Posted in Astroloji, Burçlar, Sivri, Hınzır & Cüretkar

”Sivri Hınzır & Cüretkar” Bir Yorumlar Hangi Burç Lafa Nereden Girer!


67d7424c585f4cf7c60c62b0d288ffb4

Malum kendimizi ifade etmeyi bir şekilde önemseriz! Bir insanın lafa girme şekline bakarak burç kompozisyonu hakkında fikir edinmek mümkündür ;)

Aşağıda yazdıklarım Burç, Yükselen Burç hatta Merkür’ün girdiği Burç için geçerli olabilir;

KOÇ : Birinin bir şeyle biraz fazlaca oyalandığını görmeye pek tahammülleri yoktur. Hatta eğer kendilerini göstermeye niyetleri varsa, düzgün yapana bile sarsak muamelesi çekerler ;) Giriş cümlesi: ”Tamam Yavrum Bırak Bana!”

BOĞA : Onlar her lafa, her işe, her topa ürkütmeden, yumşak yumşak girer, ama girdikleri yerden de kolay kolay çıkmazlar :))) Örnek: ”Bir daha sefere böyle bir yere gelirken haber ver. Makyajına yardım ederim ben!”

İKİZLER : Valla onlar lafa her istedikleri yerden girer ve canları sıkılmadıkça SUSMAZLAR! Örneğin herkes futbol maçı seyrederken ”Ben de lisede yüzmüştüm! Hey gidi günler heyyyy….” diye başlayıp, herkes GOOOLLLLL diye sıçrarken bile ”Tabi siz şu anda olayın en heyecanlı yerini kaçırdınız. Bak şimdi…” diye devam ederler.

YENGEÇ : Girmez girmezzzz sonra  çoook tuhaf bir yerinden girerler… Mesela sen yanınızdan geçen kıza o eteğin hiç yakışmadığını söylersin. Yengeç kafasından o güne dek senin yanında giydiği bütün etekleri geçirir… Dolaylı olarak ona laf sokup sokmadığını yoklar. Kilo aldığını düşünüp üzülür… Sonra döner ve dolu dolu gözlerle: ”Lisedeyken bacaklarım çok güzeldi. Mezuniyet çayında nazar değdiği için kırmızı eteğim leke bile olmuştu.” der.

ASLAN : Aslında hep seni düşünüyormuş gibi görünür… Seni avutmak için, seni güldürmek için, seni rahatlatmak için filan bir lafa başlar ama ”Mesela Bennn…” diye girdiği için konu illa ki ona döner :))))

BAŞAK : ”Bak şurası olmamış!” diye girer. Girmez olasıcalar yaaa :))))

TERAZİ : Şayet telefonundaki mesajlara bakmak yerine konuşuyorsa mutlaka etrafta etkilemek istediği biri vardır. Olaya çoooook entellektüel bir yerden girer! ”Ay evet o bahsettiğiniz filmin yönetmeni geçen sene Altın Öküz’e aday olmuştu… Gerçi ben daha ziyade XXX’i beğendim!” gibi bir şey söyleyip ortamdaki herkese kültür farkı atar ;)

AKREP : Aman ayhhh! O kimseyle lafa mafa girmez… Ne uğraşcak :) Sadece çok sıkıldı mı lafı taaaak diye sokar! Mesela: ” Sen hafızam kuvvetli diyon ama Ahmet’ten hep aynı kazığı yiyon! Onu naapcaz?”

YAY : Hayata dair, evreni kapsayan, dinleyeni hayrete gark eden ve algı şokuna sokan ya da az önce konuşanı ağzını açıp kezban kezban laflar ettiğine pişman eden bir şeyler bulur söyler :))) Mesela: ”O ev kaç bitcoin eder sence? Ben dolar, euro gibi pariteleri fazla manipüle edilmiş ve banal buluyorum da…”

OĞLAK : Omlet anlatacaksa, kümesten başlar :))))  ”Şimdi arketip sözcüğünün ne demek olduğu anlamak için önce Yunan Mitolojisi’nden söz etmek lazım. Malum…”

KOVA : Karşısındakine ”Beyn-i Balasına Kafa Atılmış” gibi hissettirecek bir yerden girer! Mesela: ”Aşık olmadan sevişemem diyenlerin hiç biri G-Noktasının yerini bilmiyor bence!”

BALIK : Hiç girmeyebilir :)))) Konuşturmak için içirmek filan gerekebilir… Çok istemediği bir konuşmaya mecbur bırakılırsa da : ”Ne diyim hakkımızda hayırlısı olsun! Sonuçta her şey kısmet…” gibi ortaya karışık bir yere bağlar :) Ama gerçekten kendini ifade etmek istiyorsa ŞİİR BİLEM YAZAR!

Advertisements

Author:

Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi

5 thoughts on “”Sivri Hınzır & Cüretkar” Bir Yorumlar Hangi Burç Lafa Nereden Girer!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.