Posted in Kısa Dönemli Etkiler

Yengeç’teki Ay Pluto ile Karşıt ve Ay Düğümleri ile Mistik Dörtgen Oluşturuyor … Portakalı Soyup Başucuna Koyma Günü :)


Kitten on the Verge of Jumping
Kitten on the Verge of Jumping

Ay Yengeç’te yani öz hakiki yuvasında… Ve sabah itibariyle Sirius’a deyip geçiyor! Tam bu esnada da Pluto ile zıt konuma geliyor ve bu ikili Ay Düğümleri ile mistik dörtgen görünümü alıyor. Bugün, besbelli garip bir sıkıntı ve gerginlikle geçen son birkaç günün çözülme noktası olacak…

Pluto, Satürn, Chiron üçlemesinin Sirius destekli Ay ile tetiklenmesi, epeyce derin sorgulamaları getirebilir hayatımıza… En temel korkularımıza dair söyleyecek sözleri olacaktır bize bu günün. Kalbimizin içine gömdüğümüz kaygı ve beklentilere meydan okuyan bir Uranüsyen vuruş alıp, Jüpiter’in kendini bir türlü kanıtlayamayan çırpınışları içinde kalıp, eski hatalarımızın şahane bir tekrarını yaşayabilir, ya da büyümeyi ve bu kez korkularımızın ya da alışkanlıklarımızın bizi çektiği yöne gitmemeyi tercih edebiliriz!

Öyle yapalım! Yani denenmiş ve defalarca pişmanlık getirmiş olan tuzaklara düşmeyelim bu kez… Bu kez yanılgılarımızı ve zaaflarımızı değil, özümüzü onurlandıralım :)

O zaman hayatın bize değişmemiz gerektiğini hatırlatmak için, habire itip kakması gerekmez… Ya da biz her dürtüklendiğimizde kendimizi ordan oraya atıp, en yapılmayacak şeyleri yapmak yerine, dirayetli ve dürüst olabiliriz. Korku bizi KORKUTARAK YÖNETİR :) Yüreğinizin dizginini elinize alın  bugün! Sizi korkutsa da hakkaniyetli, samimi, iyicil, adil ve onurlu olanı yapın. Sonu asla pişmanlık olmayacaktır.

Bana Yalan Söylediler – KARGO yorumuyla …  Evet hepimiz yıldızlı göklerin altında ALDATILMIŞ hissederiz kendimizi… Yine de elimizde KALBİMİZ ve VAZGEÇEDİĞİMİZ DOĞRULARIMIZ dışında hiç birşey yoktur. Onlara iyi bakın :)

Author:

Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi

6 thoughts on “Yengeç’teki Ay Pluto ile Karşıt ve Ay Düğümleri ile Mistik Dörtgen Oluşturuyor … Portakalı Soyup Başucuna Koyma Günü :)

 1. Mediha Hanim merhaba,

  Bugunku yaziniz,hayatimdaki bir dersi daha tamamlamama vesile oldu.Yazilarinizla tuttugunuz isik icin size tesekkur etmek istedim.

  Sanki benim icin yaziliyor hersey.Yazilarinizda soz ettiginiz tum ruhsalliklari yasiyor,finalde tavsiye ettiginiz gibide tamamliyorum.

  Ben kendide yukselenide ikizler olan bir kadinim.Sanirim gokyuzu bu yil benim icin calisiyor.

  Insallah zamani geldiginde sizinle tanismak kismet olur.

  Tuttugunuz isik icin tekrar tesekkur ederim.

  Sevgiler,Ayse Sari

  Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

 2. Merhaba bende sizi büyük bir zevkle takip edenlerdenim.Siz bizim ışığımızsınız, Bende astroloji öğrenme çabası içindeyim.çok hevesliyim en çok çocuklarım için istiyorum bunu inanın.Sizden öğreneceğimiz çok şey var.Sizi tanıdığım için çok şanslıyım.sevgiler…

  1. Rica ederim :) bizler ışığı naçiz çabalarımızla yansıtmaya çalışan fanileriz… her birimiz olduğumuz yerde… kimimiz çocuk büyüterek, kimimiz tezgahta gömlek satarak, kimimiz taş taşıyarak, ben de yazı yazarak :) Yaptığı şeyi sevgi ile yapan herkes ışığı yansıtır… Sevgilerimle :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s