”Kendini Bilme Aracı Olarak Astroloji” Giriş Seviyesi 2020 Ders Programı Açılıyor!

61537745_2512927182072956_3460869739285315584_n
Resim:

”Kendini Bilme Aracı Olarak Astroloji” Giriş Seviyesi 2020 Ders Programı Açılıyor!

Zamanın Ruhu diye bir kavram vardır… Değişim hayatın bir parçası olduğu için, hayatlarımızın ana temaları da zaman içinde değişim gösterir.  Astroloji ‘’Zamanın Ruhunu’’ tanımlamak için kullanılabilecek uygun kavramsal sistemlerden biridir.

İnsan da doğduğu an itibariyle göğün tariflediği enerjileri yansıtan bir tasarımdır. Astrolojiyi tasarımımızın zaaflarını ve güçlü yanlarını tanımlamak ve yönetmek, içinden geçtiğimiz süreçleri bir öğrenme ve gelişme aracı olarak algılamak için kullanmak mümkündür.

Benim astrolojik göstergeleri okuma biçimim, kişisel haritaları durağan değil dinamik ve gelişmeye açık bir tasarım gibi görmeye dayalıdır. İçinden geçilen astrolojik süreçlere bakışım ise, o döneme özgü kollektif derslerin tariflenmesi ve bu dönemi verimli geçirmek için dikkat edilmesi gereken konuların altının çizilmesine odaklıdır.

‘’Kendini Bilme Aracı Olarak Astroloji’’ Ders Programını sizlere sunmaktaki amacım, astroloji bilgisini öğrencilerin gözünde ‘’ezberlenmesi gereken kalıplar ve mutlak kanaatler’’ formatından çıkartıp, dinamik bir bakış açısı ile yorumlanacak kavramsal bir matriks haline getirmektir.

Ders programı, astrolojinin üzerine inşa edildiği araçları ANLAMAK ve bunların farklı bileşkelerle bir araya geldiklerinde ortaya çıkarttıkları cümleyi BULABİLMEK için öğrencinin zihnini açmak üzere tasarlanmıştır. Tüm konuları ‘’ezberleyen ve kendinden öncekini tekrar eden’’ değil ‘’çözümleyen ve kendi bakış açısını oluşturabilen’’ öğrenciler olmanızı teşvik eden bir yaklaşımla anlatacağım.

Program astrolojiyi hiç bilmeyenlerden, birçok astroloji eğitimi almış olanlara kadar geniş bir yelpazede yer alan öğrencilere açıktır!

Hiç bilmeyenlere astrolojik göstergeleri okumak, belirli bir eğitime sahip olanlara ise bu güne dek öğrendikleri kalıpları sorgulamak ve bilgi dağarcıklarını kullanışlı, geliştirilmeye açık bir zeminde birleştirmek imkanı verecek bir programdır.

Derslere Şubat ayında başlamayı, Çarşamba Akşamları saat 21:00 gibi başlayıp, 2 saat kadar süren bir ders vermeyi ve 2020 Haziran sonuna kadar bitirmeyi planlıyorum. Dersler eş zamanlı şekilde online yöntemle GotoMeeting programı üzerinden verilecektir. Derslere katılamayıp sonradan izlemek isteyenlere dersin kaydı ve derste kullanılan materyal gönderilecektir. Dolayısıyla online olmadan sadece materyali alıp kendi istediği zamanlarda takip etmeyi tercih edenler de rahatça dersten yararlanabilirler.

20 hafta sürecek olan Temel Eğitim kapsamında, Gezegenler, Burçlar, Nitelikler, Elementler, Evler, Burç ve Ev Yöneticileri, Açılar gibi kavramları çok katmanlı bir matriks formatında okumayı öğreteceğim. Kişisel haritaları önyargılardan arınmış, ezbere ihtiyaç göstermeyen, ilişkisel bir düzlemde değerlendirmeyi sağlayan bir bakış açısı aktaracağım.

Derslerin bitiminde arzu edenler İleri Teknikler sınıfına devam edebilirler. Devam etmeyenler ise sadece Giriş Seviyesi Eğitim Sertifikası alabilirler.

Aylık programa denk düşen 4 dersin 5 taksit halinde ödenmesi durumunda 5 X 400 TL, 20 derslik program bedelinin peşin ödenmesi halinde toplam ücret 1600 TL’dir.

Katılım için junoders@gmail.com üzerinden benimle irtibat kurmanız yeterlidir. Maillerinize konu olarak ASTROLOJİ EĞİTİMİ yazmanızı rica ediyorum. Böylece takip edilmesi daha kolay olur.

Lütfen mesajlarınızda;

 • İsim Soyadı
 • Sizinle bağlantı kurulabilecek bir telefon numarası
 • Ödeme Tercihiniz (nakit ya da 5 taksit)

bulunsun!

Bir konuyu başkalarının anlayacağını şekle dönüştürmek kadar insanın kavrayışını pekiştiren bir deneyim yoktur! Bana öğretirken öğrenmek imkanını vereceğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Verimli ve keyifli bir zaman olsun!

JUNO’nuz

6 Adet Yorum

 1. ASLI ŞEBNEM ÇABUKER

  Hayırlı ? uğurlu olsun dersleriniz.

 2. Ebru

  Merhabalar, yeni bir eğitim açmayı düşünüyor musunuz bu aralar? 🙂

  1. JUNO

   Şu anda başlangıç seviyesi devam ediyor… Bir de ileri seviye var. ÇOk talep olursa yeni sınıf da açarım.

 3. Idil

  Isteriz yeni bir siniff❤️❤️❤️

 4. Belgin

  Merhaba, başlangıç seviye dersler yeniden açılacak mı?

  Teşekkürler.

  1. JUNO

   Temmuzda yeni bir sınıf açabilirim duruma göre. Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: