Posted in Astroloji Hakkında Genel

Sivri, Hınzır & Cüretkar Bir Dille: Adam Öldürecek Olsa Nasıl Yapar?


bad lisa
Bad Mona Lisa ;)

Elhamdülillah HUMANİST’iz :))) Ama hepimizin arada bir birilerini öldürme fentezisi olur… Burca göre bu fentezilerin varabileceği boyutları değerlendirmeye çalıştım. İnşallah okurken gülmekten ölürsünüz Anacım :)))

KOÇ: Yekten kafaya beyzbol sopası çakarak ya da tek kurşunla! Zira kanı beynine çıkmış ve o anı tüm vahşetiyle hissetmek istemiştir :D

BOĞA: Karşısındakinin susmasını sabırla bekleyip, bir kaç kez ters bakıp, olmadı en sonunda servis çatalını boğazına saplayarak! Zira yemeğini huzurla yemeyi istemiştir…

İKİZLER: ÇENESİYLE :)))) O kadar çok konuşmuştur ki, karşısındaki onu öldürmemek için hışımla sokağa fırlayınca bir arabanın altında kalmıştır! İkizler böyle bir şeyi asla istememiştir oysa…

YENGEÇ: Vicdan azabından :))) Nasıl mı? Valla onlar bulurlar bi yolunu :)))

ASLAN: Eski usül bir düelloda elbette! Zira onurlu bir şekilde mücadele edip hak edenin hayatta kalmasını istemiştir. Kaybetme ihtimalini de asla aklına getirmemiştir :)

BAŞAK: Basacağını bildiği yere bir muz kabuğu bırakarak… Zira ölümü hak edenin kendi hatasıyla ölmesini istemiştir. Ama muz kabuğunun bırakacağı izin çıkıp çıkmadığını önceden kontrol eder… İz kalıyorsa vaz geçebilir :)))

TERAZİ: Kiralık katil tutarak elbette… Zira başkasına yaptırabileceği bir şeyle kendisi uğraşmak istememiştir. Ayrıca profesyonellere saygısı sonsuzdur :)))

AKREP: Zehirleyerek! Ama sadece aklını… Karşısındakinin yaşamaya değer olmadığına ikna olup kendini intihaaar etmesini istemiştir :)))

YAY: Karşısındakini kendisinin üstün olacağını düşündüğü tehlikeli bir yarışa ikna ederek… Kim daha çok içecek? Kim daha hızlı sürecek? Kim daha yüksekten atlayacak? Haklı olduğuna ve şansının yaver gideceğine inanmıştır da ondan :)

OĞLAK: Faili meçhul bırakacak mükemmel bir planla… PLANI ANLATACAK DEĞİLİM HER HALDE HİİİÇ BEKLEMEYİN :))) Ama sonra vicdan azabından kendisini de öldürebilir…

KOVA: Bir siber atakla banka hesaplarını boşaltıp, hatta bir şekilde borçlu düşürüp, ölmekten beter hale getirerek ;) Yekten öldüremeyecek kadar insan sevgisiyle doludur zira kalbi :))))

BALIK: Kimsenin bulamayacağı bir yere kapatıp, anahtarı da denize atıp, tek başına ve alabildiğine yavaş yavaş…

Advertisements

Author:

Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi

13 thoughts on “Sivri, Hınzır & Cüretkar Bir Dille: Adam Öldürecek Olsa Nasıl Yapar?

  1. Yalnız bir düzeltme yapmak istiyorum. İkizler çok konuşarak değil sivri diliyle öldürür. Öyle bir laf eder ki karşısındaki insan ölmekten beter olur :)

      1. İkizlerim, hatta double ikizlerim ve çok konuşmuyorum. Tanıdıüım bir çok ikizler burcu insanın içinde çok konuşur dediğim yalnız 1 kişi var. Teorimde ısrarcıyım :)

      1. Birazdan kendimi yola aticiim ve ölümüm elinizden olacak :))) Maşşallah bi durunuz yok :)))

  2. Juno,sana diyecek söz bulamıyorum. Son günlerde terazi bi kişisi hakkında ‘nasıl da onu gaza getirdi de, ona onu kırdırdı’ gibisinden hayretle düşünüp dururken bu yazı çıktı karşıma. Helal yani :) bu arada ben ikizlerim,neyseki garezim yok size burada kesiyorum yazmayı ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.