HAKKIMDA…

Yaşamın aktığı yönü tahmin etmek HİKMET’tir ve bu Yaratan’ın uhdesinde olan bir bilgidir. HİKMET’in tamamına erişmek mümkün değildir… Yine de yaşamın salınımları içinde bir yol haritası oluşturmak için Astroloji’yi kullanmak mümkündür.

Bana gelince… ”Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi” ve güzel söze aracı olmayı seven bir hikaye anlatıcısıyım :)

Verdiğim servisler ve çalışma biçimim hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, junoastroloji@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Advertisements

138 thoughts on “HAKKIMDA…

 1. İnsanlar, “etiket” e o kadar bağımlı hale gelmiş ki; sizi kim eğitti? Diploma hocanız kim? türünden soruların yanıtları ile sizi (bizi) bir yere yaftalamaya çalışıyorlar. İnsanın, doğumdan gelen bir yeteneği olabileceğini, eskilerin tabiri ile “alaylı” olunabileceğini artık unutmuşlar. İlla birinden öğrenmiş olmak gerekiyor, el verilmiş, elinize (beyninize) bir başkasının bilgileri aktarılmış olmasını istiyor.

  Ne diyelim, uyanırlar elbet bir gün yeteneğin aktarılabilecek birşey olmadığına! Ezber ile Kafa çalıştırmanın farklı,yetenekli olmanın farklı bir şey olduğunu bir gün anlarlar…

  Kaç kişi diplamalı olduğu işi yapıyor o da bir muamma olmakla birlikte,
  ölüp giderler diplomasız olmanın yetkin olmaya engel olduğu zan’nıyla…

 2. HARİKA….
  BİR ARKADAŞIMIN ÖNERİSİ İLE BU GÜN İLK DEFA SİTENİZE GİRDİM…
  GALİBA BUNDAN SONRA HER GÜN BİR GÖZ ATACAĞIM….

 3. Merhaba doğum haritami çıkartmak , gökyüzü hareketlerinde yaşamımın hangi dönemlerinde dikkat etmem gerektiği gibi danışmanlık almak istiyorum. Siz böyle bir hizmet veriyor musunuz ve randevu mu alıyoruz nerede yeriniz?

 4. Yorumlar harika, akrep olarak kendime tam da bir dur deme ihtiyacı duymuşken yazınızda da bir dur akrep dedi:)) sevgiler

 5. Merhaba, toplam 11 kitabınızı aldım, oglak haric, oglak kalmamıstı mephistoda! mukemmel adeta dogal yetenek inanılmaz her okudugumda ve insanlara okudugumda sok geciriyoruz. basarıların devamını dileriz. Aslında sizden burcları tek tek anlattıgınız kitabınızda burcların digerleriyle olan iliskilerinden birer cumle olarak gectiginiz icin, ve aslında uzak veya yakın pek cok iliskiyi de gozlemlediğinizi dusunerek anlaşabilirlikle ilgili bir serinizin daha olup olmadıgını, boyle bir calısmanızın olup olmayacağını sormak istiyordum. Teşekkürler, basarılar..

  1. Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)
   Burçlar arası ilişkiler konusunda yazabilirim…
   Bu arada Internet üzerinden sipariş vererek istediğiniz kitabı bulabilirsiniz. ilknokta.com yayınevinin kendi sitesi.
   Sevgiler

 6. Sevgili Juno,

  Yarın benim için yeni bir sayfa açılıyor. Keşke yeni yazı yazsanız bugün, ben de ” evett her şey çok güzel olacak” desem yine ne kadar da güzel olur :) Sevgiler

 7. danışmanlık için randevu almak istiyorum.Ücret bilgisi ve en yakın ne zaman görüşebileceğimiz konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkürler…

 8. Kuzum sen bu kamerayi tam olarak icimizde nereye yerlestirdin? Hayir biz onlari goruyoruzda, onlarda bizi goruyor:))
  Geçiyordum ugradim,cok yakin zamanda’da muptelasi oldum… Yay burcu, yukseleni balik!! İflah olurmu :)?

 9. “Jüpiterleri ve Merkürleri sert açılar alan TERAZİLER’in yalancı ve sahtekar olma potansiyelleri daima vardır.”

  Bu yorum, 30 yıldır çok yakından tanıyıp hakkında “nasıl olur da böyle davranabiliyor” diye düşündüğüm bir terazi için cuk oturdu. .. zira kendim de bir teraziyim.

 10. Kendisini hiç görmedim ama yazdıklarını okuya okuya “başucu insanıdır” diyebilirim.
  Gözlemi ayrı, teşhisi ayrı, yorumu ayrı güzeldir.
  Bu yolculuğu izlemek daha da bir güzeldir :)
  Okuyanlar, “Aa hakkaten öyle, vay be, hmm mümkün” gibi hayret ve onaylama nidalarını sitkomladaki kahkaha efektleri gibi içerden veya dışardan sarfetmek suretiyle yazının akışına katılır.
  Siz yazın, imkanım oldukça okuyacağım ben.

 11. Her gun yazmayacagini bilmeme ragmen aliskanlik oldu her gun bakmazsam rahat edemiyorum :) Soyle bi dusundum de demin, eger astrolojiyi ve yaptigin isi bu kadar sevmesen oturup, zaman ayirip hem genel hem burclara ozel ayri ayri tek tek ozene bezene yazmazdin. Tesekkurler, senin gibi daha cok guzel insan lazim bu dunyaya ^_^

 12. Birçok siteden 28 haziran dolunay yorumunu okudum ama bana yahut da genele hitap eden mantıklı bir yorum gelmedi. Sizin yazınızda insanın ufkunu açan birşeyler var. Yani yol göstericilik gibi. Hani çocukken matematik dersinde problemi çözme yolunu bulamayınca, öğretmen gelir bak buna bir de bu yoldan gitmeyi dene der ve çözersiniz ya aynı öylesiniz. Çok ama çok teşekkür ederim.

 13. “Yaşamın aktığı yönü tahmin etmek HİKMET’tir ve bu Yaratan’ın uhdesinde olan bir bilgidir. HİKMET’in tamamına erişmek mümkün değildir… Yine de yaşamın salınımları içinde bir yol haritası oluşturmak için Astrolojiyi kullanmak mümkündür.” Ne güzel bir tanımlama..Astrolojiyi soranlara anlatırken takıldığım bir şeyi, çok sade ve anlaşılır şekilde tanımlamışsınız..

  1. İlginize çok teşekkür ederim :) Bu ara biraz sağlık problemleri yaşadım. Maalesef yazamadım son Dolunay yazısını. Ama iyiyim.

 14. Geçmiş olsun ! acil şifalar dilerim !! Dolunay yazısı gecikince ben de merak ettim ancak bugünkü yazı gelince oha dedim , :D bu mesaj direk bana (özel) gelmiş galiba ;))))) elinize yüreğinize ruhunuza sağlık !! çok güzel bir kaleminiz var “yaratan” bizi sizden etmesin……..

 15. “Kendi halinde bir yıldız gözlemcisi” ne tatlı, yalın, iddiasız bir ifade ve bir o kadar hizmet bilincinde. Sitenizle yeni tanıştım. Yazdıklarınız samimi ve neşeli üslubunuzla birleşince çok daha okunası oluyor. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Sevgiler..

 16. Sevgili juno,
  Astrologların akademik bilgi ukalalığından uzak , başkalarına bakmadan kendi yolunda o kadar güzel akıyorsun ki , bir anlığına da olsa sana kapılmamak imkansız. Bu alanda 3 yıldır çalışıyorum. Astrolojinin gözden düşmesinine sebebiyet veren ne oldu bilemiyorum ama çevremde ve ailede falcı – bazı tuhaf ilgileri olan biri olarak biliniyorum. :) Astrolojinin tüm bu tuhaflıkları içinde seni okumak yüreğime su serpiyor. İyi ki varsın <3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.