BUGÜN YÜREĞİNİZ ZIPLAYACAK YERİNDEN! Elde ne kalır orası meçhul yalnız…

BUGÜN YÜREĞİNİZ ZIPLAYACAK YERİNDEN! Elde ne kalır orası meçhul yalnız...
Resim:

BUGÜN YÜREĞİNİZ ZIPLAYACAK YERİNDEN! Elde ne kalır orası meçhul yalnız…

Özgün Fotoğraf Çalışması için Sevgili Esra Başıbüyük’e TEŞEKKÜR  ederim!

Bugün Ay zarif Teraziye girecek… Jüpiter’e üçgen, Retro Merkür’e altmışlık açılar yapıp nostaljik özlemlerle dolacak içi … Eski anıları, dostları ve belki geçmiş sevgilileri özleyecek … aramak isteyecek… Belki karşımıza öyle objeler, öyle müzikler çıkacak… ya da ummadığımız telefonlar, mesajlar alacağız geçmiş yüzlerden. Bir yandan da Marsla kavuşup, Uranüsle zıtlaşacak ve Pluto’ya kare yapacak… Ani tepkiler vermeye yatkın olacağız kısacası. Dolduruşa geleceğiz – getireceğiz insanları birazcık!

Aman ”sarhoştum hatırlamıyorum” olmasın ertesi günün başlangıç cümlesi…

Birşey bittiyse, sebebi vardır Dostlar… Ama evren arada bir kapısını aralar geçmişin ki, biz neyin geçmiş olduğunu hatırlayalım ve geleceğe daha kaygısızca çevirelim yüzümüzü… Kızmayın geçmişten gelenlere tıpkı eskiden yaptıkları gibi davrandıkları için! Siz de onlara eskisi gibi davranıyorsunuz… Eskiden hissettiklerinizi hissettirmelerini umut ediyor ya da eski kaygılarla yaklaşıp hıncınızı alıyorsunuz! Yani ne farkınız var kapınızı fütursuzca ve hüsrandan gayrı birşey getirmeden çalanlardan…?

Affedin … serbest bırakın … cam açın … taze nefeslerle karşılayın yaşamı. Geçmişle yaşanan kısa ve heyecanlı karşılaşmaları uzaktan seyredin. Ve ne kadar büyüdüğünüzü görün 🙂 Ya da büyüyün bugün. Her ne olacaksa, onu vesile edin ve artık büyüyün! Marsla yaptığı içgeni giderek bozup, Satürn’le flört etmeye başlayan Venüs de, size el verecek zaten bu konuda…

Salim DÜNDAR söylesin – Kalbimi Kim Çalıyor?

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=xb1GviiXNL4&feature=player_embedded]

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: