Posted in Astroloji Hakkında Genel, Kısa Dönemli Etkiler

Pluto – Güneş Karesi ; KIZSAN NOOLUCAK :)))


kenton-nelson1
by Kenton Nelson

Birkaç gün öncesi ve sonrasında etkili olabilecek bir transitin en etkin zamanındayız… O yüzden ”demedi demeyin” diye yazıvereyim dedim :)

 • Terazi’deki Güneş, Oğlak’taki Pluto’ya kare,
 • Akrep’teki Venüs Lilith ile kavuşumda,
 • Mars Jüpiter ile kare,
 • Yay’daki AY ise Uranüs ile üçgen açıda.

MEALİ;

Esasen AY’ın konumu yüzünden bir ”tutmayın beni” enerjisi olabilir üzerimizde :) Ve Mars -Jüpiter karesi bunu daha da yüksek tonlara taşıyabilir! Savaşıp kazanma, haklı çıkma, ödünsüz olma güdümüz çok yüksek…

Venüs’ün konumu ve Lilith ile kavuşumu nedeniyle de, istediğimiz şeyleri büyük bir tutkuyla arzulamak, istediğimiz gibi olmayınca da ”beni yak, kendini yak, herşeyi yak!” kıvamına girmek, ya da aşırı ezik, ihmal edilmiş, üstüne basılmış hissetmek gibi bir eğilim içindeyiz.

Aslında istediklerimiz olmayınca ölmeyeceğiz ama biz ölürüz, ”hatta olmayacaksa ölelim daha bile iyi” gibi zannediyoruz :)))

Peki böyle hissetmemiz, evrenin umuru mu? YOOOO :))))

Güneş, Pluto ile kare! Yani açık mesaj; ”KIZSAN NOOLUCAK?”

Damarımıza basılmasını en istemediğimiz yerden, belki incir çekirdeğini doldurmayacak bir olay ile, ama derine vuran bir zorlama, bir üstümüze yürüme hali söz konusu…

Ya uzlaşacağız!

Ya bir süre için geri çekileceğiz!

Ya da hadsiz bir biçimde üzerimize gelindiğini ve anlamsızca boyun eğdiğimizi fark edip sınır çekeceğiz! Ve elbette bunu yapmanın bize bir bedeli olacak…

İnsan, her şeyi bir bedel karşılığında elde eder… Mutluluğu, güveni, düzeni, rahatı, barışı, özgürlüğü, olgunluğu… HER ŞEYİ! Yapmayı seçtiklerimizin de, yapamadıklarımızın da bize bedelleri vardır.

Hayat bize bir şeyleri DAYATIR! Böyle zamanlarda neyi almak için hangi bedeli ödemeyi göze alacağımıza biz karar veririz. Ve anlarız ki; ”GEREĞİNİ YAPMAK VE KAYBETTİKLERİNİ DERT ETMEMEK ZAMANI GELMİŞTİR.”

Anastacia – Paid My Dues paylaşacaktım… Sonra I’m Outta Love’ı daha eğlenceli buldum :)

Advertisements

Author:

Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi

6 thoughts on “Pluto – Güneş Karesi ; KIZSAN NOOLUCAK :)))

 1. “Aslında istediklerimiz olmayınca ölmeyeceğiz ama biz ölürüz, ”hatta olmayacaksa ölelim daha bile iyi” gibi zannediyoruz..”
  Ne kadar öz ve az, ne kolay ve ne önemli..
  Çok teşekkürler, yine..😊

 2. Yazılarınızı gezegenlerden bağımsız ilham almak için açıp açıp okuyorum. Onun dışında müzik zevkinizi de ayrıca beğeniyorum:)

 3. ayyy ağzınıza sağlık :) yazınızı geç okudum. yazıyı, tamda beni kendim olmaktan nefret ettirip yaşam enerjimi emen ve karşılında benim pasif yapımdan dolayı bir gık diyemediğim 2 vampire bugün ilk kez çemkirmemden sonra okudum :) demek ben değil evren çemkirtmiş :) velasıl kelam benim gibi korkak bir balığa iyi gelen bir enerji :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.