Posted in Uncategorized

GÜNEŞ KOVA’nın TAM 15. DERECESİ’nden GEÇERKEN EVRENSEL ENERJİ PATLAMASI


Her burcun 15. derecesi, o burç özelliklerinin en yoğun hissedildiği bir tepe noktasıdır. Güneş’in Kova’nın 15. derecesinden geçiyor olması, Evrenin Dört Kapısı olan Koç – Yengeç – Terazi – Oğlak burçlarının başlangıç noktalarına 45 derecelik bir yansıma yapması ve bu noktaların enerjisini tetiklemesi anlamına gelir…

Ne mi olur böyle günlerde? Herkesin üzerine bir olağanüstülük duygusu gelir. Kova kollektif aklın temsilcisi olduğu için, evren herkese gördükleri ve duydukları aracılığıyla bir mesaj vermeye çalışıyor gibidir. Duyduğunuz sesler daha yüksek, sözler daha anlamlı, görüntüler daha çarpıcı olur. İçinizde, yaratıcı olmak – kendi ölçülerinizde – ve istediğiniz değişiklikleri yapmak için daha yoğun bir baskı hissedersiniz.

Eş zamanlı olarak NEPTÜN’ün Balık’a geçişi de (bkz. 2 Şubat tarihli yazım) gerçekleştiği için enerjinin salınımı daha da yüksek olacaktır! 

Hem bireysel hedeflerinizin, hem de çevrenize yapabileceğiniz katkıların bugün çok daha fazla farkında olmanız ve her iki ucu nasıl bir araya getirebileceğinize dair çözümler üretmeniz mümkündür.

Advertisements

Author:

Kendi Halinde Bir Yıldız Gözlemcisi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.