4 Kasım 2017 Boğa Dolunayı'nın Burçlara Etkisi…

Christian Schloe 7

4 Kasım 2017 Boğa Dolunayı'nın Burçlara Etkisi…

4 Kasım 2017 günü, İstanbul’a göre saat 08:22’de, DOLUNAY adını verdiğimiz Güneş – AY karşıtlığı tam halini alıyor.
Genel yorumda 4 Kasım 2017 – BOGA Burcu’nda DOLUNAY; Kendini Keşfetmek… ”Bu DOLUNAY farkında olmadığımız, değerini bilmediğimiz, atıl bıraktığımız, kaybettiğimizi sandığımız, verimli kullanamadığımız maddi ve manevi niteliklerimizi, hatırlamak, onların kıymetini bilmek, onları yeniden kullanılır hale getirmek için bir vesile olabilir!” demiştik.
BURÇ ve Yükselen BURÇ için yorumlara gelince;

KOÇ veya Yükselen KOÇ : Bu DOLUNAY size, sorunlu bir süreçten, yürümeyen bir ilişki veya ortaklıktan çıkış yolunu, ya da yaşanan sorunun ortadan kalkması için üzerinize düşenin ne olduğunu gösterebilir.  Uzayıp giden bir işe nokta koyabilirsiniz. Alacağınız bir iş, üstleneceğiniz bir görev ile, bir dönemi arkanızda bırakabilir, bazı kapıları kapatabilir ya da geçmişten gelen borçları temizleyebilirsiniz. Eğer sağlık problemleriniz varsa, bu dönem onlara kalıcı çözümler bulmak için uygundur.  Eğer hukuki sorunlarınız, mahkemeli işleriniz, alacaklarınız veya verecekleriniz varsa, bunlarla ilgili de açıklığa kavuşabilirsiniz. Ama danışacağınız kişileri iyi seçin!
BOĞA veya Yükselen BOĞA : Bu DOLUNAY sizi biraz aksak ve belirsiz giden bir ilişki, ortaklık ya da bir anlaşma ile ilgili ikilemlerinizden kurtarıp, netlik kazanmanızı sağlayabilir. Üstleneceğiniz bir görev ya da yapmak isteyeceğiniz bir girişim nedeniyle, yolculuk yapmanız gerekebilir. Hayatınıza çeki düzen vermek için yer değişikliği kararı alabilirsiniz. Belki de yapacağınız bir yolculuk size hayatınız veya işinizle ilgili yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Değişikliklerin ve bitişlerin size bambaşka bir yöne gitmek veya bambaşka bir olanağa odaklanmak için fırsat yaratacağını fark edin! İşler istediğiniz gibi gidiyor ama yürütmek sizi zorluyorsa da, belirsizliğe ve ağır işleyen sürece sabredin 😉
İKİZLER veya Yükselen İKİZLER : Bu DOLUNAY size kendinizi ”kötü” hissettiren herşeye ilişkin, yeni bir bakış açısı kazandıracak. Neleri kabul ettiğiniz, nelere mecbur ya da mahkum hissettiğiniz, neleri gönülsüz yaptığınız ya da isteyerek yapsanız da aldığınız karşılıktan mutsuz olduğunuz için, yılgın ve baygın olduğunuzu fark edeceksiniz. Eğer siz bıkmadınız ama etrafınız sizden bıktıysa, onu da pek güzel anlarsınız :))) Bu defa da, nelerden kaçtığınızı, neleri eksik bıraktığınızı, hangi durumlar karşısında gerekli çaba ve enerjiyi sergilemediğinizi anlayacaksınız. Kaybeden ya da kayıp hisseden olmamak için, ne yapmanız gerektiğini görmekten daha iyi ne olabilir?
YENGEÇ veya Yükselen YENGEÇ : Bu DOLUNAY sizi hareketsizlikten çıkmak, enerjisiz ve tutuk, ya da umutsuz olmaktan kurtulmak için teşvik edecek. Teşvik olmazsanız da zorlayacak :))) Hayatınıza çeki düzen vermek için, yeni fırsatlara yönelmek, birazcık risk almak, yeni çevrelere girmek gerektiğini fark edeceksiniz. Sorumluluk almaktan, gayret göstermekten, yüzünüzü görünür, yapabileceklerinizi bilinir kılmaktan çekinmeyin. Eğer silkinip, adım atarsanız, evren de sizinle birlikte hareket edecek. Eğer bir girişimde bulunup hemen sonuç alamazsanız, ”baaak olmuyor işte!” diye geri çekilmeyin. Bu dahi size aslında nereye ve nasıl yönelmeniz gerektiği konusunda fikir verecektir.
ASLAN veya Yükselen ASLAN : Bu DOLUNAY sizi yeni planlar yapmak, yeni sorumluluklar almak, işiniz veya ailenizle ilgili pek de keyifli görünmeyen ama gerekli olan girişimlerde bulunmak için hafifçe ittirecek :))) Huzurlu ve güvende olmak için, size huzur ve güven hissi veren konumlara, yerlere ve insanlara bakış açınızı ya da bunlarla ilgili tutumunuzu değiştirmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Aileniz ve yakınlarınız ile iletişiminiz biraz sıkıntılı gidebilir. Onların sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bir görev ya da bir mecburiyete bağlı olarak yolculuk yapmanız ya da taşınmanız söz konusu olabilir. Hiç biri değilse de, artık içinize kapanmanın size bir faydası olmadığını, kendi hayatınıza yön vermek için biraz gayret etmeniz gerektiğini fark edeceksiniz.
BAŞAK veya Yükselen BAŞAK : Bu DOLUNAY sizi plan ve tutum değişiklikleri yapmak için sevgiyle dürtecek :))) Atmak istemediğiniz adımlar, yapmak istemediğiniz konuşmalar, değiştirmek istemediğiniz öncelikler var… Ama hem iş, hem hayat düzeniniz ”ben artık seni desteklemiyorum!” diye bangırdıyor 😉 Siz bir şeylerin yolunu tıkadıkça, sizin yollarınız da tıkanıyor. Mızmızlığınızdan ve kaygılarınızdan çıkıp, yeni planlar yapmaya açık olursanız sizin için daha iyi olacak!  Sallanmayın, size destek sağlamayan insanlara takılıp kalmayın, sağlığınıza özen gösterin. Paranızı çarçur etmeyin. Aklısınızı başısınıza alın… Zaten en güzelini yaparsınız :)))
TERAZİ veya Yükselen TERAZİ : Bu DOLUNAY sizi biraz hayat düzeniniz ve para akışınız hakkında endişelendirebilir… Maddi dengenizi korumak için, yaşam düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili değişiklikler, geliştirmeler yapabilmek için, maddi kaynak bulmak konusunda tıkandığınızı fark edebilirsiniz. ASLINDA BUNLARIN HİÇ BİRİ ÖNEMLİ DEĞİL! Siz tıkanmayın, umutsuz olmayın yeter 🙂 Değerinizi ortaya çıkartmak için, sunum şeklinizi ve tutumunuzu değiştirmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Kendinizi değersiz ve önemsiz ya da yararsız hissetmeyin yeter!  Kendinizi salmazsanız fark edeceğiniz fırsatlar daha siz endişe ederken kapınızda beklemeye başlamış olabilir 🙂
AKREP veya Yükselen AKREP : Bu DOLUNAY size kendinizi fark ettirecek! Ortaya çıkartamadığınız, bastırdığınız nitelikler, eğilimler, ya da kaygılar ve sıkıntılar size yönelik beklentilerin artmasıyla tetiklenebilir. Bir ilişkideki dengeyi, bir anlaşmayı, bir işi bozmama kaygısı, kendinizi fazlaca baskı altında kalmış ve hatta  ezilmiş veya kullanılmış hissetmenize neden olabilir. Olmadığınız gibi davranmanıza, fazla geri çekilmenize, ya da ezik hissetmenize neden olan şeylerin adını koyun. Bazen başkalarının haksız ya da fazla talepkar tavrı karşısında nasıl davranmayı seçtiğimizi ve neden bunu böyle yaptığımızı anlamak gibisi yoktur 🙂  O noktadan sonra kökü kendimizde olan sorunlar için karşımızdakini sorumlu tutmaya ihtiyacımız kalmaz…
YAY veya Yükselen YAY : Bu DOLUNAY size biraz sakinleşmeye, biraz geri çekilmeye ihtiyacınız olduğunu, içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebilmek için dahi, vites düşürmek zorunda olduğunuzu fark ettirecek. Biz nerede duracağımızı bilmiyorsak, hayat bizi bir şekilde durdurur! Bu çalışmayı abarttığımızda da, tembelliği abarttığımızda da, kendimize zarar veren alışkanlıkları abarttığımızda da, kendimizi korumayı abarttığımızda da böyle olur. Abartı daima çöküş, yenilgi, zorunlu durağanlık, hastalık, çıkışsızlık, depresyon gibi, daha öteye gidemediğimizi bize gösteren bir vesile ile, hayat tarafından kontrol altına alınır. DURUN ve hasar kontrolü yapın. O zaman ileri gitmek için neye ihtiyacınız olduğunu, neyin eksik ya da fazla olduğunu görebilirsiniz.
OĞLAK veya Yükselen OĞLAK : Bu DOLUNAY sizi, umut ve heyecanlarınıza daha bilinçli ve mantıklı yaklaşmaya sevk edecek. Boş işler ve boş insanlardan uzaklaşacak, boş girişimlere veya bir işe yaramayan tavırlara bir son verecek, kendiniz, sevdikleriniz, başlamak istediğiniz projeler, sizi heyecanlandıran ihtimaller hakkında, daha gerçekçi ve hayata geçirilebilir bir tutum içine gireceksiniz. Bir işi, bir girişimi, bir konumu, bir çevreyi arkanızda bırakmayı, yeni bir düzen kurmayı da tercih edebilirsiniz. Geçmişte yarım kalmış, bekleneni vermemiş, ya da sizin kullanmakta yetersiz kaldığınız fırsatlara, yerine getiremediğiniz sorumluluklara yeni bir bakış açısı ile yaklaşmanız ve daha farklı sonuçlar almanız da mümkün…
KOVA veya Yükselen KOVA : Bu DOLUNAY kendinizi tanımlama ve konumlandırma şeklinizi sorgulamanıza neden olacak! Neyi yapamadığınızı, neyin peşini bırakmanız gerektiğini, ya da neden yapamadığınızı, başarınızın önündeki engelin ne olduğunu göreceksiniz. Alışkanlıklarınız, konfor alanlarınız, çalışma biçiminiz, yaşama düzeniniz, bir tıkanma aşamasına gelebilir. Bir yeri, bir işi, bir konumu bırakmak isteyebilir ya da buna mecbur kalabilirsiniz. O zaman sizi verimsiz veya başarısız kılanın ne olduğunu görüp değiştirmeye çalışın. Bir konuma, bir işe razı olmanız, tutunmanız ya da yeni bir düzen vermeniz, yeni planlar yapmanız gerekiyorsa da, alıştığınız gibi değil, bugüne dek denemediğiniz gibi yapmaya çalışın 😉 Ebeveynleriniz ile ilgili çatışmalarınıza da derinden bakın… Hayat içinde üstlendiğiniz ya da kaçındığınız rollerin onlarla ne kadar ilgili olduğunu görebilirsiniz.
BALIK veya Yükselen BALIK : Bu DOLUNAY  sizi yeni yollar bulmak, yeni imkanlara erişmek, yeni bağlantılar kurmak için, eski yollar, eski planlar, eski sorunlar, eski çıkmazlardan uzaklaşmaya teşvik edecek 😉 Pratik ve yapıcı olmanız gereken bir dönemdesiniz. O yüzden hayalleri de hayal kırıklıklarını da bir yana bırakın. Bitmiş, tükenmiş, bir şekilde çözüme kavuşmuş ya da çözülmeye bitmeye mahkum olmuş şeyleri bir yana bırakın. Elinizdeki imkanlara, önünüzdeki işlere odaklanın. Küçük ama verimli adımlarla, büyük sorunları çözebileceğinizi, kapanmaz dediğiniz eksikleri giderebileceğinizi göreceksiniz.

0 Comment

 1. sarı

  bu orjınal resımlerı nerden buluyorsun yaa…juno derin bir insansın ne dıyım:)

 2. Ezel

  Bunlar nasıl cümleler yabancı bir siteden alıntı yaptiysaniz madem devrik cümleleri yanlış özneleri düzeltin bari. Yıllardır takip ediyorum size yakistiramadim.

  1. JUNO

   Bence iyi araştırmadan yorum yapmayı kendinize yakıştırmamalısınız 😉 Bu fikre kapılan bir arkadaş daha oldu… Sonra fark etti ki benim türkçemi google’a bir daha türkçeye çevirttirdiği için öyle oluyormuş. Ama galiba sizin dünyanızda kabahat hep başkasında… Hatta o kişi yıllardır saygınlığını ve özenini kanıtlamış biri de olsa!

 3. Merhaba Sizi uzun zamandir takip ediyorum Bu yorumunuzun bana ne kadar iyi geldigini bilemezsiniz size teşekkür etmek istedim Sevgilerimle tesekkurler Bir balik….
  >

 4. Kurenai

  Emeğinize sağlık.
  İlham kaynaklarınız daima parlasın.

  1. JUNO

   Eksik olmayın 🙂 Sevgiler

 5. Melek

  Mail adresinizi alabilir miyim?
  Sevgiler ??

  1. JUNO

   junoastroloji@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: