JUNO ile Başı Dumanlı Dağlar…

Amlakit-Yaylası-800x500
Resim:

JUNO ile Başı Dumanlı Dağlar…

 
Ben hep Karadeniz Yaylaları’nı görmek, mis gibi havayı içime çekmek, rüzgarı kalbimde hissetmek, ateşin başında içilen demli bir çayın tadını bir de Karadeniz’de almak istedim… Bu arzu içimde zamanını bekledi. Sonra bir sohbet sırasında Sevgili Sanem Zorlutuna dedi ki: ”Benim oralarda mekanı olan bir tanıdığım var!” Tabii ki bu fırsata hemen atladım 🙂
29 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde, Amlakit Yaylası’ndaki dört gün üç gece sürecek bir organizasyon planladık. Bölgenin doğasına uygun olarak zemini, duvarları ve eşyaları doğal tahta olan, sivri çatılı, cephesi yaylalara bakan geniş balkonlarla süslenmiş mekanlarda, paylaşımlı odalarda kalacağız. Merkez üssümüz Kotit Dağ Evi olacak. Katılımcı sayısına göre otel ile arasında 100 metre kadar mesafe olan başka bir mekanı da geceleme için kullanacağız. Ancak o nefis Karadeniz yemekleri ve sunumlar için kullanacağımız mekan Kotit Dağ Evi… http://www.kotit.net
Seçtiğimiz konu SÖZ’ün Büyüsü… Zira hayatımızdaki en ”Başı Dumanlı” konu İLETİŞİM!
Ben burçların iletişimde güçlü ve zayıf oldukları noktalardan ve onlarla iletişim kurarken nelere dikkat etmek, neyi nasıl anlatmak gerektiğinden bahsedeceğim. Hem kendi iletişim kurma şeklimiz hakkında içgörü sahibi olacak hem de hayatımızdaki insanlara burçlarına göre nasıl yaklaşmamız gerektiği hakkında pratik ipuçları edineceğiz.
Sanem Zorlutuna ise sözcükleri kullanma şeklimizle bilinçaltımızı nasıl formatladığımızı, seçtiğimiz ifadelerle hayatımızın akışını nasıl etkilediğimizi, SÖZ’ün nasıl ak ya da kara bir ”enerji bağına” yani büyüye dönüşebildiğini, sözcükleri kullanma şeklimizi değiştirerek hayatımızın da akışını nasıl dönüştürebileceğimizi anlatacak.
Yaylalara gideceğiz yaylalara… Hayata hayatın üzerinden, biraz daha yüksek bir rakımdan ve bulutların arasından bakacağız. ‘Sorunu Yaratan Zihinle Çözümü Bulmazsınız!” demiş ya Einstein… İşte biz de sorunlara gömülmüş olan kafacığımızı farklı bir zemine taşıyacağız. Karadeniz’in deli rüzgarı saçımızı, konuştuklarımız aklımızı uçuracak 🙂 Zihnimiz açık, kalbimiz hafif, düşüncelerimiz kararlı bir şekilde inmek olsun niyetimiz yayladan…
ORGANİZASYON AJANDASI:

  • 29 Ağustos Perşembe günü öğleden sonra 15.00’e kadar otele yerleşmiş olacağız. Akşam üzeri Juno ile Burçlar ve İletişim sunumu var. Akşam yemeği ve sonrasında keyifli sohbetler bizi bekliyor.
  • 30 Ağustos Cuma gününü otelde yapacağımız kahvaltının ardından Ayder, Avusor ve Husor (Bulut Denizi) Yaylaları’nı dolaşarak geçireceğiz. Yaylaya özel transfer araçları ile gidilecek ve düzayak rahat yürüyüşler yapılacak. Öğlen yemeği dışarıda yenilecek. Ancak Akşam yemeği saatinde otele dönmüş olacağız. Yemekten sonra Sanem Zorlutuna’nın rehberlik edeceği bir gevşeme meditasyonunun ardından şahane bir uyku çekeceğinizden ve ertesi günün yoğun eğitim programına hazır olacağınızdan eminim!
  • 31 Ağustos Cumartesi gününü otelde geçireceğiz, yemek araları ve kısa süreli serbest dış mekan gezintileri dışında Sanem’in SÖZ BÜYÜDÜR sunumunu dinleyeceğiz.
  • 1 Eylül Pazar sabahı kahvaltı’dan sonra Juno ile Burçlar ve İletişim konusundaki ikinci sunumu dinleyeceksiniz. Öğle yemeğinin ardından dönüş transferlerimiz başlayacak.

KATILIM KOŞULLARI:

  • 5 Ağustos’a kadar yapılan ön ödemeli başvurular için katılım bedeli 1900 TL’dir. Bu tarihten sonra yapılacak rezervasyonlarda bedel 2100 TL olacaktır.
  • Rezervasyon için 0544 215 16 93 nolu telefondan Esra Alaybeyi ile görüşmeniz gerekir.
  • Katılım bedeline konaklama, havaalanından otele ve otelden havaalanına yapılacak transferler, yayla gezisinde kullanılacak transferler, üç öğün ana yemek ve arada ikram edilen çaylar dahildir. Yemeklerde talep edilecek alkollü veya alkolsüz ekstra içecekler, ya da yayla gezisi sırasında verilecek kumanya haricindeki isteğe bağlı yiyecek içecek harcamaları bu bedele dahil değildir.
  • Otele transfer özel koşullara sahip araçlarla yapılmaktadır ve bireysel transfer oldukça yüksek maliyetlidir. Biz maliyeti düşürmek için, transferi ortak kullanılacak bir servise çevirdik ve organizasyon bedeline dahil ettik. Organizasyonun detayları ile ilgilenen Esra Hanım, tüm katılımcılara hangi uçuşları tercih etmeleri, saat kaç gibi havaalanında olmaları ve hangi servise dahil olacakları gibi konularda yardımcı olacaktır. Uçak dışındaki ulaşım araçlarını kullanmayı tercih eden katılımcılar ise, belirlenmiş olan ortak transfer seyrine uygun olan bir saatte ve yine transfer rotasına uygun olan bir yerden alınıp otele götürülebilirler. Bu detayların hepsinin rezervasyon sırasında Esra Hanım ile paylaşılması gerekir. Sağladığımız ortak transfer imkanı haricinde çözümler üretmek isteyen katılımcıların otele varış ya da otelden dönüş transfer maliyetleri bize ait değildir.
  • Rezervasyonun kesinleşmesi için katılım bedelinin 25%’i ödenmelidir. Geri ödemeli iptaller için son tarih 25 Ağustos’tur. Bu tarihten sonraki iptallerde ön ödeme geri talep edilemez. Ön ödeme otelin bize dayattığı bir güvence olup, 25 Ağustos’tan sonra sadece resmen belgelenebilen ciddi sağlık sorunlarına bağlı iptallerde iade yapılmaktadır.
  • Bu kadar para konuşmaktan sıkıldım! Ama sonradan sorun olacak şeyleri baştan söylemek iyidir 😉

DANIŞMANLIK:
Juno’dan Astrolojik Danışmanlık ya da Sanem Zorlutuna’dan Bireysel Koçluk almak isteyenlerin, rezervasyon sırasında bu taleplerini ifade etmeleri iyi olur. Program dopdolu olduğundan çok sınırlı sayıda özel görüşme alınacaktır.
Dumanlı  kafanızı ve güzel kalplerinizi elinize alıp ”Dağlarun Arkasına Gelun Sevduklarum” 🙂

 

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: