GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA!

201205352_3863977693729157_2716202701739853252_n
Resim:

GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA!

Güç ve zaaf iki uçta duran kavramlar gibi görünseler de insan bu iki ucu birbirine dönüştürebilen bir varlıktır. GÖLGEMİZ AYNI ZAMANDA GÜCÜMÜZDÜR! İnsanın gölgesinin içindeki gücü keşfetmesi ve verimli kullanması için kaygılarıyla ve özlemleriyle yüzleşmesi, yönelimlerini bilinçli olarak idare edebilmesi gerekir.

Biz – Juno ve Sanem Zorlutuna – iki Oğlak kafa kafaya verip, bugüne dek ortaya konulmamış bir bakış açısı geliştirdik. Bu atölye çalışmasında, her burcun temel güdülerini, yönelimlerini, güç-zaaf denklemini detaylı bir şekilde analiz edeceğiz. Ben astrolojik perspektifi vereceğim. Sanem Zorlutuna @akademisimurg ise Dönüşüm Koçu kimliği ile bilinç altımızın katmanlarına hangi sorularla ineceğimizi, gölgelerimiz ve ışığımızın dengesini bulmak için hangi formülü nasıl kullanacağınızı anlatacak. Astrolojiye ilgisi ve konu hakkında bilgisi hangi seviyede olursa olsun herkesin bu çalışmadan kendisi ve yakınları hakkında şaşırtıcı farkındalıklar elde edeceğini düşünüyoruz.

Atölye katılım bedeli 400 TL’dir. İlk çalışma 6 Temmuz Salı akşamı saat 21:00’de gerçekleşecek. Dört hafta boyunca her Salı aynı saatte buluşacağız. Her atölye sonunda soru cevap bölümü olacak. Çalışmayı GotoMeeting üzerinden yapacağız. Katılımcılara her atölye öncesinde bir giriş linki gönderilecektir. Çalışmanın video kayıtları eş zamanlı takip edemeyenler ya da sonradan tekrar izlemek isteyenler için katılımcılara iletilecektir. Katılımcı adedi kontenjana tabidir. Başvurularınızı billurozgur@gmail.com üzerinden Özgür Billur Bey’e yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: