19 Şubat 2019, BAŞAK Burcu'ndaki DOLUNAY'ın Burçlara Etkisi…

Sergio Martinez

19 Şubat 2019, BAŞAK Burcu'ndaki DOLUNAY'ın Burçlara Etkisi…

19 Şubat 2019 günü, İstanbul’a göre 18:53 itibariyle DOLUNAY adına verdiğimiz Güneş & AY kavuşumu tam halini alacak.
Genel yorumda 19 Şubat 2019, BAŞAK Burcu’nda DOLUNAY; Hesap Bilmek ve Denge Kurmak Üzerine Dersler… ”DOYUM ancak dengeyle mümkün olan birşeydir. Denge olmayan yerde açlık, tüketicilik, yıkım daimidir.” demiştik.
BURÇ ve Yükselen BURÇ için yorumları da kastım ve yazdım 🙂 Kurban olayım iksini de okiyim miiii diye sormayın. OKUYUN! Onun dışında AY Burcumu okiyim mi diyenlere çok istiyorsanız hepsini okuyun çok güzel yazdım diyorum :)))
KOÇ veya Yükselen KOÇ : Bu aralar hayattan ne istediğinizi, mutlu olmaktan ne anladığınızı, iş hayatınız ve gündelik rutininizin sizi tatmin edip etmediğini, enerjinizi verdiğiniz bir sürü şeyi aslında neden yaptığınızı derinden sorgulayabilirsiniz. Aşkta ve işte sürekli yeni meydan okumalar peşindeyseniz, elinizi attığınız her şeyi başarmak ilginizi çeken her insanı etkilemek için inanılmaz bir çaba sarfediyorsanız ama yaptığınız hiç bir şey, kazandığınız hiç bir kalp, elde ettiğiniz hiç bir başarı, sizi tam olarak mutlu etmiyorsa, hangi yarayı kapatamadığınızı, hangi eksiklik hissini bir türlü gideremediğinizi enine boyuna düşünün derim! Şefkat duygusunun hayatınıza hakim olmasına izin vermeniz, güçlü ve üstün olmak değil sevecen ve duyarlı olmaya çalışmanız gereken bir zamandasınız. Başlayacağınız işler, gireceğiniz duygusal ilişkiler, kuracağınız iş birliklerinde egonuzu tatmin etmeye değil, işinize gelmeyince kulak kapattığınız iç sesinizi takip etmeye ve faydalı olmaya odaklanın. Vicdan muhasebelerinde habire kendinizi kayırmayın. Kalbinizi kıran insanlardan öç almaya değil, kırdığınız kalpleri onarmaya çalışın. Varolan işinizdeki sorunları çözmeden başka bir projenin coşkusu ile yükselmeye ve asıl el atılması gerekeni gözardı etmeye çalışmayın. Eğer sürekli olmayacak işin, sevmeyecek insanın peşindeyseniz, kendini bir türlü sevemeyen kalbinizi, kendine bir türlü onay vermeyen alt-bilincinizi böyle onaramayacağınızı  nooolur fark edin!
BOĞA veya Yükselen BOĞA : Hayatınızla ilgili yepyeni bir başlangıç yapmanın eşiğindesiniz. Bu yönde sizi tetikleyecek vesilelerle karşı karşıya geleceğiniz bir zamandasınız. Gireceğiniz sosyal çevrelerde karşınıza çıkan fırsatları ve teklifleri iyi değerlendirin. Size verecek bir şeyleri olanları reddetmemeye, verebileceklerinizi sakınmamaya, ama ne almayı ne de vermeyi fazla abartmamaya,  çalışın 🙂 Taşınmanız, iş değiştirmeniz, ya da yeni bir çalışma ve yaşama düzeni kurmanız mümkündür. Bu değişiklikleri planlarken bazı alışkanlıklarınızda aşırı ısrarcı olmamaya, hayatla birlikte akmak konusunda fazla direnç göstermemeye gayret edin. Hayatın size kontrolünüzde veya hesabınızda olmayan imkanlar sunması için biraz esnemeniz gerektiğini görün 😉 Öte yandan hayatınızla ilgili ciddi bir tıkanıklık varsa, huzurunuz veya iş düzeninizle ilgili ciddi bir tehdit altındaysanız, bugüne kadar sürdürdüğünüz sistemin artık verimli olmadığını fark edin ve harekete geçin. Sizi siz yapanın başınızdaki dam, kartvizitinizde yazan tanım, soyadınız, aile düzeniniz olmadığını, sahip olduklarınızın sadece üzerinize giydiğiniz elbise olduğunu, asıl korunması ve geliştirilmesi gerekenin özvarlığınız olduğunu asla unutmayın. Yaptığınız işleri, üstlendiğiniz görevleri, sahip olduğunuz düzeni, yüreğinizdeki kırıkları gizleyen kılıflar gibi görmeyin. Aksine üstlendiğiniz tanımlara ve görevlere, hayatınızın içinde olan ilişkilere yüreğinizi koymazsanız ve kendinizi vermezseniz, ya da içi boşalmış tanımları kaybetmemeye, bir anlamı olmayan konumları ya da düzenleri elinizde tutmaya çalışırsanız, acı çekeceğinizi fark edin.
İKİZLER veya Yükselen İKİZLER : Çok insanla görüşeceğiniz, belki kısa uzun yollar yapacağınız, ya da yazışmalar üzerinden bazı bağlar kurup kararlar alacağınız bir dönemdesiniz. Bu kararlar iş geliştirme çabalarınızla, eğitim planlarınızla ya da yakın çevrenizdeki insanlarla belki de akrabalarınızla ilgili olabilir. Kime güven duyacağınıza, kime yakın kime uzak kalacağınıza, kimin bir tehdit oluşturduğuna, kimin dürüst ve güvenilir olduğuna karar vereceksiniz. Bunun için hem kendi düşüncelerinizi toparlamak ve tutumlarınıza çeki düzen vermek hem de çevrenizdekilerin düşüncelerini iyi anlamak, tavırlarını özenle değerlendirmek zorundasınız. Ortak kararlar almak ve karşılıklı sözler vermek için de, karşıt tavırlar almak ve kendinize ayrı bir yol çizmek için de ileitşimde alış-veriş dengesini aramaya, detayları es geçmemeye dikkat edin. Varsaymayın, zannetmeyin, kendinizce yargıya varmayın, somut göstergelere önem verin. Kendi davranışlarınızda da oyalanmayın, oyalamayın, kaypak olmayın, tutamayacağınız sözler vermeye ya da olduğunuzdan farklı görünmeye çalışmayın. Eğer güvende olmak ve güven vermek istiyorsanız, şimdi yapacağınız planların, kuracağınız bağların, atacağınız adımların, geleceğe yönelik olumlu sonuçlar doğurmasını istiyorsanız, dürüst olun ve dürüstlük talep edin. Bir konuda hak hukuk arayışı içindeyseniz, hep üste çıkmaya çalışmayın, gerçekten hakkı arayın. Birileri sizi suçluyor veya sorumlu tutuyorsa, gerçekçi olun ve üstlenmeniz gerekenden fazlasını ya da azını kabul etmeyin.
YENGEÇ veya Yükselen YENGEÇ : Çok özenli kararlar almanız gereken bir zamandasınız. Bir iş kararı, bir pazarlık ve alış-veriş zamanı, sizi bağlayacak bir taahhüde girmenin eşiği gibi bir durumdasınız. Maddi açıdan da, saygınlığınız ve değerleriniz açısından da uygun seçimleri yapıp yapmadığınızı sorgulayacak ve bir söz verip bir bağ kuracaksınız. İşinizden veya hayat düzeninizden memnun olmayabilir ya da her şeyi bir tehdit gibi görüyor olabilirsiniz. Daha iyisi için çaba gösterin ama bunu yaparken olumsuz düşünmekten ve gergin bir elektrik yaymaktan kaçının. Eğer iş arıyorsanız uygun yerlere başvurmak veya kendinizi uygun şekilde tanıtmak için detaylara dikkat edin. Ama kılı kırk yaracam derken de fırsatları kaçırmamaya çalışın 🙂 Çok görüşme yapmaktan zarar gelmez. Yeter ki karar verirken iyi düşünün. Eğer yeni bir yatırım yapacaksanız varolan işinizi veya düzeninizi tehdit altına sokmayacak şekilde planlayın. Bu süreçte önceliklerinizi iyi değerlendirmeniz, beklentileriniz ve beklentilere karşılık verme kapasiteniz hakkında dürüst ve mantıklı olmanız, olumlu ya da olumsuz yönde abartılardan kaçınmanız lazım. Alacak-verecek dengesine çok ama çok dikkat edin. Kendinizi sakınmaya, karlı çıkmaya çalışırken, aşırı beklentili olmamaya ya da fırsatı kaybetmemeye çalışırken aşırı verici olmamaya özen gösterin.
ASLAN veya Yükselen ASLAN : Daha iyi günleriniz de olmuştu… Bu aralar siz o günlerin özleminden ve şimdi içine düştüğünüz yoksunluk hissinden filan pek bi sümüklenmiş durumdasınız :))) Kendinizi geri planda kalmış, gözden düşmüş, unutulmuş, ya da arzu ettiği yere varamamış, istediği şeylerden uzak ve çok da keyif vermeyen şeylerle uğraşmaya mecbur, enerjisi ve süngüsü düşük, accık da hasta hissediyorsunuz. Bu şekilde hayatın dadı yok vesselam! İlla ki haklısınızdır. Daha iyisi ve güzeli de illa ki hakkınızdır. Ama siz bunun için ne yapıyorsunuz? İşte asıl soru bu cancağızım 😉 Eğer daha iyi imkanlar, daha iyi ortaklıklar, daha güzel ilişkiler istiyorsanız, sizi üzen, ezen, hırpalayan, aç bırakan, alış-veriş dengesi oturmayan ilişkiler, bağlantılar ve aşklardan uzak duracaksınız. Eğer hep almak ve hiç vermemek isteyen, arıza çıkartan, huysuzluk eden ve bu yüzden de toparlanacak işleri ve ilişkileri bozan sizseniz, bunu görecek ve böyle yapmayacaksınız. Eğer yenilgi duygusundan bir türlü kurtulamıyorsanız, kaybettiği yerden kazanmaya çalışan bir kumarbaz, yenildikçe güreşe doymayan bir pehlivan gibi, tekrar tekrar aynı batağa girmeyi, gidip gidip aynı kucağa düşmeyi bırakacaksınız. Kendinizi gölgeye çekecek, enerjinizi toplamaya çalışacaksınız. Aptalca beklentiler ve hayallerden uzak durur daha gerçekçi ve sade planlar kurarsanız, etrafınızla itiş kakışa veya kendinizi yemeye bir son verirseniz, içinizde barış yapar dışarıya da bunu gösteriş olsun diye değil sadelikle yansıtırsanız, bu saçma tuzaktan çıkar, ışığınızı bulur ve etrafa da yayarsınız.
BAŞAK veya Yükselen BAŞAK : Evet ileride bir çıkış var ama oraya varmanız için accık bir yol var 🙂 Eğer sizin kontrolünüz dışında kalan nedenlerden eliniz kolunuz bağlandıysa, hayatınızın akışı biraz zora girdi, sağlığınız sizi biraz yavaşlamaya zorladı,  işleriniz dış süreçlere bağlı olarak zorlaştı ya da geliriniz azaldıysa, hesapta olmayan harcamalar çıktıysa, sabırlı ve tutarlı olmak dışında bir yol yok. Şimdilik olan durumu olduğu gibi kabul etmeniz, çok radikal ataklar yapmamanız, güvenlik kaygısıyla kendinize dünü günü zehir etmemeniz, ışığınızı yüksek tutmanız yerinde olur. Ama size kendinizi çıkışsız ve yorgun hissettiren şey ilişkilerle alakalı tercihlerinizse, yüksek beklentili olup karşılığını ödemeyen müşterileriniz, verdiklerinizin kıymetini bilmeyen ve sizi tatmin etmeyen iş veya hayat ortaklıklarınız varsa, o zaman bunlara ilişkin tutum değişikliği yapmanızın vakti gelmiştir! Verdiğiniz  hizmetin bedelini, sağladığınız desteğin gereğini ve anlamını, aldığınız karşılıkların samimiyetini ölçün. Gerekiyorsa yeni koşullar belirleyin veya ilişkiyi kesin. Eğer ilişkileriniz şu anda elde olmayan nedenlerden sizi de zora sokuyorsa, karşılıklı niyette bir denklik varsa ama katlanılması gereken bir de zorluk varsa, sabır ve iyiniyete devam edin. Gelgelelim sizin sabrınız, gayretiniz, anlayışınız karşınızdakilerin tembelliğini, sersemliğini, sorumsuzluğunu devam ettirmelerini sağlıyorsa, bir DUR demeyi becerin. Gerekenleri yaparsanız, bir aya düze çıkarsınız 😉 Yapmazsanız valla siz bilirsiniz…
TERAZİ veya Yükselen TERAZİ :  Girdiğiniz çevreler biraz sıkıntılı, koşullarınız biraz zorlu olabilir, ama siz gayretiniz ve yaratıcılığınızla bu sürecin üstesinden gelebilirsiniz. Yeter ki durumu ciddiye alın ve sorumluluklarınızı savsaklamayın.  Eğer bir iş anlaşması yapmak, bir projeye başlamak üzereyseniz, size sunulanları ve sizden beklenenleri çok iyi anladığınızdan emin olun. Zira sadece iyiniyetle ve aramızda hallederiz diyerek altından kalkılamayacak bir şeye adım atıyor olabilirsiniz. Karşınızdakilerin gevşek veya aymaz insanlar olmadığından, size sadece olumlu göstergeleri sunup sıkıntıları sonradan üzerinize yığmayacaklarından emin olmak için, ön çalışmanızı ve kontratınızı iyi yapın. Üzerinize almış olduğunuz projelerde bu ara sorunlar çıkarsa, titiz ve detaycı olmaya çok özen gösterin. Her yaptığınızı somut nedenlere dayandırmayı ve elle tutulur kayıtlar ve kanıtlarla açıklamayı da asla ihmal etmeyin. Eğer herşeyi sevimliliğinizle çözebileceğinizi, son anda kıvırabileceğinizi zanneden sizseniz, bilin ki karşı taraf öyle loloya getirilebilecek gibi değil 🙂  Yani sıkı bir denetlemeye ve sorgulamaya hazır olun. Eğer sizi düşündüren konu bir aşk ilişkisiyse, o zaman iki tarafın duygu ve beklentilerinde denklik olup olmadığını iyice kontrol edin. Kendinizi düzgün ifade etmeye, karşınızdakini de doğru anlamaya çalışın.
AKREP veya Yükselen AKREP :  Bu aralar sorumluluklarınız sizi aşmış gibi hissetmeniz, ya da dış koşulların dayatması karşısında yetersiz veya etkisiz kalmanız mümkündür… Para akışınızda da beklenmedik düzensizlikler olabilir.  Eğer fazla risk almak niyetindeyseniz, biraz sakin dursanız iyi edersiniz 😉 Yetkilerinizin ve otoritenizin elinizden alındığını, saygınlığınızı yitirdiğinizi düşünüp endişe edebilirsiniz. İnsanın hep sözü geçmez… Bazen de koşulların üzerimizdeki hükmünü kabul ederiz. Bunu bir gurur meselesi yapmayın 😉 Etrafınızdakilerin size destek olmak yerine köstek olmak için uğraştıklarını, güvendiğiniz iş veya hayat ortaklarının sizi hepten zorladığını ya da yarı yolda bıraktığını, sizi güvende tutan bağların ve aidiyetlerin yükümlülük haline geldiğini farkedip daralabilirsiniz. Peki naapiyım diyorsanız, hayatınıza çeki düzen verin derim 😉 Ya siz olmayacak insanları hayatınızda tutmaya, olmayacak işlerin altından kalkmaya çok meraklısınız ve alıştığınız zorlukları bilmediğiniz kolaylıklara tercih ediyorsunuz…. Ya da önünüze çıkan imkanları kötü kullandığınız, sorumluluklarınızı savsakladığınız, güven vermediğiniz ya da size güven duyanları ortada bıraktığınız için, şimdi sıkıntı yaşıyorsunuz ve ortalığı tek başınıza topluyorsunuz. İş ve hayat düzeninizde bazı kökten değişiklikler yapmanız, yanyana durduğunuz kişileri iyi seçmeniz, üzerinize düşenleri yapmaya dikkat etmeniz, ne yapsanız memnun edemediğiniz veya hak ettiğiniz karşılığı alamadığınız kişileri veya işleri de daha fazla sorun olmayacak bir pozisyona çekmeniz şart. Bir taşınma, bir iş değişikliği kaçınılmaz olduysa, buna direnmek yerine mümkün olduğunca detaylı planlamanız yerinde olur. Kolay gelsin…
YAY veya Yükselen YAY : Bazı yolculuklarınız, bazı planlarınız, bu ara sekteye uğrayabilir… Hesapta olmayan işler, angaryalar ya da prosedürler, sizi bazı adımları ertelemek zorunda bırakabilir. Bu dönemde titiz ve sabırlı olmak önünüzü açacaktır. İlerlemek ya da önünüzdeki belirsizliği aşmak için bazı bakış açılarınızı değiştirmeniz, bazı inançlarınızı sorgulamanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Eğer eğitim hayatıyla ilgili faaliyetleriniz varsa, bir dönemin kapanıp yeni bir sürecin başlaması için son adımları atmanız, kılçık kırpık işleri tamamlamanız zorunlu olabilir. Şayet hayatınızda resmi kurumlar ya da hukuki süreçlerle ilgili konular varsa, kaytarmamanız, üzerinize düşenleri yerine getirmeniz gerekir. Haksızlığa uğramamak için önünüze gelen tüm anlaşmaları özenle inceleyin. Siz de hiç kimseye haksızlık etmemeye, adaleti yanıltmamaya çok özen gösterin. Önünüze bazı iş teklifleri gelirse, bunları da iyi inceleyin. İşe alacağınız insanlar varsa sizi yanıltmamaları için çok iyi araştırın. Elinizde bazı işler varsa, onları savsaklamadan bitirin. Güvenip güvenmemek arasında kaldığınız insanlar ve durumlar varsa, sözlerine değil bu güne kadar gösterdikleri davranışlara bakarak karar verin. İletişime dayalı işleriniz varsa, bunları titizlikle takip etmeye, hiç bir detayı oldu bittiye getirmemeye, karşılıklı olarak aynı şeylerin anlaşıldığını kontrol etmeye özen gösterin.
OĞLAK veya Yükselen OĞLAK : Maddi koşullarınız konusunda titiz olmanız gereken bir zamandan geçebilirsiniz. Aşırı kaygılanmayı bırakın. Ama ödemeleriniz konusunda kaytarmacı olmamaya dikkat edin. Gelir akışınızda sorun yok da gelenin yeri var 🙂 Eğer herşeyi şimdi yerli yerine koymazsanız sonradan sorun büyür. O yüzden bir süre tutumlu ve mazbut olun 😉 Alış-veriş, kiralama, kredi alma, tamir-bakım gibi konularla uğraşmanız gerekiyorsa, yapacağınız harcamaya değeceğine emin olduğunuz tercihlere yönelin. Alacaklarınız varsa onları sıkı takip edin. Sağa sola yüksek miktarda borç verip zora girmeyin… Kefalet, ortaklık gibi işlere ecük temkinli yaklaşın! Kaz geleceğini sandığınız yere ayağınızla gidip tavukları tilkiye emanet etmeyin 😉 Konu para değil de karşılıklı beklentiler ise, alış-veriş dengesini tutturmak için çok özen gösterin. Eğer çok verip az istiyorsanız ve bu sizde sıkıntıya yol açıyorsa, hayır demeyi veya kendi koşullarınızda diretmeyi bilin. Eğer karşılığını veremeyeceğiniz beklentiler oluşturduysanız, yol yakınken itiraf edin ve bedeli neyse ödeyip sorun büyümeden konuyu toparlayın. Rahat davrandığınız, kaçamak yaptığınız, kuralları esnetmeye çalıştığınız durumların bu ara önünüze hesap olarak geleceğini bilin. Eğer çok titizlik isteyen bir görev üstlendiyseniz ve bu arada başka işler de çıkıp sizin dağılmanıza neden oluyorsa, zamanınızı ve kaynaklarınızı verimli kullanmaya çalışın. Yeteneklerinizden şüphe duymayın ama onları iyi kullanmıyorsanız, çarçur ediyorsanız, buna bir çare düşünün. Elinizde olan imkanları daha akıllıca değerlendirerek sorunlarınızı çözebileceğinizi fark edin.
KOVA veya Yükselen KOVA : Bu aralar işlerinizi toparlamak için çok çalışmanız, savsakladığınız konularda sorun yaşamamak için depar atmanız gerekebilir. Hayal kırıklığına uğrattığınız ya da memnun edilmesi çok zor müşterilerle, şikayetleri tavan yapmış iş ortakları ya da hayat arkadaşları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da bir işi birlikte halletmek konusunda güvendiğiniz kişiler sizi yarı yolda bırakabilir veya koydukları koşullarla bunaltabilirler. Sonuç itibariyle dağılanları toplamak ya da hayatınızın dağılmasına seyirci kalmak ikilemini yaşayabilirsiniz. Başka bir ihtimal de sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konuların bu ara önünüze gelmesidir. Bedeninize fazla yüklendiyseniz, artık arıza vermeye başlayabilir ve sizi bir ka kontrolden geçmek, bazı tedavilere başlamak zorunda bırakabilir. Bedeniniz en önemli hayat partnerinizdir 😉 Onu ihmal etmeseniz iyi olur! Hayatınızdan çıkmakta olan ilişkiler, ya da yeni bir iş planı nedeniyle çok fazla yolculuk yapma mecburiyeti veya yeni bir düzen kurmak için taşınmak gibi konular da gündeminize gelebilir. Dengeleri toparlamak ya da başka bir denge kurmak için uğraşacağınızı unutmayın. Yeni bir ortama veya düzene eski kafayla girilmeyeceğini de dikkate alın 😉
BALIK veya Yükselen BALIK : Bitsin istedikleriniz bitmiyor… Başlasın istedikleriniz de başlamıyor 🙂 Kendinizi bir kısır döngüye sıkışmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Süngüleri düşürmeyin! Şu ara tek çareniz hem devam eden süreci zarar görmeden atlatmak, hem de geçmek istediğiniz sürecin gerektirdiği hazırlıkları yapmak! Aslında yüzmüş yüzmüş kuyruğa gelmişsiniz… Son bir gayret ve biraz daha sabır ile daha rahat edeceğiniz sulara açılacaksınız. Sadece mıymıy ve mızmız edip, çıkışsız hissedip, çabasız kalıp, gıcık bir süreci daha da uzatmamaya çok dikkat edin. Ne yapsanız olmuyor gibi görünse de, eğer şimdi kendinizi bırakırsanız hiç olmayacak. Depreşyon mepreşyon şimdi sizin için bir lüks. Şayet sorununuz sağlıkla ilgiliyse, hiç aksatmadan gerekenleri yapın. Tedaviyi erteledikçe sorunu derinleştirirsiniz. Eğer hiç de çaresiz ve çıkışsız olmayan bir durumda kendinizi durağanlık ve anlamsız bir kayboluşa siz mahkum ediyorsanız silkinip kendinize gelin. Kendine acıyarak veya hiç bir şey yapmadan koşulların sizi oradan oraya sürüklemesine ya da kurban etmesine izin vererek bir yere varamazsınız. Pek yakında çarklar farklı bir yöne doğru dönecek… Şimdilik üzerinize düşenler için elinizden geleni yapmaya, sizin dışınızda kalan koşullara ise sabırlı ve olumlu yaklaşmaya gayret edin.

13 Comments

 1. Reblogged this on ferayr.

 2. Alex

  harikasın her zamanki gibi sevgili juno
  peki balık yükselen için “Pek yakında çarklar farklı bir yöne doğru dönecek”
  bunun süresi nedir? merkürün marstan tamamen çıkması mı?
  ellerine emeklerine sağlık
  sevgi ve saygılar

  1. JUNO

   Bir ay içinde farklı bir süreç başlar genel anlamda…

   1. alex

    çok teşekkürler. olumlu ve hayra yoruyorum:)) dönsün şu çark da yolumuza bakalım. kanımızı emdiler 2014den beri behhh

 3. Seda

  Oh be sonunda balıklar bu kısır döngüden çıkacakmış bezmiştik gercekten icim ısındı teşekkürler juno???

 4. güliç

  Nasıl güzel yazıyorsunuz bi bilseniz:). Okuyunca, ha gayret dedim kendime.
  Bin teşekkür…

 5. Güzel bir yazı olmuş. Burcumun beni anlattığını bir kez daha anladım 🙂
  Elinize sağlık.

 6. Emine

  Sevgili Juno yazılarını çok keyifle okuyorum. Emeğine sağlık. Benim bir sorum olacaktı 14Şubat 91, sabah 07.30 da doğmuşum fakat sitelere baktığımda kimi sitede yükselenim balık, kiminde kova çıkıyor. Net olmadığı için size danışmak isterim. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim ?

  1. JUNO

   İstanbul doğumlu iseniz 4 derece Balık. Elbette 07:30 un çok net olması lazım. 07:15 olsa Kova olurdu…

   1. Emine

    Juno cevabın için çok teşekkür ediyorum 🙂 Edirne’de doğmuşum.Annem Tam 07.30 olarak söylüyor bu durumda balık mıyım ?

    1. JUNO

     Balık balık…

 7. Merhaba sevgili juno, 19 şubat 93 doğumlu balık burcuyum bu günlerde tam senin yazdığın şekilde hissediyorum bu kadar olur yani bir insan bu kadar duygularıma tercüman olabilir iyi ki varsın ve hep yaz bizi yanlız bırakma.. İnan bu yazıyı okumasaydım nasıl olurdum bilmiyorum ?‍♀️
  Saat sabah 11 de doğmuşum yükselenim nedir?
  Teşekkür ederim.
  Sevgiler

  1. JUNO

   İkizler 🙂

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: