TRANSİTLER EĞİTİMİ…

Natasha Einat
Resim: Natasha Einat

TRANSİTLER EĞİTİMİ…

Doğum haritalarımız bizim hayat boyu taşıdığımız POTANSİYELİ ifade eder. Doğum haritalarının gökyüzünde sürekli olarak hareket halinde olan gezegenlerden aldığı etkiler ise TRANSİTLER olarak anılır ve bu etkiler HARİTAMIZIN TAŞIDIĞI POTANSİYELİ TETİKLER, yani haritayı aktive eder. Transit bilgisi, Astroloji’nin gelecek projeksiyonu için kullanılan en etkin araçlarından biridir. Prensip olarak MUTLAK KEHANET’e inanmadığımı ve Transitleri OLASILIK KAPILARINI FARK ETMEK olarak ele alacağımı öncelikle belirtmek isterim.

5 Ekim 2021 Salı itibariyle başlamayı planladığım Transitler dersine, Temel Astroloji eğitimini benimle almış olanlar kadar başka hocalarla çalışmış olan kişiler de katılabilir.

Derslerde aşağıdaki konuları ele alacağım;

  • Güneş, AY, Merkür, Venüs Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Pluto, Chiron ve Lilith’in haritamızın 12 farklı evinden geçmeleri ne anlama gelir. Her ev  bir ders olarak işlenecektir (12 ders)
  • Haritamızdaki Güneş, AY, Merkür, Venüs Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Pluto ve Chiron’un transit gezegenlerden aldıkları açılar ne anlama gelir. Her harita öğesi bir ders olarak işlenecektir. (11 ders)
  • Dolunay, Yeniay ve Tutulmalar. (1 ders)
  • AY Düğümleri yaptıkları ve aldıkları transitler (1 ders)
  • Örnek Analiz Çalışması Solar Fire üzerinden uygulamalı verilecektir. (3 ders)

Toplam 28 ders sürecek olan program normalde her hafta Salı akşamı saat 21:00’de yaklaşık 2 saat süren bir ders şeklinde tamamlanacaktır. Tatiller nedeniyle kaıtlımın çok azalması veya benim özel bir nedenim olması halinde bir haftalık ertelemeler olabilir. Çalışma GotoMeeting programı üzerinden yapılacaktır. Ders linkleri her hafta çalışma öncesinde gönderilecektir. Programa cep telefonu üzerinden de girmek mümkündür ama bilgisayar ya da tablet kullanılması rahat takip açısından önerilir. Her dersten sonra ders kayıtları istendiği zaman izlenmek üzere katılımcılara gönderilecektir. Dolayısıyla kaçırdığınız dersi izlemek ya da geçmiş dersleri tekrar etmek mümkündür.

Ödemeler 7×500=3,500 TL şeklinde taksitle ya da peşin 3,000 TL şeklinde yapılabilir. Kayıt ve diğer prosedürler için Özgür Billur Bey’e 0533 413 61 17 nolu telefon ya da billurozgur@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Verimli ve keyifli bir çalışma olması dileğimle,

Junonuz

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: