ASTROLOJİK DANIŞMANLIK SERVİSLERİ

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK SERVİSLERİ

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK SERVİSLERİ

Düşündüğümüz, söylediğimiz ve yaptığımız herşey, ancak diğerlerinin yaşamlarına şifalı bir dokunuş niteliği taşıyor ve yollarına bir kandil tutuyorsa, kıymet sahibidir… Astrolojik teknikler kullanılarak yapılan çalışmalar da, danışan kişiye – haritasında ifade bulan – niteliklerden hareketle, kişisel potansiyelini farketmek ve gerçekleştirmek için destek verebildikleri ölçüde, kıymet kazanırlar.

Deneyimlerim sonucunda, bir haritanın standart ifadelerle aktarılacak bileşenlerden ibaret olmadığına, bileşenlerin birlikteliğinden doğan eşsiz bir hikayesi olduğuna inanıyorum. Bu nedenle önceden hazırlanmış bilgisayar çıktılarına dayalı çalışmalar değil, kişiye ve talebe özel analizler sunmayı daha amaca uygun buluyorum. Çalışmalarımı genellikle yüzyüze görüşmeler aracılığıyla yapıyorum. Ancak farklı şehirlerde yaşamamız halinde özel çözümler üretmemiz de mümkündür.

AŞAĞIDA AKTARILAN ANALİZ TÜRLERİ’ni inceleyerek, Astroloji sayesinde cevap bulabileceğiniz konular hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için junodanisman@gmail.com’dan , ya da Facebook’da Juno Danismanlık adresi http://www.facebook.com/profile.php?id=100003508931627 üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

Sizleri tanımaktan mutluluk duyacağım…

Sevgiyle,

JUNO

1. Kişilik Kodları ve Yakın Dönemli Hayat Dinamikleri

Astrolojik Doğum Haritası bir kişinin parmak izi gibidir ve karakterinden, yeteneklerine, aile yapısından, genetik özelliklerine, sağlık açısından taşıdığı risklere ve alınması gereken önlemlere, aşk kişiliğinden, yönelebileceği mesleki alanlara, hayat amacına ve kaderini belirleyen faktörlere kadar birçok bileşeni gözler önüne seren bir kayıttır.

Doğum Haritası incelemesi kişinin taşıdığı potansiyelleri fark etmesine ve bunları harekete geçirmek için yönetmesi gereken zaafları tanımlamasına, yaşamında tekrar eden bazı ilişki modelleri ve olay döngülerinin altında yatanları çözümleyip, yeni tercihler yapmasına yardımcı olur.

Yine bu haritanın sağladığı bazdan hareketle zaman içinde meydana gelen astrolojik değişimlerin, kişiye özel harita üzerindeki etkileri, genel yaşam eğilimleri, yakın dönemli hayat temaları gibi tahmin çalışmaları yapmak mümkündür.

Harita sahibi ile yüzyüze yapılan bu çalışma 2-3 saat kadar sürmektedir. Harita sahibinin doğum tarihini, doğum yerini ve saatini mümkün olduğunca gerçeğe yakın olarka belirlemesi istenir. Doğum saati için çok genel bir tahmin varsa (örneğin öğleden sonra) kişinin yaşamında meydana gelen bazı önemli olayların zamanları ve diğer özelliklerinden hareketle, gerçeğe yakın bir doğum saati tahmini de bu çalışmada yapılacaktır. Not kağıdı veya kayıt cihazı ile kaydedilmesi önerilir.

2. Kalbin Yolu
Her insanın bir yaşam amacı ve bu amaca uygun dizayn edilmiş bir algı-duygu-tepki sistematiği vardır. Bu sistem astroloji haritamıza son derece açık bir biçimde işlenmiştir.

Bu yaşama getirdiğimiz genetik miras ve genetik hafıza, bazı inançlara göre de ruhun geçmiş deneyimleri, bize bir altyapı sağlamakta, ancak karşımıza çıkacak yeni mücadeleler bize bu altyapının eksiklerini tamamlamak, fazlalarını da törpülemek için birer ders işlevi görmektedirler. Haritamız, taşıdığımız miras, belirlenen görev ve bunun için bize sunulan araçlar hakkında da açık bilgiler içermektedir.

Harita sahibi ile yüzyüze yapılan bu çalışma yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. Harita sahibinin doğum tarihini, doğum yerini ve saatini mümkün olduğunca gerçeğe yakın olarka belirlemesi istenir. Doğum saati için çok genel bir tahmin varsa (örneğin öğleden sonra) kişinin yaşamında meydana gelen bazı önemli olayların zamanları ve diğer özelliklerinden hareketle, gerçeğe yakın bir doğum saati tahmini de bu çalışmada yapılacaktır. Not kağıdı veya kayıt cihazı ile kaydedilmesi önerilir.

3. Hayat Ortakları
İki insan bir araya gelince görünmeyen ellerle birbirlerinin birçok düğmesine dokunarak benzersiz bir duyu akışı başlatır ve kendilerine özgü yepyeni bir enerji dalgası oluştururlar.

İlişkiye giren tarafların Doğum Haritaları, duygusal bağlar, cinsellik, evlilik, dostluk, iş ortaklığı gibi ilişki zeminlerinde nasıl davranabileceklerini ve karşılarındaki kişilerden ne beklediklerini açıkça göstermektedir. Ayrıca iki haritanın üstüste oturtulması (Sinastri) yöntemiyle kişilerin birbirlerinden nasıl etkilendikleri, İlişki haritasının çıkartılması (Davison) yöntemiyle, ilişkinin genel karakteristiği ve potansiyelleri çıkartılabilmekte ve hatta doğum saatlerinin kesin olarak saptanabildiği durumlarda ilişkinin gelişimi hakkında tahminler yapılabilmektedir. Bu çalışma, eş, sevgili, potansiyel partner gibi duygusal konularda yapıldığı gibi, başlatılacak bir ortaklık için de oldukça yararlı bir değerlendirme olacaktır.

İlişki analizinde ele alınacak kişiler için doğum tarihi, yer ve doğum saati bilgisi şarttır. Doğum saatinin net saptanamaması halinde genel özelliklerdne hareketle bir tahmin çalışması yapılabilir. Harita sahibi ile yüzyüze yapılan bu çalışma yaklaşık 2-3 saat kadar sürmektedir. Not kağıdı veya kayıt cihazı ile kaydedilmesi önerilir.

4. Ağaçlar ve Meyvaları
Çocuklarımız, bizim olgunluk sınavlarımızdır ve dünyaya bırakacağımız en değerli mirastır. Geleneksel yaklaşım, çocukları belirli bir norma göre eğitmeyi ve standart beklentilerle yaklaşmayı öngörse de, günümüzde dünyaya gelen çocukların nitelikleri, standart değerleri zorlamaktadır. Bunun en belirgin göstergesi, birçoğunun verili eğitim sistemleri ve otorite araçları ile bağdaşmakta güçlük çekmeleri, standart kriterlere göre bizlerden çok farklı davransalar da, nasıl değerlendireceğimizi bilmediğimiz çok özel yetenekler göstermeleridir. Onların taşıdıkları potansiyeli ortaya çıkartmalarını sağlamak için, önce onlara tarafsız bir gözle bakabilmek ve Rabbin yarattığı muhteşem dizayna hayranlık ve saygıyla yaklaşmayı öğrenmek zorundayız.

Çocuğunuzun Doğum haritası, onun kimliğini, varoluş amacını, yeteneklerini, belirli davranış biçimleri karşısında benimseyeceği tavırları ve vereceği tepkileri açıkça ortaya koyar.

Sağlık, eğitim potansiyeli, sanat ve spor yetenekleri, bilgiyi alma ve işleme biçimi, anne ve baba modellerine ilişkin algısı ve beklentilerini tanımlamak için ideal bir göstergedir. Bunun yanısıra çocuğun verdiği tepkilerin ailenin diğer bireyleri ile arasındaki enerji alışverişi ile de doğrudan ilgisi vardır. Anne ve Babanın doğum haritaları ile çocuğun haritasının karşılaştırılması sonucunda, her bir ebeveynin ve varsa kardeşlerin, çocuk üzerindeki etkileri, çayışma ve uyuşma noktaları, aralarındaki sorunların (varsa) çözüm noktaları, önerilecek tutumlar, bu çalışmada ortaya çıkartılabilmektedir.

Aile bireyleri ve çocuğun ortak analizinde ele alınacak kişiler için doğum tarihi, yer ve doğum saati bilgisi şarttır. Doğum saatinin net saptanamaması halinde genel özelliklerdne hareketle bir tahmin çalışması yapılabilir. Ebeveyn ile yüzyüze yapılan bu çalışma yaklaşık 3 saat kadar sürmektedir. Not kağıdı veya kayıt cihazı ile kaydedilmesi önerilir.

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: