”Kendini Bilme Aracı Olarak Astroloji” Giriş Dersi… 4 Mayıs İtibariyle Yeni Sınıf Açıyorum!

JUNOOO
Resim:

”Kendini Bilme Aracı Olarak Astroloji” Giriş Dersi… 4 Mayıs İtibariyle Yeni Sınıf Açıyorum!

Ders programı, astrolojinin üzerine inşa edildiği araçları ANLAMAK ve bunların farklı bileşkelerle bir araya geldiklerinde ortaya çıkarttıkları cümleyi BULABİLMEK için öğrencinin zihnini açmak üzere tasarlanmıştır. Tüm konuları ‘’ezberleyen ve kendinden öncekini tekrar eden’’ değil ‘’çözümleyen ve kendi bakış açısını oluşturabilen’’ öğrenciler olmanızı teşvik eden bir yaklaşımla anlatacağım. Program astrolojiyi hiç bilmeyenlerden, birçok astroloji eğitimi almış olanlara kadar geniş bir yelpazede yer alan öğrencilere açıktır!

Derslere 4 Mayıs’ta başlamayı, her Pazartesi Akşamı saat 21:00 gibi başlayıp, 2 saat kadar süren bir ders vermeyi ve 20 ders sonunda yani Ekim başı gibi bitirmeyi planlıyorum. Dersler eş zamanlı şekilde online yöntemle GotoMeeting programı üzerinden verilecektir. Derslere katılamayıp sonradan izlemek isteyenlere dersin kaydı ve derste kullanılan materyal gönderilecektir. Dolayısıyla online olmadan sadece materyali alıp kendi istediği zamanlarda takip etmeyi tercih edenler de rahatça dersten yararlanabilirler.

20 hafta sürecek olan Temel Eğitim kapsamında, Gezegenler, Burçlar, Nitelikler, Elementler, Evler, Burç ve Ev Yöneticileri, Açılar gibi kavramları çok katmanlı bir matriks formatında okumayı öğreteceğim. Kişisel haritaları önyargılardan arınmış, ezbere ihtiyaç göstermeyen, ilişkisel bir düzlemde değerlendirmeyi sağlayan bir bakış açısı aktaracağım.

Derslerin bitiminde arzu edenler İleri Teknikler sınıfına devam edebilirler. Devam etmeyenler ise sadece Giriş Seviyesi Eğitim Sertifikası alabilirler.

Aylık programa denk düşen 4 dersin 5 taksit halinde ödenmesi durumunda 5 X 400 TL, 20 derslik program bedelinin peşin ödenmesi halinde toplam ücret 1600 TL’dir.

Katılım için junoders@gmail.com üzerinden benimle irtibat kurmanız yeterlidir. Maillerinize konu olarak ASTROLOJİ EĞİTİMİ yazmanızı rica ediyorum. Böylece takip edilmesi daha kolay olur.

Lütfen mesajlarınızda;

 • İsim Soyadı
 • Sizinle bağlantı kurulabilecek bir telefon numarası
 • Ödeme Tercihiniz (nakit ya da 5 taksit)

bulunsun!

Bir konuyu başkalarının anlayacağını şekle dönüştürmek kadar insanın kavrayışını pekiştiren bir deneyim yoktur! Bana öğretirken öğrenmek imkanını vereceğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim. Verimli ve keyifli bir zaman olsun!

JUNO’nuz

7 Adet Yorum

 1. Esin

  Merhaba, Dersler haftada kaç gün olacak, bilgi alabilir miyim lütfen

  1. JUNO

   Pazartesi geceleri saat 21:00 de online… Kayıtları göndereceğim

 2. wordpress

  Sitenize Hicbir ZARAR VERILMEMISTIR, merhabalar sitenizi ayrica severek takip ediyorum lutfen sitenizi guncelleyin cunku suan bir cok acik bulunuyor ablam, 5.4.1 yukseltmen gerek
  iletisim icin : happym4sk@protonmail.com veya twitter.com/m4sk0truth

  ozellikle ekletinleri guncellemen gerek hediye olarak bir dogum haritami alirim :))

  profil bilgilerime gir orada profil notlarim var ve nasil kapatacagin hakkinda bilgi bulunuyor :)))

  1. wordpress

   admin3 e bak lutfen saglikli kal ablam kendine de dikkat et saygilar

 3. Gül

  2 gün kaldı çok heyecanlıyım

 4. Nazlı

  Juno eğitim almaya dün gece karar verdim ama bugün başlıyormuş eğitimin sınıf kapandı mı geç mi kaldım? Hııı ya da hüü

  1. JUNO

   Çok kalabalık olduk özür dilerim

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: