Posted in Kısa Dönemli Etkiler

Burçlar Hakkında Sivri, Hınzır & Cüretkar Yorumlar … Girizgahı Nasıl Yapar?


Mona Lisa ''Manga Style'' by NISAI
Mona Lisa ”Manga Style” by NISAI

Başlangıçlar daima zordur! Her insan bir meseleye el atmadan ve başkalarına düşüncesini açmadan önce bir miktar rahatsızlık çeker ve bu sıkıntıyı aşmak için kendince bir yol tutturur. Kısacası her yiğidin bir yoğurt yiyişi, her burcun da bir konuya dalma şekli vardır… Buyrun bakalım;

KOÇ: Bir şeyin onun aklına gelmesi başkalarının başına gelmesi ile eş anlamlıdır! Direk konuya dalar :))

BOĞA: Önce sizi inceler ve olayı nasıl satacağına karar verir… Sonra da tatlı tatlı işlemeye başlar :) Dört başı mamur bir sunum yapmadan da lafı bitirmez ona göre!

İKİZLER: Ne zaman girip ne zaman çıktığı belli olmaz ki… Siz ilgiyle dinlemeye başladığınızda ise, onun aklı başka bir  konuya takılmış olabilir :)))

YENGEÇ: Ayyy ne siz sorun ne ben söyliyim… Bir türlü sadede gelemez, sıkaaar, sıkılıııır… En sonunda lafı ağzından alıp siz deyiverirsiniz :)))

ASLAN: İYİ YAPAR! Yani öyle ki, reddedilme ihtimali kalmaz :)

BAŞAK: Mantıklı – tabi onun mantığına göre – açıklamalarla yapar. Konuyu öyle vahim hale getirir ki önemsemezseniz bir sıkıntıya gireceğinizi sanırsınız :))))

TERAZİ: Size yaptırır! Bunların işi zaten eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmektir :)))

AKREP: Tuzak kurar! Can evinizden vurup dikkatinizi istediği yere çekmeye çalışır. Oralı olmazsanız da bir şekilde kan çıkar… Sizi kendinizden şüpheye düşürmek  için yazmadığı senaryo kalmaz :)))

YAY: Çıkış yolu bırakmaz… Önün arkan sağın solun sobe yapar :) Üstünüze afiyet ısrarcıdır ısrarcı…

OĞLAK: Planlı ve sistematik bir şekilde… Bitirmek üzere başlar ve konu sizin tahayyülünüzü aşıp onun vardırmak istediği yere gelene kadar durmaz :)

KOVA: En münasebetsizinden bir sataşma ile :))) Verdiğini almak, ondan akıl sormak için yalvarasınız diye sizi darmadağın etmeye çalışır. Ay çok sinirdirler :)))

BALIK: O öylesine ortalarda dolanır… Maksadını merak edip, buyur kardeşim sizin için ne yapabilirim diye siz sorarsınız :)))

Author:

Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi

10 thoughts on “Burçlar Hakkında Sivri, Hınzır & Cüretkar Yorumlar … Girizgahı Nasıl Yapar?

  1. günaydıınnn juno’m..
    harikasın :) çok keyifli bir yazı idi..gülerek başladım güne..tekrar teşekkürler…
    dün ki dolunayın yorgunluğunu gülerek attık sağolasın :)

    1. Oradan bakınca öyle görünüyorsa, Yengeçlere özgü alınganlığınız hissedilir boyutlarda :))) Adı üstünde ”Sivri, Hınzır, Cüretkar” yorumlar bunlar… Öbür burçları da okuyun; göreceksiniz ki hepsini yerden yere vurmuşum zaten :) Sevgilerimle

    1. :))) bu ”Sivri, Hınzır & Cüretkar” serisi yüzünden bütün burç sahipleri özellikle onların burcundan nefret ettiğimi sanıyorlar :))) bana gelince ben herkesle çoook eğleniyorum ;) sevgilerimle

  2. ayy çok güzel yaa :D yüksek sesli kahkahalarıyla meşhur olan biri olduğum için bu site komşuların kulak sağlığına pek iyi gelmedi sanırım :D okumayı azaltarak bırakmayı düşünüyorum :))))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s