24 Kasım 2019, Jüpiter – Venüs Kavuşumu; Şaşı Felek Çıkmazı…

rebecca haines
Resim:

24 Kasım 2019, Jüpiter – Venüs Kavuşumu; Şaşı Felek Çıkmazı…

Resim: Rebecca Haines

24 Kasım 2019 günü, İstanbul’a göre 15:30’da, göklerin iki ”İyicil”i Jüpiter ve Venüs, Yay Burcu’nun 28 derecesinde kavuşuyor. Böyle söylendiğinde pek matah birşey gibi gelse de kulağa, ben 24 – 25 Kasım günlerinin biraz temkin gerektirdiği kanısındayım:

 • Jüpiter & Venüs kavuşumuna göz yanılmaları ve yanlış bakış açıları verme ihtimali olan ACUMEN Sabit Yıldızı eşlik ediyor.
 • Kavuşum Retro Chiron’dan kare açı alıyor ve Retro Uranüs ile üçgen yapıyor.
 • Uranüs, Akrep’teki Mars & AY kavuşumuna karşıt konumda!
 • Kavuşum anında Pluto MC kavuşumu yapıyor ve Lilith ile 60 derece açı alıyor.

MEALİ;

Sosyal Düzlemde hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığı olaylar meydana gelebilir. Askeri açıdan beklenmedik bir tehditle karşı karşıya kalmamız ya da bölgesel işbirlikleri açısından riskli bir kararın alınması söz konusu olabilir. Geçmişte yapılmış yönetimsel tercihlerin sonucu olarak, zaruri hale gelen bir karara imza atılması gerekebilir. Spekülatif borsa ya da para piyasası hareketlerine de çok dikkat etmek gerekebilir.

Bireysel Düzlemde ”HAAAARİKAAA!” görünen bir durumun çok tanıdık bir tuzak olduğunu, canımızın gayet alışkın olduğumuz bir yerden yanmak üzere olduğunu fark edebiliriz! Ya da olaya yaklaşım şeklimiz, bizi çok tanıdık gelen bir saçmalığın içinde bırakabilir.

23-25 Kasım tarihleri arasında;

 • Maddi manevi hiç bir konuda üç koyup beş almaya kalkışmayın! Kazanmaya değil, güvende olmaya dikkat edin.
 • Para ve hisse oyunlarına girmeyin. Bu tür faaliyetleriniz varsa, kendinizi önceden güvenceye alın.
 • Size hiç bir zaman fayda getirmediğini bildiğiniz insanlar veya çevrelerle ilgili ”yeni başlangıçlar” ya da ”rövanş alma atakları” yapmayın.
 • Size gelen teklifleri son derece dikkatli inceleyin. Gerçek olmak için fazla iyi görünen insanlara ve önerileri çok temkinli yaklaşın.

İnsanın en büyük zaafı KOLAY ZAFER elde etmeyi sevmesidir. Yazının adı Şaşı Felek Çıkmazı ama aslında kolay zafer beklentisi yüzünden şaşı bakan insanın ta kendisidir. Kestirmeden gideyim derken kendi kendinizi manevra yapılması zor bir çıkmaza sokmak yerine, önünüze çıkan yolların nereye varabileceğini önceden incelemenizi önemle tavsiye ederim.

Güzel kalplerinizden ve hafif kaymaya başlayan gözlerinizden itinayla öperim 🙂

MOON RIVER … Sadece yumuşacık ve özentisiz olduğu için

9 Adet Yorum

 1. Yıldız aslan

  Tam da 25 Kasımda 30 yıldır sürüncemede olan bir konuya yeniden yaklaşiyordum .Erteleyip daha dikkatle düşünücem teşekkürler

 2. Bilgene

  ❤️

 3. Hatice

  Juno, sizi tebrik etmek istedim. Birçok astrolog takip ediyorum ancak durum şu; Jüpiter Venüs kavuşumunu anlatan bir video çekiyor veya yazı yazıyorlar (her şey harika!) bir sonraki postları Mars Uranüs karşıtlığı (Aman yandık!)

  Kısacası her hareketi ve gezegen olayını teker teker ele alıyorlar amatörce. Ancak gökyüzünü bir kitap gibi okumak lazım. Tıpkı sizin yaptığınız gibi.

 4. Sevda

  Ben de Jüpiter ve Venüs öğretmenlere kendi günlerinde bir güzellik yapacaklar diye sevinmiştim. Ama ne gezer öğretmenlerde o şans. Şaşı olduk gittik iyice zam bekleye bekleye ???

 5. bangbang

  Junocum burc yorumlarını ihmal etmesek mii:) çok büyük sabırsızlıkla ve daha sık yazmanı bekliyoruz❤️Lakin senin yazıların diğer burç yorumlarından çok çok farklı bir bilinç ve düzeyde oluyor,uyanış ve motivemizi de olumlu etkiliyor,, lütfen bizi bundan mahrum bırakma?Sevgiler..

 6. Yasemin

  Ben de yazılarınızdaki kaliteye anlatım tarzına hayranım:) inanılmaz güzel yazıyorsunuz ama az geliyor:(lutfen daha çok yazin❤?ve burçlar bazında da yazın hem de haftalık harika olurdu ama dimi❤??

 7. Yasemin

  Daha çok şifacı yazı daha çok mutlu insanlar?? hayatimiza farkindalik katan yazılarınız sayesinde :)))2020 icin de degerli ongorulerinize ihtiyacimiz varr bilin istedim❤???

 8. Yasemin

  Dogum haritasi anslizi de yspiyormusunuz acaba sevgili juno ???

  1. JUNO

   Evet yapıyorum. junoastroloji@gmail.com dan ulaşabilirsiniz. Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d