Üyelere Özel

Eğer üyelik hesabınız varsa;  giriş yapmak için tıklayınız. 
Eğer üyelik hesabınız yoksa lütfen aşağıdaki metni okuyunuz.

Merhaba Sevgili Okur,

Bundan sonra YENİAY ve DOLUNAY’larda burca göre yorumlarınız hiç eksik olmayacak! Ama sizden ‘’çok hayırlı bir amaca hizmet etmek üzere’’ küçücük bir talebim olacak;

Yazı başına 1 TL’ye denk gelen sembolik bir ödeme yapmanızı istiyorum. Aşağıda belirteceğim hesaba 24 TL gönderen herkes kişiye özel bir üyelik hesabına sahip olacak ve 1 yıl boyunca her YENİAY ve DOLUNAY’da burca göre yorumlara erişebilecek.

Neden böyle bir şey istiyorum?
Yıllardır düzenli eğitim almak için yeterli maddi imkanı olmayan Otizmli Çocuklar’a bir katkıda bulunmayı ister dururum.

Çalışmalarındaki samimiyete ve etik anlayışına çok güvendiğim Nirvana Otizm Spor Klübü yepyeni bir girişim başlatıyor. Gerekli altyapı yatırımları için desteğe ihtiyaçları var. Sizden yazılarım için ödeyeceğiniz miktarı doğrudan onların hesabına geçmenizi rica ediyorum. Böylece hem istediğiniz şekilde burca göre yorum almış hem de küçücük bir çaba ile çok büyük bir amaca hizmet etmiş olacaksınız. Ben de bu yüce gönüllü davranışa layık olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Bu kampanyanın bir parçası olan herkese çocuklarla ilgili haberler düzenli olarak
gönderilecek.

Hesap Numarası:

NİRVANA OTİZM YAŞAM ve GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
IBAN: TR 7100 2050 0009 4810 2080 0001

 

ÖNEMLİ NOT! (LÜTFEN OKUYUNUZ)

24 TL’yi bu hesaba havale ettikten sonra;

- Banka Havale Dekontu
- Siteye girerken kullanacağınız İsim ve Soyadını
- Size üyelik vermek için ulaşılacak e-posta adresini

0552 940 41 88 Nolu numaraya Whatsapp üzerinden gönderdiğinizde, üyelik bilgileriniz size en geç 24 saat içinde e-mail ile gönderilecek.

Eğer gönlünüzü zengin tutar çocuklar için daha fazlasını da yapmak isterseniz bir çok kişiyi
hesapsız mutlu edersiniz ��

%d blogcu bunu beğendi: