13 Mart 2021, BALIK Yeniayı’nın BURÇLARA Etkisi…

Dee Nickerson
Resim: Dee Nickerson

13 Mart 2021, BALIK Yeniayı’nın BURÇLARA Etkisi…

13 Mart 2021 günü, İstanbul’a göre 13:21 itibariyle YENİAY adını verdiğimiz Güneş – AY kavuşumu tam halini alıyor. 9’uncu ev ve Balık temalarının çok yoğun olduğu bu YENİAY, bize yeni bir hayat yolu için kararlar getirecek… Genel yorum için https://junoastrology.com/13-mart-2021-balik-burcunda-yeniay-her-secis-bir-vazgecistir/ linkini ziyaret ediniz.

Aşağıdaki yorumları hem burcunuz hem yükseleniniz için okumanızı tavsiye ederim.

KOÇ veya Yükselen KOÇ: Sizin için bir yolculuğun, bir hayalin, bir planın sonu bu… Yolun tıkandığını hissediyorsunuz. Evet o iş her neyse sizin düşündüğünüz gibi gitmeyecek. İşten ya da yoldan vazgeçmek zorunda değilsiniz belki ama kurgunuzu değiştirmek zorundasınız. Mart ayı biterken önünüzde yepyeni kapılar açılacak. Bunları seçebilmek ve içinden geçebilmek için önce şimdi hissettiğimiz hayal kırıklığı ve küskünlük modundan vazgeçmeniz şart. Kaygı ve karamsarlıkla vakit kaybetmeyin. Olumlu, ılımlı ve açık yürekli olun.

BOĞA veya Yükselen BOĞA: Ay nereye baksanız risk görüyonuz siz de Anacım 🙂 Hayat size diyor ki ahacık şu duvarın üstünden atlayıver… Siz olayı dünya yüksek atlama şampiyonasına girmek ve ters bir hareket yapıp mabadınızı incitmek olarak görüyorsunuz. Tamam rahatınız kıymetli ama hayatta yaşnacak olan diğer ihtimaller, önünüzde açılabilecek yollar da kıymetli. Yeni çevrelere açılmanız, yeni girişimlerde yer almanız söz konusu olabilir. Ancak bu adımları atarken eski kafanızla gitmeyin.

İKİZLER veya Yükselen İKİZLER: İş planlarınızda değişiklik yapmanız gerekiyor. Yeni bir teklif söz konusu olabilir. Ya da siz başka türlü bir iş ortamının veya çalışma biçiminin hayalini kurmaya başlamış olabilirsiniz. İş seyahatleri ya da uzak mesafeli iş imkanlarıyla ilgili görüşmeler gündemde olabilir. Eski kaygılarınızı ve eski düşünce biçiminizi yeni işe karıştırmayın. Büyük düşünün ama temkinli gidin fakat temkinle evhamı birbirinde ayırın. Kurduğunuz işbirliklerine dikkat edin. Sİzi aşağı çeken insanlarla yeni gibi görünen ama eskiyi yineleyen durumlara girmeyin.

YENGEÇ veya Yükselen YENGEÇ: Hayata bakışınızın toptan değiştiği bir süreçtesiniz. Öyle bir geçittesiniz ki, siz nasıl algılar, nasıl bakar, neyin peşine düşerseniz, o sizin gerçeğiniz olacak! Siteme ve kendinize inancınızı tazelemeniz, içinde bulnuduğunuz durumu gerçekçi gözlerle görmeniz, ileri dönük planlarınızı yaparken alışkanlıklarınızı ve konfor anlayışınızı bir yana bırakmanız şart. Eğer yepyeni bir düzene dair umut dolu ve akışa uygun adımlar atarsanız yeni bir hayat enerjisi ve kolaylıkla gelen gelişmeler sizi bekliyor. Cesur olun!

ASLAN veya Yükselen ASLAN: Vazgeçişin feriştahını yaşadığınız bir süreçtesiniz. Tam bir dönüşüm sizi bekliyor. Ama bunun için bırakmak, dönüşmek, yıkım ve yeniden yapılanmayı göze almak şart. Elimdekileri bırakırsam nasıl yola devam ederim diye korkarsanız, kaybetme ve boşluğa düşme triplerine girerseniz, hele de iktidar mücadeleleri ile zaman kaybederseniz, emin olun daha büyük kayıplar sizi bekliyor. Bazı ortaklı mülkler ya da işlerle ilgili dönüm noktalarında olabilirsiniz.Mahkemeli işleriniz varsa kendiniz için adaleti arayın ama siz de adil ve özenli olmaya dikkat edin.

BAŞAK veya Yükselen BAŞAK: İş ve hayat ortaklıklarınız, uzun süreli bağlarınız ile ilgili kararlar almanız gereken bir zaman. Bazı iş birliklerini yürütmeniz için yol yapmanız, taşınmanız ya da plan, bakış açısı ve tavır değiştirmeniz gerekebilir. İlle benim dediğim diye tutturmazsanız önünüz açık! Duygusal bağlara gelince, bunlarla ilgili de bir dönüm noktasında gibisiniz. Hayallerinizle gerçeklerin örtüşmediğini kabul edip geri çekilmeniz ya da hayal ettiğiniz gibi bir ilişki yaşamak için sizin bazı değişimleri göze almanız gerekiyor.

TERAZİ veya Yükselen TERAZİ: Hayat düzeniniz, gündelik rutininiz, iş yapma şekliniz veya sağlığınızla ilgili yeni planlar yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Önünüzü görmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ama bu zorlanmanın arkasında alıştığınız sistemi kaybetme kaygısı var. Olanı olduğu gibi kabul edip elinizdekileri en iyi şekilde kullanmaya ve ufka umutla bakmaya karar verebilirseniz, çok daha akıcı ve huzurlu olacaksınız. Kayıp ve değişimin zorluklarına odaklanırsanız, hayalkırıklığı ve kaygı sizi geri çekecek. Seçim sizin.

AKREP veya Yükselen AKREP: Size heyecan veren, kanınızı kaynatan ya da arzu ile kıvrandıran şeylere dair yeni bakış açıları getiriyor bu YENİAY… Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıkları yüzünden yeni bir aşka yelken açmaya korkuyor olabilirsiniz. Artık sizi mutlu etmeyen eski bir aşkı arkanızda bırakamadığınız için huzur ve doyum hissini bulamıyor olabilirsiniz. Aynı gitmek mi zor kalmak mı hissini bir proje, yeni bir ilgi alanı, heyecan verici bir teklif için de hissedebilirsiniz. Çocuk planlayan Akrepler süreci kontrol etmek yerine işi oluruna bıraksalar daha iyi olur 🙂

YAY veya Yükselen YAY: Yeni bir düzen kurmaya çalışıyorsunuz. Bir taşınma ya da yeni bir yerleşim planı, eviniz, aidiyetleriniz, güvenlik alanlarınızla ilgili yeni düzenlemeler sizi bekliyor. Ailenize ve geçmişinize ait bazı mal ve mülklere ilişkin yeni planlar da söz konusu olabilir. Geçmişe tutunmanız değil gelecekteki olasılıklara yüzünüzü çevirmeniz yerinde olur. Zira güvende olmak için alışkanlıklarınızı korumaya değil yeni başlangıçlara ihtiyacınız var.

OĞLAK veya Yükselen OĞLAK: Hayal gücünüzün çok hareketli, iç konuşmalarınızın yoğun olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. İletişim şeklinizi, çevrenizdeki insanlarla yakınlaşma, bilgi paylaşma biçiminizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer eğitim alıyorsanız aldıklarınızı değerlendirme biçiminize, eğer eğitim veriyorsanız bilgiyi anlatma biçiminize bir bakın. Daha farklı ve daha iyi yapabileceğiniz göreceksiniz. Bilgi bu aralar size çabasız ve kolaylıkla akabilir… Yeter ki siz kalıplara tutunmayı ve alışkanlıklarınızla davranmayı bırakın 🙂

KOVA veya Yükselen KOVA: Para kazanma şeklinizi değiştirmek konusunda planlar yapabilir, yeni olasılıklara ve tekliflere açılabilirsiniz. Ya da elinizdeki parayı ve kaynakları kullanmak konusundaki planlarınızı değiştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Ama ben şöyle yapacaktım diye ısrar ve tutturuk yapmayı bırakın 🙂 Beklentinize değil hayatın önünüze koyduğu yeni olasılıklara uygun davranın. Bazı düşüncelerinizi, bazı inançlarınızı ve önceliklerinizi gözden geçirip yeni değerlendirmeler ve tanımlar yapmanız da gerekebilir. Açık fikirli ve esnek olun.

BALIK veya Yükselen BALIK: Aslında şaane bir döneme girmişsiniz 🙂 Tükkan sizin! İstediğiniz gibi plan yapabilir, bir sürü yöne akabilir, bir sürü hayalinizin gerçek olmasına doğru kalıcı adımlar atabilirsiniz. Tek koşul, geçmişten gelen hayalkırıklarınıza takılmamak, olumsuz düşünmemek ve katı olmamak. Hayat sizi şefkatle bir yere çekiyor… Siz de sözüm ona esnek ve ılımsınız ama sizin istediğiniz gibi olmayan hiç bir suya inatla girmiyorsunuz 🙂 Yahut da tembellik edip amaaan işte olur bir şekilde diye ayak sürüyorsunuz. Öyle yapmayın Anacım 🙂

6 Comments

  1. Harikasınız ,sevgiyle Varolun 🙏💕

  2. Harikasınız… güneş ve yükselen burcum aslan; ay burcum ise kova…sorgulamalar ve öfke dönemlerini bitirip hayatımın altını üstüne getirmeye başladım ve umarım altı daha iyi olur. Sevgilerle, sağlıkla kalın🏮🍀🌸🎈💫🌼🙏🙏

  3. Balık 🙂 şahanesiniz. gülümsettiniz…Sevgiler

  4. Çok teşekkürler. Ben de yeni başlatacağım proje için yeni ayın gelmesini bekliyordum. (https://kisiselwebsiten.com) Artık start verebilirim, yeni ayın bereketli enerjisiyle. 🙂

  5. Sizi çok seviyorum ❤️🙏 tesekkur ederim

  6. O kadar iyi geliyor ki yazdıklarınızı okumak 🙏🏻

Bir Cevap Yazın

Arşiv

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: