NİSAN… Çerağan Vakti

NİSAN... Çerağan Vakti

NİSAN… Çerağan Vakti

Çerağan vakti, LALE vaktidir… Yani bahardır. Önümüzdeki 15 gün içinde baharın enerjisini  içinizde tam anlamıyla hissedeceksiniz! Neden mi?

Önce 3 Nisan’da haz perisi Venüs, hafif-meşrep İkizler’e girecek… Ya işte ne diyim; Geldi Bahar Ayları Gevşer Gönül Yayları tarzı bir durum 🙂 İşi, medya, yazı, sanatsal üretim, iletişim olanlara da gün doğdu. Haz perisi, onlar için ilham perisi olup akıllarına bir sürü yaratıcı fikir getirecek. Bu arada bir çok albüm yayınlanır. Bir çok kitap çıkar raflara. Birçok bahar aşkı pıtrak gibi açar içimizde. Kimi gider… kimi kalır!

4 Nisan’da – ne zamandır elektronik eşyalarınızı, düzeninizi ve kafanızı bozan – Merkür tersten düze çıkacak. Gerçi düzlüğü Balıkta idrak edeceği için, koşarak değil yüzerek ve biraz kafası karışık bir dönüş yapacak aleme ama olsun! Havaiyat, romantizm, öğle rakısı… Ne gam, nasıl olsa BAHAR!

Daha bitmedi! Bunların üstüne, 6 Nisan’da Terazi’de Dolunay’ı idrak edeceğiz; Ooo işte bu, ilişkileri ve ortalıkları manşetlere tşaıyacak bir durum. Aşk aşk diye inleyenler; bu ara meydan sizin… İlişkisini sorgulamaya kalkanlara kolay gelsin! Yalnız aşk değil, tüm yakın ve kalıcı ilişkileriniz bu ara masanın üstünde. Tek uyarım şu olacaktır; adalet istiyorsanız adil, denge arıyorsanız dengeli, uyum arıyorsanız uyumlu olun…

10 Nisan’da Pluto ters dönüyor. Bu konuda ayrı bir yazı yazdım zaten… Kolay gelsin!

13 Nisan’da kaldırımdaki ızgaralara sıkışmış bir ayakkabı topuğu gibi hızınızı kesen Retro Mars da düze çıkınca, ne zamandır başlayamadığınız bütün projeler masanın üstüne yığılıyor.

16 Nisan’da Merkür’ün Koç’a girmesi ve formunu iyice bulmasıyla birlikte, sizi tutabilene aşkolsun!

BAHARINIZIN GÖNLÜ GENİŞ OLSUN…

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: