşıtlığı Neptün Merkür Kavuşumu Neptün Satürn Karesi Neptün Satürn Merkür SU Üçgeni Neptün Venüs 60l'ık açı Neptün Venüs ılımlı açı Neptün Yeniay Karesi New moon Ne yapmayın Ne yapın Neye Dayanamaz Neyin Kafası Neyi Önemser Nibiru Nigel Kennedy Nim Sofyan Nisan noel Nostalji Nothing Else Matters Oblivion Odyssey Old Testament Olimpos olumlu açı Onay Alma Orhan Gencebay Orpheus Orta Doğu Oud oysa OĞLAKTAKİ YENİAYIN Burçlara Göre Etkileri Oğlak Oğlak Burcunda AY Tutulması Oğlak Burcunda Dolunay Oğlak Burcunda Dolunayın Etkileri Oğlak Burcunda Güneş Tutulması Oğlak Burcundaki Marsın Burçlara Göre Etkisi Oğlak Burcunda Merkür Retrosu Oğlak Burcunda Venüs Retrosu Oğlak Burcunda Yeniay Oğlak Burcunda Yeniayın Burçlara Etkisi Oğlak Burcunun Kişiliği Oğlak Burcunun özellikleri Oğlak DOlunayı Oğlak Stelyumu Oğlakta Dolunay Oğlaktaki Dolunay Burçları Nasıl Etkiler? Oğlaktaki Dolunayın Etkisi Oğlaktaki Yeniayın Burçlara Etkisi Oğlaktaki Yeniayın Etkileri Oğlakta Stelyum Oğlakta Yeniay Oğlak ve Sosyal Yaşam Oğlak ve İlişkiler Oğlak Yengeç Aksında Dolunay Paracelsus parios & harula Part of Fortuna Part of Fortune Parçalı Ay Tutulması Parçalı Güneş Tutulması pasif agresif Pasitime Paradise Patti Patti Smith Paul Fresu Paulo Coelho Pegasus Penumbral Ay Tutulması People Phact Piano Guys Piazzola Planet in astrology Plluto Merkür Kavuşumu PLuot Pluto Pluto - Chiron - Satürn üçlemesi Pluto - Chiron 60'lık Açı Pluto - Uranüs Karesi Pluto Akrepte Retro Pluto Chiron Pluto Chiron 60 derece Pluto Chiron 60 Derece Açı Pluto Chiron 60 derecelik açı Pluto Chiron Üçlemesi Pluto DC kavuşumu Pluto Güney Ay Düğümü Kavuşum Pluto Güney AY Düğümü Kavuşumu Pluto Güneş Karesi PLuto Juno kavuşumu Pluto Jüpiter Karesi Pluto Jüpiter karşıtlığı Pluto Jüpiter Üçgeni pluto kavuşumlu yeniay Pluto Koç Stelyumuna kare Pluto Lilith karşıtlığı Pluto Merkür karşıtlığı Pluto Oğlakta Pluto Retro Pluto Retrosu Bitiyor Pluto Satürn Chiron Üçlemesi Pluto Satürn Karşılıklı Ağırlama Pluto T Kare Pluto Uranüs Merkür T-Kare Pluto Venüs 150 derecelik açı Pluto Venüs karesi Pluto Venüs Karıtlığı Pluto Venüs karşıtlığı Pluto ve Satürm Karşılıklı Ağırlama Plutoı Juno kavuşumu POLARİS Pollux Procol Harum A Salty Dog Progres Que Sera Sera Rab Randy Crawford Ras Alhague Regulus Reha Muhtar Religion and Spirituality Retro Chiron Retro Gezegenler Retro Jüipter Retro Jüpiter Retro Jüpiter - Genüş Üçgeni Retrolar Dönemi 2012 Retro Merkür Retro Neptün Retronun Etkileri Retro Pluto Richard Bach Rigel Rio Karnavalı Roberta Flack Rod Stewart Roger Hogdson Logicla Song Rolling Stones RSS Ruhun Gıdası Ruh Yaşı rüya çemberi Sabah Sabit Yıldız Sadalmelek Sadece Müzik :) sagapo Sahipkıran Sam Brown Samuray Savaşçısı Sarah McLachlan Satürn Satürn'ün Burçlara Etkisi Satürn'ün Burçlara Göre Etkileri Satürn - Güney Düğümü 150 derece Satürn-Jüpiter Karesi Satürn-Mars Kavuşumu Satürn-Neptün Üçgeni Satürn - Pluto - Chiron & Mars üçlemesi Satürn-Pluto-Chiron üçlemesi Satürn Akrep'te Satürn AY Karesi Satürn Ay Kavuşumu Satürn Chiron Güneş Üçgeni Satürn Chiron Karesi Satürn Chiron Lilith Üçgeni Satürn Chiron Pluto işbirliği Satürn Chiron Üçgeni Satürn Güneş Karşıtlığı Satürn Güneş Kavuşumu Satürn Juno Karesi Satürn Jüpiter Chiron Üçgeni Satürn Jüpiter Kavuşumu Satürn Jüpiter Neptün Üçgeni Satürn Kovada Geri Gişine Başladı Satürn Kuzey Ay DÜğümü Kavuuşmu Satürn Kuzey AY Düğümü Kavuşumu Satürn Kuzey Düğümü Kavuşum Satürn Lilith Karesi Satürn Mars Karesi Satürn Mars Karşıtlığı Satürn Merkür Chiron Üçgeni Satürn Merkür Karşıtlığı Satürn Merkür kavuşumu Satürn Merkür Pluto üçgen açı Satürn Merkür Üçgeni Satürn Neptn Merkür Üçgeni Satürn Neptün Jüpiter Üçgeni Satürn Neptün Karesi Satürn Neptün Venüs SU Üçgeni Satürn Neptün Üçgen Açı Satürn Oğlak'ta Satürn Oğlak Burcunda Satürn Pluto Jüpiter YOD'u Satürn PLuto Karşılıklı AĞırlama Satürn Pluto Kavuşumu Satürn Pluto Mars üçlemesi Satürn Retro Satürn Retrosu Satürn Retrosu bitiyor Satürn T-Kare Satürn Uranüs Karesi Satürn Uranüs Üçgeni Satürn Venüs 150 derecelik açı Satürn Venüs karesi Satürn Venüs Kavuşumu Satürn Venüs Kavşumu Satürn Venüs Kuzey AY Düğümü Kavuşumu Satürn ve Pluto arasında karşılıklı ağırlama Satürn Yay Burcunda Satürn Yayda sağalma SCHEAT Scheat Sabit Yıldızı Scorpio Sekizinci Evde YENİAY Selena Selena YAY'da Senden Bana Yar Olmaz Sen Neye Hazırsan O da Sana Hazırdır Sevgi Böcekleri Sevgililer Günü Sevgililer Gününde Burca Göre Hediye Seçimleri Sezen Aksu Erkek Güzeli Seçim Yapmak Simon Signoret Sinastri Sipirmen Sirius sistem Sith sivri Sivri, Hınzır & Cüretkar Sivri Hınzır & Cüretkar Yorumlar sivri hınzır cüretkar Socrates Solar Döngü Solar System Somewhere (film) Sorunu Üreten Zihniyetle Çözümü Üretemezsiniz Souad Massi So We Meet Again My Darling Spica Spica Güneş kavuşumu Spirit St. Valentine Star of David Star Wars Stephen Hawking Steve McQueen Stevie Wonder sting Stop Su Ejderhası Summer Solstice Suriye Su ve Ateş Su Üçgeni SÖZ'ü taşıyanların İMAN'ıdır IŞIK'ı yeryüzüne yansıtan... Söz Büyüdür süper ay Süper Dolunay süper kanlı mavi ay Sürpriz Sınır Adabı Sınır Koymak T-Kare Tahmin Yöntemleri Take Me in your Arms Tam Ay Tutulması Tanrı Mektup Tanrının Parmağı Tanrısal Olmak Tarazi Burcunda YENİAY'ın Etkisi Teklik ve Kesret teknoloji Temmuz 2018 AY Tutulması temptation Tengri Teraiz Burcunda Merkür Retrosu Terazi Terazi Brcunda Yeniay Terazi Burcunda Dolunay Terazi Burcundaki DOLUNAY'ın Burçlara Etkisi Terazi Burcundaki Dolunayın Etkileri Terazi Burcundaki Jüpiterin Burçlara Göre Etkisi Terazi Burcundaki Yeniayın Etkileri Terazi BUrcundak YENİAY burçları nasıl etkiler Terazi Burcunda Yeniay Terazi burcunda yeniayın burçlara etkisi Terazi Burcunda YENİAY Terazideki Dolunayın Burçlara Etkisi Terazi Güney Düğümü Terazi Koç Aksında Dolunay Terazi Yeniayının Burçlara Etkisi Tere is Always One More Time Terör Texier The Commitments I Never Loved A Man The Guests The Moon is a Harsh Mistress therumasa hino The Umbrellas of Cherbourg TheWindmills of Your Mind Thomas Crown Affair Thuban Tom Waits Toprak ve Su Burçlarında Mistik Dörtgen Toprak Üçgeni Transit Transitler Transit Mars Turkey tutarlı Tutulmanın Burçlara Etkisi Türkiye Türkiye Cumhuriyeti Astrolojik Haritası Türkiye Cumhuriyetinin Horoskopu Uanüs Ay Kavuşumu Ufak Tefek Cinayetler Umu Uncategorized United States uno Ay Düğümleri ile ılımlı açı Uranüs Uranüs - Satürn 150 derece açı Uranüs-Venüs Üçgeni Uranüs Ay Karşıtlığı Uranüs Ay Kavuşumu Uranüs AY Üçgen açı Uranüs Boğa Burcunda Uranüs Güneş 150 derece Açı Uranüs Güneş Kavuşumu Uranüs Jüpiter Karesi Uranüs Koçta Uranüs Mars Karesi Uranüs Mars Karşıtlığı Uranüs MC Kavuşumu Uranüs Merkür Karesi Uranüs Merkür Karşıtlığı Uranüs Merkür Üçgeni Uranüs Pluto Jüpiter Mars büyük karesi Uranüs Pluto Karesi Uranüs Pluto Karesii Uranüs Pluto Merkür Arasında T-Kare Uranüs Retro Uranüs Venüs Karesi uranüsyen dolunay Uranüsyen Yeniay Urnaüs Jüpiter Üçgeni Ursula LeGuin Usuletle ve Suhunetle Yapmak Uzun Etkili Transitler Uçurtma Uçurtma Formu Vazgeçmek Vega Vega Sabit Yıldızı Vege Vehim Venüs Venüs-Ay-Juno Üçgeni Venüs-Chiron Karşıtlığı Venüs-Ma Venüs-Mars Karesi Venüs-Satürn karşıtlığı Venüs-Uranüs-Jüpiter üçlemesi Venüs-Uranüs üçgeni Venüs Akrep'te venüs akrepte Venüs Aslan'da Venüs Aslan Burcunda Venüs Ay Düğümlerine Kare Venüs Ay Düğümlerine ılımlı açıda Venüs Ay Üçgeni venüs açıları kalıcı ilişkileri destekliyor Venüs Balıkta Venüs Başak'ta Venüs Boğa Burcunda Venüs Boğada Venüs Chiron 150 derece açı Venüs Chiron Karesi Venüs Chiron kavuşumu Venüs Chiron Pluto arasında 150'lik açılar Venüs Chiron Üçgeni Venüs Geri Gidiyor Venüs Güneşin Kalbinde Venüs Güneş Pluto kavuşumu Venüs Juno Ay Düğümleri Büyük Kare Venüs Jüpiter 150 derece açı Venüs Jüpiter karesi Venüs Jüpiter Kavuşumu Venüs Jüpiter Uranüs üçlemesi Venüs Jüpiter Üçgeni Venüs Kova Burcunda Venüs Kovada venüs koç burcunda Venüs Koçta Venüs Lilith Kavuşumu venüs mars 60'lık açı Venüs Mars kavuşumu Venüs Merkür Kavuşumu Venüs Neptün 150 derece Venüs Neptüne 150 derece açıda Venüs Neptün Karesi Venüs Neptün karşıtlığı Venüs Neptün kavuşumu Venüs Neptün Üçgeni Venüs Oğlakta Venüs Pluto karesi Venüs Pluto Karşıtlığı Venüs Pluto Kavuşumu Venüs PLuto Üçgeni Venüs Retro Venüs Retrosu Venüs Satün 60'lık açı Venüs Satürn Chiron Üçgeni Venüs Satürn karesi Venüs Satürn kavuşumu Venüs Satürn Üçgeni Venüs Terazi'de Venüs Terazi Burcunda Venüs Uranüs karesi Venüs Uranüs Karşıtlığı Venüs Uranüs Pluto dik üçgeni Venüs Yay'da Venüs Yengeç Burcunda Venüs Yengeçte Venüs İkizlerde Venüs İkizler Retro Vesvese vesveseli Via Combusta Vogue What Are You Doing with the Rest of Your Life William Shakespeare winter solstice Wizard of Oz Yalan Yaralı Yaralı Şifacı Chiron Yaratan'ın Üflediği Ruh Yaratanın Parmağı Yarım Ay Tutulması Yas'ın 5 Aşaması Yas'ın Bitişi Yasmin Levy Yay Yay Burcunda Dolunay Yay Burcunda Güneş Tutulması YAY Burcundaki Dolunayın Etkileri Yay Burcundaki Yeniay'ın Etkileri Yay Burcundaki Yeniay Burçları Nasıl Etkiler Yay Burcundaki Yeniayın Etkisi YAY Burcundaki YENİAY'ın Burçlara Etkisi Yay Burcunda YENİAY Yay Burcunun Kişilik Özellikleri Yay Stelyumu Yay Yeniayı Burçları Nasıl Etkiler Yay İkizler Aksında Dolunay Yaz Dönencesi Yağmur Yaşam Enerjisi yelda Yengeç Yengeç'te YENİ AY Yengeç Burcu'nda Yeniay Yengeç Burcunda Dolunay Yengeç Burcunda Güneş Tutulması Yengeç Burcunda Güneş ve Mars Kavuşumu Yengeç burcunda Merkür Retrosu YengeçBurcunda Stelyum Yengeç Burcunda Yeniayın Etkileri Yengeç Burcu Özellikleri Yengeç Dolunayı Burçları Nasıl Etkiler Yengeç Dolunayının Burçlara Etkileri Yengeç Dolunayının Burçlara Etkisi Yengeç DOlunayının Etkileri yengeç oğlak aksında ay tutulması Yengeç Oğlak Aksında DOLUNAY Yengeç urcunda YENİAY ve Tutulma Yengeç Yeniayının Burçlara Göre Yorumu Yeni Ay Yeni Ay'ın Burca göre etkileri Yeniay'ın Burçlara Göre Etkileri Yeni Ay Akrepte Yeni Ay Aslan'da Yeniay Aslan'da Yeniay Aslan Burcunda Yeni AY Başak'ta Yeniay Başak Burcunda Yeniay Başakta Yeni AY Boğada Yeniay Bugün Yeniay Burçları Nasıl Etkiler Yeniay Burçları Nasıl Etkiler? yeni Ay Kova Aslan Ekseninde Yeni AY Kovada Yeniay Koç Burcunda Yeniay Koçta Yeniay Onuncu Evde Yeni Ay Oğlak'ta Yeniay Oğlakta Yeni Ay Terazi'de Yeniay Uranüs Kavuşumu Yeni AY ve Dolunay için kişiye özel analiz Yeni Ay Yay'da Yeni Ay Yay Burcunda Yeniay Yay Burcunda Yeniay Yengeç Burcunda Yeniay İkizler Burcunda Yeni AY İkizlerde Yeniayı Etkileri Yeni Ayın Burçlara Etkileri Yeniayın Burçlara Etkisi Yeniayın Etkileri Yeni Yıl YENİAY'ın Burçlara Göre Etkisi YENİAY'ın Burçlar Etkisi YENİAY Balıkta YENİAY Burçlara Nasıl Etki Eder YENİAYIN ETKİSİ YENİAY Oğlak Burcunda YENİAY İkizlerde Yenşayın Burçlara Göre ETkisi yer yer ying & yang Yiğit Özgür Yo-Yo Ma Yod YOD açı kalıbı YOD açısı Yoga Dans You Keep Me Hanging On You Must Believe in Spring Yurtta Sulh Cihanda Sulh Yükseken Burç Yükselen Burca Göre Dolunayın Etkisi Yükselen burca göre etkiler Yükselen Burç Yıldız Gözlemcisi Yıldızlar Zahir Zaman Zamanların Sonu Zamanın Kalitesi Zehir Zemheri Kışı Zemheriden SOnrası Bahar Aylar Zen bahçesi Zeus Zodyak ZOSMA Zosma Sabit Yıldızı Zuben AL GENUBİ Zuben Al Schemali Zuben Alschemali Zuben El Genubi ZUBEN ELGENUBİ Çekirdek Sanatevi Kayıtları Çin Astrolojisi Çözülme ÇİN Yeni Yılı Ömer Faruk Tekbilek Ömrümce hep adım adım Öncü Burçlarda Ay Güneş Mars Jüpiter Karesi Öncü Burçlarda Büyük Kare Öncü Büyük Kare Öncü Kare çatışmacı çift dolunay İbrahim Ferrer İfade Biçimleri İkili Uyum Analizi İkilzerdeki Dolunayın Burçlara Etkisi İkizler İkizler - Yay Aksında DOLUNAY İkizler Burcu İkizler Burcunda Dolunay İkizler Burcundaki Yeni Ay'ın Etkileri İkizler Burcunda Merkür Retrosu İkizler burcunda tutulma İkizler Burcunda Yeniay İkizler Burucnda YENİAY'ın Burçlara Etkisi İkizlerde Stelyum İkizlerde Yeniay İktidar İlerletilmiş Harita İletişim İlişki Astrolojisi İman İnsan İsa İsa-Mesih İç Gezegenlerin Balıkta Dizilimi ılımlı açı Şefkat Şifalı Üçgen Şifa Üçgeni Şiron şifa
%d blogcu bunu beğendi: